Zelená inspirace + soutěž

Inspirujte se k tvoření zelených šperků a zapojte se do soutěže až o 500 Kč.
Zelená inspirace + soutěž

Pondělí, 1. březen 2021

Výherci zelené výzvy v roce 2021:

Všechny výherní příspěvky minulého roku najdete v tomto článku.


A kde hledat inspiraci?

Když se na semaforu rozsvítí zelená, znamená to, že můžete jít nebo jet přes křižovatku. A my tenhle měsíc dáváme zelenou vaší fantazii a tvoření!

Říká se, že lidské oko je nejcitlivější právě na zelenou barvu, což je dáno tím, že je to barva, která je v přírodě zastoupená za všech nejvíce. Některé kultury vůbec nerozlišují modrou a zelenou barvu a to může být možná důvodem, proč třeba některé jihoamerické kmeny mají až 200 výrazů pro různé odstíny zelené.

Věříme však, že vy tyto barvy rozlišujete a pokud hledáte inspiraci, kde hledat ty pravé komponenty pro váš zelený šperk, zkuste se podívat níže. Další zajímavosti o zelené barvě si můžete přečíst v našem specializovaném článku.

DDE05460

Zelená je barva, která je a vždy byla spjata s přírodou a klidem, tak se pojďte podívat kde všude se s ní můžete setkat a jak ji můžete originálně kombinovat s různými komponenty. Zkrátka se nechte inspirovat k tvoření šperků zelené barvy ve všech jejích nádherných odstínech.

A nezapomeňte, že zelená barva, jak jsme už zmínili výše, je neodmyslitelně spojená s přírodou. Mezi našimi komponenty můžete najít spoustu komponentů s přírodními motivy, které krásně doplní Váš zelený šperk. Zkuste se podívat například na luxusní Amoracast komponenty, pozlacené a postříbřené Ag 925/1000 komponenty, veselé OmegaCast nebo TierraCast komponenty. Několik variant najdete také mezi Nunn Design komponenty, které jsou skvělou volbou pro všechny milovníky vintage vzhledu. Zkuste v těchto kategoriích filtrovat zboží s použitím filtrů jako “květy”, “lotos”, “rostliny” nebo třeba “strom života”. Pro ještě více inspirace se můžete podívat do naší Inspirační galerie.

DDE05446

Najdete tam například návody na:

Určitě ale prozkoumejte i ostatní návody. Třeba objevíte tu pravou kombinaci pro váš originální zelený šperk. Tak teď už víte všechno a můžete se pustit do tvoření a my se opravdu těšíme na Vaši tvorbu! <3

Pokud se budete svými zelenými doplňky chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #vyzvaodkoralku a #inspiraceodkoralku.

DDE05444

Související články

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Středa, 29. Červen 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Středa, 29. Červen 2022

100%

Rychlé vyřízení, vše v pořádku.

Ověřený zákazník
Úterý, 28. Červen 2022

100%

Vždy je vše OK.