Zelená inspirace + soutěž

Inspirujte se k tvoření zelených šperků a zapojte se do soutěže až o 500 Kč.
Zelená inspirace + soutěž

Pondělí, 1. březen 2021

Svoji zelenou korálkovou chvilku si můžete vychutnat jen pro sebe. Ale taky nám můžete ukázat vaše doplňky v zelených tónech, a zapojit se tak do soutěže o bezva korálkové ceny!

Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. I tento měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Pravidla najdete zde.

Všichni tři se můžou těšit na balíček korálků a vítěz měsíce navíc na poukázku 500 Kč na nákup korálků dle svého výběru.

DDE05451


A kde hledat inspiraci?

Když se na semaforu rozsvítí zelená, znamená to, že můžete jít nebo jet přes křižovatku. A my tenhle měsíc dáváme zelenou vaší fantazii a tvoření!

Říká se, že lidské oko je nejcitlivější právě na zelenou barvu, což je dáno tím, že je to barva, která je v přírodě zastoupená za všech nejvíce. Některé kultury vůbec nerozlišují modrou a zelenou barvu a to může být možná důvodem, proč třeba některé jihoamerické kmeny mají až 200 výrazů pro různé odstíny zelené.

Věříme však, že vy tyto barvy rozlišujete a pokud hledáte inspiraci, kde hledat ty pravé komponenty pro váš zelený šperk, zkuste se podívat níže. Další zajímavosti o zelené barvě si můžete přečíst v našem specializovaném článku.

DDE05460

Zelená je barva, která je a vždy byla spjata s přírodou a klidem, tak se pojďte podívat kde všude se s ní můžete setkat a jak ji můžete originálně kombinovat s různými komponenty. Zkrátka se nechte inspirovat k tvoření šperků zelené barvy ve všech jejích nádherných odstínech.

A nezapomeňte, že zelená barva, jak jsme už zmínili výše, je neodmyslitelně spojená s přírodou. Mezi našimi komponenty můžete najít spoustu komponentů s přírodními motivy, které krásně doplní Váš zelený šperk. Zkuste se podívat například na luxusní Amoracast komponenty, pozlacené a postříbřené Ag 925/1000 komponenty, veselé OmegaCast nebo TierraCast komponenty. Několik variant najdete také mezi Nunn Design komponenty, které jsou skvělou volbou pro všechny milovníky vintage vzhledu. Zkuste v těchto kategoriích filtrovat zboží s použitím filtrů jako “květy”, “lotos”, “rostliny” nebo třeba “strom života”. Pro ještě více inspirace se můžete podívat do naší Inspirační galerie.

DDE05446

Najdete tam například návody na:

Určitě ale prozkoumejte i ostatní návody. Třeba objevíte tu pravou kombinaci pro váš originální zelený šperk. Tak teď už víte všechno a můžete se pustit do tvoření a my se opravdu těšíme na Vaši tvorbu! <3

Pokud se budete svými zelenými doplňky chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #vyzvaodkoralku a #inspiraceodkoralku.

DDE05444

Související články

5 tipů na vánoční dárky, které zvládne vyrobit opravdu každý

5 tipů na vánoční dárky, které zvládne vyrobit opravdu každý

Události posledních dvou let změnili způsob, kterým většina z nás kupuje vánoční dárky. Místo toho, abychom během celého podzimu průběžně bloumali po obchodech a hledali, čím bychom našim blízkým udělali radost, teď většinu vyřešíme na pár kliků. Ale není to škoda?

Číst více

Stříbrná a zlatá inspirace

Stříbrná a zlatá inspirace

Inspirujte se k tvoření stříbrných a zlatých šperků a zapojte se do soutěže až o 500 Kč.

Číst více

Co nadělit pod stromeček tvořicům?

Co nadělit pod stromeček tvořicům?

Chcete pod stromečkem vidět rozzářené oči někoho, o kom víte, že rád tvoří, ale vy sami se v tom nevyznáte ani za mák? Připravili jsme pro vás pár tipů, se kterými nikdy netrefíte vedle!

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 645+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Neděli, 5. Prosinec 2021

100%

Vše proběhlo naprosto v pořádku. Nemám co vytknout.

+ Naprostá spokojenost.

Ověřený zákazník
Neděli, 5. Prosinec 2021

100%

Jako vždy spokojena

Ověřený zákazník
Neděli, 5. Prosinec 2021

100%

výběr,dobré ceny