Vesmírné šperky – Týden vesmíru

Vesmír je černá hmota, která se rozpíná a neustále v sobě něco tvoří. A my s ním. Oslavte s námi mezinárodní den kosmonautiky a tvořte také.
Vesmírné šperky – Týden vesmíru

Úterý, 14. duben 2020

Vesmír je skutečně fascinující. Neustále se rozpíná a vznikají v něm nové galaxie a prostory. Momentálně je ve vesmíru pozorovatelných až 170 miliard galaxií! Vytvořte si šperk, který bude stejně fascinující tím, že využijete některé z komponentů právě s motivem vesmíru.

Například spojení Tierracast přívěsků se znamením v kombinaci s minerálovými korálky bude vždy vypadat dobře a korálky s komponenty na elastomeru zvládne navléknout i úplný začátečník. Podívejte se na náramek pro blížence, který vás může inspirovat. Velmi jednoduchý náramek si můžete vytvořit i za pomoci stříbrných spojovacích dílů s hvězdným znamením, který navléknete na hotový základ ze Shamballa šňůry pomocí spojovacích kroužků. Pokud si chcete vytvořit šperk na míru k vašemu horoskopu, inspirací vám může být náš článek Šperky podle znamení horoskopu.

DSC01568

Vytvořte si náramek podle svého znamení zvěrokruhu s přívěsky TierraCast.

Věděli jste, že jsme stvořeni z hvězdného prachu? Spojení pozlacených korálků stardust s novými pozlacenými přívěsky OmegaCast s motivem planet, které jsou ozdobeny kvalitní smaltovou úpravou, bude nejen oslavou vesmíru, ale také připomenutím, že máte skutečně hvězdnou podstatu.

DSC09565

Objevte nové pozlacené přívěsky OmegaCast, třeba právě s motivem planet.

A co se týče hvězd, noční oblohu můžete nosit i na sobě díky těmto krásným náušnicím s TierraCast komponenty s hvězdným motivem. Nová značka Nunn design nabízí také přívěsky ve tvaru měsíce a hvězdy, a některé dokonce se speciálními lůžky, které můžete vylít křišťálovou pryskyřicí a okrášlit je barevnými třpytkami.

Další zajímavosti o vesmíru:

DSC09265

Související články

Jesmonite + pryskyřice = VSL

Jesmonite + pryskyřice = VSL

Už jste si osahali tvorbu s licí hmotou Jesmonite a mramorový efekt vás přestává bavit? Máme po vás řešení! Zkuste zkombinovat Jesmonite a epoxidovou pryskyřici. Slibujeme, že z toho bude Velmi Slibné Lití!

Číst více

Tip na luxusní dárek ke Dni matek

Tip na luxusní dárek ke Dni matek

Pouze do rozdání zásob máte možnost získat luxusní přívěsek SWAROVSKI, který se již nedá koupit!

Číst více

5 tipů na tvoření v růžové barvě!

5 tipů na tvoření v růžové barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v růžové barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší květnové tvořivé výzvy!

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Úterý, 17. Květen 2022

100%

Velká nabídka produktů, dobré ceny, rychlé vyřízení objednávky.

Ověřený zákazník
Úterý, 17. Květen 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Pondělí, 16. Květen 2022

100%

Možnost objednávat přes e-shop mi vyhovuje. V klidu si vyberu, promyslím si a pak objednám. Mohu několikrát změnit.