Šperky a talismany s vůní moře

Šperky a talismany s vůní moře 20.07.2020
Jste duší mořská panna nebo jen milujete šperky s motivem moře? Nechte se inspirovat podvodním světem a vytvořte si doplněk, který vás může zdobit nejen během letních prázdnin!

Ať už se chystáte na dovolenou za vaším oblíbeným mořem nebo ne, určitě vás potěší, že si můžete snadno vytvořit jednoduchý šperk, který bude nejen symbolizovat vaši lásku k vodě, ale bude také krásně vypadat. Hitem letošního léta jsou náramky a náhrdelníky zdobené mušličkami. Vypadají něžně a velmi efektně v podstatě na jakémkoliv doplňku. I u nás si můžete vybrat z několika druhů komponentů s tímto motivem, ať už ve stříbrném provedení, tak pozlacené 24k zlatem a 18k růžovým zlatem. Najdete je samozřejmě také u známé a velmi oblíbené značky TierraCast.

DSC00671

Pokud máte rádi barevnější doplňky, které vystihují vašeho hravého ducha, pak vás určitě osloví komponenty OmegaCast s motivem moře, kde najdete nejen výše zmiňované mušle, ale také rybičky, kormidlo a populární tvar kotvy. Tyto komponenty ručně smaltované a zdobí je krásné zářivé barvy. Kromě toho je můžete snadno navléknout na elastomer, a vytvořit si tak jednoduchý šperk. Ten můžete doplnit novými minerály v podmořských barvách, jako je například chryzokol, smaragd, nefrit a tyrkys. Nesmíme také zapomenout na naprosto ojedinělý minerál larimar, o kterém se věří, že pochází z bájné Atlantidy.

DSC06098

Kotva je jeden z nejvíce populárních motivů na pánských doplňcích. Například stříbrnou kotvu můžete použít nejen jako přívěsek, ale také jako spojovací díl, který vložíte mezi splétanou Shamballa šňůru.

Pokud máte doma vlastně sesbíranou mušličku nebo písek, které byste rádi zvěčnili do šperku, pak vám doporučujeme navštívit rozcestník Vše pro šperky z křišťálové pryskyřice. Do křišťálové pryskyřice totiž můžete zvěčnit opravdu všechno a hotové silikonové formy vám pomůžou k tomu, abyste si mohli snadno vybrat typ šperku, do kterého chcete svou vzpomínku zalít. V rozcestníku můžete také najít návodové video, které vám zodpoví základní otázky před tím, než se pustíte do práce.

Nezapomeňte se také podívat do naší Inspirační galerie, podle které si snadno vytvoříte nejen náramky s motivem moře, ale také spoustu krásných náušnic. Například tyto náušnice, které opěvují krásu bohyně Afrodity nebo náušnice s kormidlem pro dobrodruhy.

DSC06082