Korálky pro štěstí

Štěstí, jak známo, se nedá koupit. Tudíž my jej ani nemůžeme prodávat, nicméně víme, že mnohým z vás činí štěstí korálkování, a to zase dělá šťastnými nás! Proto pro vás máme dárek pro štěstí k objednávce a 5 důvodů, proč vás korálkování udělá šťastnými.
Korálky pro štěstí

Pondělí, 23. březen 2020

Milé korálkářky, milí korálkáři,

v dnešní době je dělat to, co nás dělá šťastnými, ještě důležitější, než kdy dřív. A jak je známo, ruční tvoření má pozitivní účinky na naši náladu. Korálkování pomáhá odbourávat stres a zabaví vás na celé hodiny. A protože je důležité udělat si radost, připravili jsme si pro vás dárek pro štěstí k objednávce.

Pro prvních 500 objednávek nad 500 Kč máme jako dárek krystal od SWAROVSKI ve tvaru čtyřlístku s kartičkou grafu štěstí, kterou si můžete pověsit třeba na nástěnku nad svou pracovní plochu, aby Vám připomínala šťastné chvilky strávené u tvoření.

Akce platí od 23. 3. do 29. 3. 2020.

tyden_stesti_CZ


Pět důvodů proč vám korálky přinesou štěstí

Pojďte se podívat na to, jak si u navlékání vykouzlíte dobrou karmu.

1. Korálková terapie

Po uspěchaném pracovním týdnu je skvělé soustředit se na vaši oblíbenou aktivitu. Ideální jsou dílčí činnosti, u kterých můžete jak se říká “vypnout”. Probírání misek s korálkovou směsí vám přispěje ke zdravé mysli.

2. S láskou a pro štěstí

Není nad to vlastnoručně vyrobit dárek pro své nejbližší. Vytvořte svému drahému originální náramek a nechte se obdarovat jeho upřímnou radostí. Mimochodem, pokud za dáreček dostanete i vřelé objetí, vyplaví se vám hormon štěstí oxytocin.

3. Společná aktivita

Korálkovat nemusíte sami, zapojte do toho celou rodinu. Sledovat vaše nejmenší, jak se mermomocí snaží navléknout korálek na elastomer, je skutečné štěstí.

4. Ochranné náramky

Existují přírodní materiály a náramky, které se po léta používají jako spirituální pomůcky. Minerály mají spoustu pozitivních esoterických vlastností, Rudraksha působí jako ochranný talisman a Mala náramky vám pomohou spojit se s vyšším Já.

5. Specifické symboly

Určité symboly mohou dodávat pozitivní energii. Pro někoho je to symbol míru, pro druhého kolibřík nebo jiné zvířátko. Nechte se inspirovat článkem 10 zvířat pro štěstí nebo naším průvodcem nejznámějších symbolů.

Untitled design (32)

Související články

Jesmonite + pryskyřice = VSL

Jesmonite + pryskyřice = VSL

Už jste si osahali tvorbu s licí hmotou Jesmonite a mramorový efekt vás přestává bavit? Máme po vás řešení! Zkuste zkombinovat Jesmonite a epoxidovou pryskyřici. Slibujeme, že z toho bude Velmi Slibné Lití!

Číst více

Tip na luxusní dárek ke Dni matek

Tip na luxusní dárek ke Dni matek

Pouze do rozdání zásob máte možnost získat luxusní přívěsek SWAROVSKI, který se již nedá koupit!

Číst více

5 tipů na tvoření v růžové barvě!

5 tipů na tvoření v růžové barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v růžové barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší květnové tvořivé výzvy!

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Úterý, 17. Květen 2022

100%

Velká nabídka produktů, dobré ceny, rychlé vyřízení objednávky.

Ověřený zákazník
Úterý, 17. Květen 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Pondělí, 16. Květen 2022

100%

Možnost objednávat přes e-shop mi vyhovuje. V klidu si vyberu, promyslím si a pak objednám. Mohu několikrát změnit.