Žlutá inspirace + soutěž

Inspirujte se k tvoření žlutých šperků a zapojte se do soutěže až o 500 Kč.
Žlutá inspirace + soutěž

Čtvrtek, 1. duben 2021

Výherci žluté výzvy v roce 2021:

 

Svoji žlutou korálkovou chvilku si můžete vychutnat jen pro sebe. Ale taky nám můžete ukázat vaše doplňky ve žlutých tónech, a zapojit se tak do soutěže o bezva korálkové ceny!

Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. I tento měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Pravidla najdete zde.

Všichni tři se můžou těšit na balíček korálků a vítěz měsíce navíc na poukázku 500 Kč na nákup korálků dle svého výběru.

R4_05212

A kde hledat inspiraci? 

Hledejte ji třeba na jarních květinách, spousta z nich je právě žluté barvy. Ty, které nejsou ohrožené a chráněné budou vypadat hezky zalité třeba v pryskyřici, aby vám napořád připomínaly letošní první hřejivé sluneční paprsky.

Žlutá barva je často brána jako signální. Ať už jako signál mezi červenou a zelenou na semaforu nebo na různých značkách nebo piktogramech. Jako barva je totiž nejlépe vidět na dálku, proto jsou také v různých zemích do žluté barvy laděné taxíky nebo autobusy nebo třeba sanitky. 

Říká se, že žlutá barva je barvou závisti a něco na tom být může, protože věříme, že šperky, které vytvoříte vám bude skutečně každý závidět! Také prý ale rozveseluje a to asi když vám šperk někdo pochválí. :-)

R4_05220

Více o žluté barvě a o tom, jak působí na lidskou psychologii jsme sepsali specializovaný článek, který si můžete přečíst zde.

Žlutá barva je spjatá nejen s přírodou a se sluncem, tak se pojďte podívat kde všude se s ní můžete setkat a jak ji můžete originálně kombinovat s různými komponenty:

R4_05207

A pro ještě více žluté inspirace se můžete podívat do naší Inspirační galerie. Najdete tam například návody na:

Určitě ale prozkoumejte i ostatní návody. Třeba objevíte tu pravou kombinaci pro váš originální žlutý šperk. Tak teď už víte všechno a můžete se pustit do tvoření a my se opravdu těšíme na Vaši tvorbu! <3

Pokud se budete svými žlutými doplňky chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #vyzvaodkoralku a #inspiraceodkoralku.

R4_05226

Související články

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Středa, 29. Červen 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Středa, 29. Červen 2022

100%

Rychlé vyřízení, vše v pořádku.

Ověřený zákazník
Úterý, 28. Červen 2022

100%

Vždy je vše OK.