Červená inspirace + soutěž

Inspirujte se k tvoření červených šperků!

Červená inspirace + soutěž

Sobota, 1. květen 2021

Výherci červené výzvy v roce 2021:

Všechny výherní příspěvky minulého roku najdete v tomto článku.

R4_09390

A kde hledat inspiraci? 

Jak jinak začít tenhle článek, než tím, že máj je lásky čas… A k lásce neodmyslitelně patří symbol srdce, ideálně červeného. Ať už se chcete pochlubit šperkem vytvořeným na schůzku pod třešní, jiným doplňkem nebo dokonce dekorací z korálků a komponentů červené barvy, naše květnová výzva je tou ideální příležitostí! :-)

Červená barva je často brána jako signální (stejně jako žlutá, která byla tématem dubnové výzvy). Je chápána jako signál k zastavení na křižovatce, objevuje se na různých značkách nebo piktogramech. Kvůli tomu je tedy často vnímána jako barva varovná. A u tohoto významu můžeme zůstat i co se týče šperků. Ty na sebe totiž díky této barvě upoutají bez pochyby pozornost, mnohdy okořeněnou pochvalou krásného doplňku. 

R4_09396

V čínské kultuře je tato barva symbolem štěstí a barvou života, její symbolika se ovšem promítá do mnoha dalších sfér života. Třeba v Číně je zvykem dávat peněžní dary v červené obálce a rudá je také oblíbenou barvou svatebních šatů. Existuje celá řada odstínů červené barvy, které mají v této asijské kultuře svoje specifická pojmenování a významy. Krom barvy ctnosti, pravdy a upřímnosti symbolizuje také bohatství.

Více o červené barvě a o tom, jak působí na lidskou psychiku jsme sepsali do specializovaného článku, který si můžete přečíst zde.

Najděte si ty správné komponenty pro váš červený projekt:

R4_09495

Nezapomeňte také, že 9. května se slaví Den matek. Inspirujte se tedy v naší Inspirační galerii a vytvořte nějaký šperk třeba právě jako dárek pro maminku.

R4_09397

Najdete tam například návody s tématem lásky a srdíček: 

R4_09417

nebo další návody například na:

Určitě ale prozkoumejte i ostatní návody. Třeba objevíte tu pravou kombinaci pro váš originální šperk v červené barvě. Tak teď už víte všechno a můžete se pustit do tvoření a my se opravdu těšíme na Vaši tvorbu! <3

Pokud se budete svými červenými doplňky chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #vyzvaodkoralku a #inspiraceodkoralku.

R4_09420

Související články

Jesmonite + pryskyřice = VSL

Jesmonite + pryskyřice = VSL

Už jste si osahali tvorbu s licí hmotou Jesmonite a mramorový efekt vás přestává bavit? Máme po vás řešení! Zkuste zkombinovat Jesmonite a epoxidovou pryskyřici. Slibujeme, že z toho bude Velmi Slibné Lití!

Číst více

Tip na luxusní dárek ke Dni matek

Tip na luxusní dárek ke Dni matek

Pouze do rozdání zásob máte možnost získat luxusní přívěsek SWAROVSKI, který se již nedá koupit!

Číst více

5 tipů na tvoření v růžové barvě!

5 tipů na tvoření v růžové barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v růžové barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší květnové tvořivé výzvy!

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Vše je OK

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Vekmi rychlé vyřízení, široký sortiment, velmi ochotné prodavačky