Estrela

Estrela Skleněná bižuterie, skleněné voskované perly, korálky a povrchové úpravy. To vše je předností české rodinné firmy ESTRELLA ES-PRESS, spol. s r. o., jejíž kořeny sahají až do roku 1892. V současnosti se společnost prezentuje pod značkou estrela® a nabízí širokou škálu zušlechtění, která pravidelně doplňuje o nové trendy a celosvětově unikátní dekory. Nezůstává pozadu ani v oblasti produkce mačkaných perliček, kterých vyrábí nepřeberné množství. Navíc je vlastníkem několika jedinečných registrovaných tvarů.

Nejekologičtější výroba korálků v ČR


Produktový certifikát 2016 udává informace o ekologii celé společnosti. Výrobní zařízení Estrella Es-Press využívá nejnovější a nejekologičtější technologii. Při takovém použití produktů, jaké je doporučeno, jsou jejich účinky zdraví neškodné.

Druhý certifikát se zabývá speciální technologií ENT Estrela Neon, esNEON®, a popisuje unikátní postup zušlechťování skleněných výlisků. Více naleznete níže.

Třetí certifikát, C1-Pb-2016, se týká ochrany zdraví. V první části zaručuje, že žádné zboží vyrobené ve firmě neobsahuje těžké kovy (kadmium, olovo, chrom, nikl, rtuť), a též potvrzuje, že výrobky jsou antialergické a mají dlouhou životnost. V druhé části se zabývá technologií ENT.

Mačkané korálky bez těžkých kovů - technologie ENT (Estrella Nano Technology)


Výsledný vzhled a kvalita korálku záleží nejen na sklu, ze kterého je vyroben, ale také na jeho povrchové úpravě. Firma Estrela vyvinula technologii ENT, která zajišťuje velmi dobrou chemickou a mechanickou odolnost.
Ultra tenké vrstvy speciálních laků jsou tepelně fixovány na povrchu skleněných perel při 200 °C. Při fixaci dojde k chemické vazbě mezi sklem a lakovou úpravou. Technologie se dnes uplatňuje i pro zušlechtění obalového a dekorativního skla.

Výhody ENT zušlechtění:

Vase from Estrella Infinity Beads

  • výborná přilnavost ke sklu – vrstva laku se neloupe kolem dírek
  • velmi dobrá odolnost proti oděru a poškrábání
  • barvy jsou stálé a nemění se ani vlivem tepla a UV záření
  • vysoká stabilita a chemická odolnost proti acetonu, alkoholu, kosmetice (parfémy, laky na vlasy, apod.) a potu
  • voděodolnost - můžete omývat či ručně prát při 40 °C
  • neobsahuje těžké kovy (kadmium, olovo, chrom, nikl, rtuť)
  • hypoalergenní
  • dlouhá životnost

Oblíbené dekory v ENT:

logo technologie ENT ESTRELA PASTEL ESTRELA PASTEL neboli Pastels Estrella Nano Technology je jednou z nejžádanějších barevných kolekcí. Používá se především při zušlechťování drobných a vícedírových skleněných perliček.
logo Technologie ENT ESTRELA NEON ESTRELA NEON a ESTRELA NEON SILK jsou stěžejními kolekcemi ENT technologie. Unikátní zušlechtění skleněných perliček spočívá v nanášení barevné směsi v tenkých vrstvách, které jsou následně tepelně fixovány. ESTRELA NEON a jemnější kolekce SILK nabízejí matné barvy svítící pod UV světlem v intenzivně výrazných nebo tlumenějších přírodních odstínech. Mačkané korálky NEON pro své tvoření vybírejte zde.
logo Technologie ENT ESTRELA POWDERY ENT ESTRELA POWDERY je nejnovější ucelenou kolekcí. Pod touto značkou se skrývají jemné pastelové a letní barevné odstíny s netradičním pudrovým efektem na povrchu korálků. Technologii naleznete u mačkaných dvourokajlů Estrela Infinity.

Beads Estrela Infinity - bracelet Beads Estrela Infinity - vase Beads Estrela NEON - bracelet Beads Estrela Infinity - bracelet, earrings and necklace

Produkty této značky naleznete v těchto kategoriích zobrazit skrýt

Řadit podle: Výchozí řazení / Řadit dle ceny /

1 2 3