Vše pro šperky z křišťálové pryskyřice

Videonávod

Základy a nejčastější dotazy

Vše pro šperky z křišťálové pryskyřice nabízí všechny potřebné produkty a komponenty, které se vážou k tomuto trendu ve šperkařství. Od kvalitní křišťálové pryskyřice a jejího příslušenství po rámečky a lůžka, do kterých můžete pryskyřici vylévat. Podívejte se například na unikátní komponenty komponenty Nunn Design nebo do kategorie stříbrných a pozlacených komponentů s lůžky na pryskyřici. V nabídce najdete náš vlastní sortiment křišťálové pryskřice, díky kterému si můžete vytvořit šperky z odlitků imitující sklo a nebo si vybrat pryskyřici ke glazurování, která vám poslouží při vylévání komponentů se speciálními lůžky, a také sortiment od výrobce pryskyřice Cléopâtre, který nabízí i pružnou pryskyřici, z které můžete udělat unikátní ohebné šperky. Pryskyřicí však můžete vylévat téměř všechno a váš oblíbený symbol můžete například zasadit do odlitků, a proto se nezapomeňte podívat i do dalších stříbrných komponentů a komponentů TierraCast, Amoracast nebo OmegaCast.

Jakou pryskyřici si mám vybrat?

Existuje několik druhů pryskyřice. Každá z nich nabízí jiné vlastnosti, a proto je důležité se předem rozhodnout o typu šperku, který chcete vytvořit. Od šperků vytvořených z formiček, po pružnou pryskyřici - podívejte se na detailní článek, který vám pomůže si vybrat tu správnou. Více informací najdete v našem specializovaném článku, který vás povede krok za krokem.

Co všechno můžu z pryskyřice vytvořit?

Z křišťálové pryskyřice můžete vytvořit opravdu cokoliv. Od šperků po dekorace do domácnosti. Můžete ji například vylévat do speciálních komponentů s lůžky, nebo z ní vytvořit unikátní tvary pomocí silikonových forem. Můžete ji také obarvit speciálními barvivy. Tyto produkty najdete v přidružených kategoriích.ryskyřicí určitě předně dbejte na vlastní bezpečnost. Nezapomínejte, že se stále jedná o chemické hořlavé látky, a proto je na místě správné oblečení, rukavice, rouška a odvětraný pracovní prostor. Více informací najdete v našem článku 10 způsobů využití pryskyřice

Jaké komponenty se ke křišťálové pryskyřici hodí?

Výrobce Nunn Design nabízí speciální komponenty s lůžky a také rámečky pro šperky s křišťálovou pryskyřicí. Speciální komponenty s lůžky pro křišťálovou pryskyřici najdete i v kategorii stříbrných a pozlacených komponentů. Pryskyřicí však můžete vylévat téměř cokoliv. Inspirujte se zde.

Jak dlouho křišťálová pryskyřice tvrdne?

Délka tvrdnutí se liší podle druhu pryskyřice. Klasická pryskyřice tvrdne cca 48-72 hodin, už po 24 hodinách je však suchá. Délku tvrdnutí a podrobné instrukce najdete na obalu každého produktu.

Je potřeba dalších speciálních pomůcek?

Při práci s pryskyřicí určitě předně dbejte na vlastní bezpečnost. Nezapomínejte, že se stále jedná o chemické hořlavé látky, a proto je na místě správné oblečení, rukavice, rouška a odvětraný pracovní prostor. Další pomůcky, které vám několikanásobně zjednodušší práci, najdete zde. Více informací najdete také v článku tady.

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Vše je OK

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Vekmi rychlé vyřízení, široký sortiment, velmi ochotné prodavačky

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Jako obvykle vše v pořádku