Korálky pro štěstí

Korálky pro štěstí 23.03.2020
Štěstí, jak známo, se nedá koupit. Tudíž my jej ani nemůžeme prodávat, nicméně víme, že mnohým z vás činí štěstí korálkování, a to zase dělá šťastnými nás! Proto pro vás máme dárek pro štěstí k objednávce a 5 důvodů, proč vás korálkování udělá šťastnými.

Milé korálkářky, milí korálkáři,

v dnešní době je dělat to, co nás dělá šťastnými, ještě důležitější, než kdy dřív. A jak je známo, ruční tvoření má pozitivní účinky na naši náladu. Korálkování pomáhá odbourávat stres a zabaví vás na celé hodiny. A protože je důležité udělat si radost, připravili jsme si pro vás dárek pro štěstí k objednávce.

Pro prvních 500 objednávek nad 500 Kč máme jako dárek krystal od SWAROVSKI ve tvaru čtyřlístku s kartičkou grafu štěstí, kterou si můžete pověsit třeba na nástěnku nad svou pracovní plochu, aby Vám připomínala šťastné chvilky strávené u tvoření.

Akce platí od 23. 3. do 29. 3. 2020.

tyden_stesti_CZ


Pět důvodů proč vám korálky přinesou štěstí

Pojďte se podívat na to, jak si u navlékání vykouzlíte dobrou karmu.

1. Korálková terapie

Po uspěchaném pracovním týdnu je skvělé soustředit se na vaši oblíbenou aktivitu. Ideální jsou dílčí činnosti, u kterých můžete jak se říká “vypnout”. Probírání misek s korálkovou směsí vám přispěje ke zdravé mysli.

2. S láskou a pro štěstí

Není nad to vlastnoručně vyrobit dárek pro své nejbližší. Vytvořte svému drahému originální náramek a nechte se obdarovat jeho upřímnou radostí. Mimochodem, pokud za dáreček dostanete i vřelé objetí, vyplaví se vám hormon štěstí oxytocin.

3. Společná aktivita

Korálkovat nemusíte sami, zapojte do toho celou rodinu. Sledovat vaše nejmenší, jak se mermomocí snaží navléknout korálek na elastomer, je skutečné štěstí.

4. Ochranné náramky

Existují přírodní materiály a náramky, které se po léta používají jako spirituální pomůcky. Minerály mají spoustu pozitivních esoterických vlastností, Rudraksha působí jako ochranný talisman a Mala náramky vám pomohou spojit se s vyšším Já.

5. Specifické symboly

Určité symboly mohou dodávat pozitivní energii. Pro někoho je to symbol míru, pro druhého kolibřík nebo jiné zvířátko. Nechte se inspirovat článkem 10 zvířat pro štěstí nebo naším průvodcem nejznámějších symbolů.

Untitled design (32)

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto článku.

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.