Vše pro mimi doplňky

Videonávod

Základy a nejčastější dotazy

Vše pro mimi doplňky nabízí široký sortiment pro výrobu doplňků, které určitě ocení maminky i miminka. Od kojících neboli kousacích či nosících silikonových nebo dřevěných korálků po dřevěná kousátka a kroužky, v této kategorii najdete všechno na výrobu nejen trendy šperků pro maminky, ale také například na závěsné řetězy na kočárky. Své ratolesti můžete vytvořit také personalizovaný řetěz na dudlík s vlastním jménem díky korálkům s písmenky. Celý sortiment nabízíme v široké barevnostní škále, včetně různých materiálů – od kovových spon, které drží za každou cenu, po silikonové klipy, které snadno očistíte. K tomu všemu nesmí chybět ani pevná nylonová saténová šňůra a velmi známé plastové mechanické zapínání na zacvaknutí, a i ty u nás najdete. Silikonové korálky jsou vyrobeny z certifikovaného potravinářského silikonu, který se používá například na výrobu pečících forem, a tudíž se maminka nemusí bát, pokud miminko kojící korále strká do pusy. Certifikát ohledně složení a zdravotní nezávadnosti silikonu najdete zde.

 

K čemu slouží kojící korále?

Kojící korále slouží jako stylový a zároveň velmi praktický doplněk pro maminku i miminko. Miminko si může u kojení hrát s korálky, které jsou vyrobeny z nezávadného potravinářského silikonu nebo přírodního tvrdého bukového dřeva. Díky těmto materiálům může do korálků později i kousat, což pomáhá stimulovat dásně k snadnějšímu průřezu zoubků a odvádí pozornost miminka od bolesti.

Jaké korálky si mám vybrat?

Kojící neboli kousací korále si můžete vybrat buď z potravinářského silikonu, ze kterého se vyrábí například pečící formy. Tento silikon je v ústech nezávadný, takže se nemusíte bát, pokud je bude chtít miminko strčit do pusy. Bukové dřevo, které vám také nabízíme v sekci dřevěných korálků, se také používá na kojící korále, jelikož je velmi tvrdé a snadno se neopotřebuje. Oba tyto materiály zároveň můžete snadno otřít a osušit a nevadí jim voda a sliny.

Na co řetízek navléknout?

Pokud chcete navlékat korále, řetěz na kočárek či na dudlík, určitě vám poslouží nylonová saténová šňůra, kterou nabízíme v široké škále barev, a která se u tohoto sortimentu běžně používá pro svou pevnost. Ke šňůře doporučujeme zakoupit také plastové mechanické zapínání, díky kterému můžete na konci šňůry vytvořit jednoduchý uzel a schovat jej do zapínání, které je po secvaknutí také velmi pevné.

Proč se na kojící korále používají silikonové a dřevěné korálky?

Dřevěné korálky z bukového dřeva a silikonové korálky z potravinářského silikonu se běžně používají pro maminky a miminka, a to nejen v období kojení. Tyto materiály jsou zdravotně nezávadné a opracované tak, aby byly bezpečné jak na dotek, tak pokud by si je náhodou miminko chtělo dát do pusy. Používají se nejen na korále, ale také na výrobu řetězů do kočárků nebo na dudlíky, protože jsou jednoduché na údržbu. Stačí je umýt ve vodě a osušit. Silikonové korálky, které u nás zakoupíte, jsou oficiálně otestované na zdravotní nezávadnost a kvalitu silikonu. Doporučená maximální délka řetězu na kočárek je 38cm a řetízku na dudlík 22cm. V každém případě však doporučujeme, aby maminka svou ratolest hlídala, pokud si miminko s korálky hraje.

Začínate? Podívejte se do poradny
Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Vše je OK

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Vekmi rychlé vyřízení, široký sortiment, velmi ochotné prodavačky

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Jako obvykle vše v pořádku