Velký výprodej SWAROVSKI sortimentu, aneb loučíme se se SWAROVSKI

Tohle bohužel není apríl. Ale nebojte, sepsali jsme pro vás přehledně nejdůležitější informace o tom, proč, kdy, a jakou náhradu pro vás vyjednáváme.
Velký výprodej SWAROVSKI sortimentu, aneb loučíme se se SWAROVSKI

Pondělí, 1. Únor 2021

Pan Korálek v koutě pláče, copak se mu jenom stalo? 
Je živ a zdráv (nebojte se), ač srdéčko nezaplesalo. 
Z novin totiž vyčetl, že velké změny nastaly,
protože SWAROVSKI končí s perlami i krystaly.

Víme, že vám budou chybět a jak jste je měli rádi, 
snažíme se najít jiné, naši korálkoví kamarádi…
Tak neklesejte na mysli, pan Korálek už otřel svoje slzičky,
a využijte od SWAROVSKI každou perlu i krystal každičký.

ILU_Placici_koralek_Swar_1B

Milé korálkářky, milí korálkáři,

krystaly, komponenty, korálky a perličky SWAROVSKI jsou něco, co neodmyslitelně patří k naší i vaší tvorbě, a to nejen šperků. Nádherný lesk, precizní broušení a neodolatelné barvy dokázaly rozzářit naše šperky, oblečení i oči. Proto si ani neumíte představit, jak jsme se cítili, když se k nám dostala od SWAROVSKI informace o změně jejich strategie, ve které ukončují veškerý maloobchodní prodej a distribuci komponentů, krystalů a perel určených k maloobchodnímu prodeji. Nebo si to asi představit dokážete, protože věříme, že se teď cítíte to stejné. A určitě máte spoustu otázek, a my se vynasnažíme vám na ně odpovědět.

Co se děje?

Firma SWAROVSKI se rozhodla změnit svoji obchodní strategii a v průběhu roku 2021 postupně přestane distribuovat volné komponenty, krystaly, korálky a perličky pro další maloobchodní prodej. Bude se soustředit na vlastní produkci designových šperků pro své butiky a spolupráce s módními značkami.

Znamená to, že už si u vás nekoupím nic od SWAROVSKI?

Všechno, co máme od SWAROVSKI v nabídce si u nás můžete nadále koupit. Postupně ale budeme některé produkty ukončovat. Velkou část sortimentu jsme umístili do výprodeje a již ho nebudeme doplňovat. Zbytek sortimentu budeme nakupovat a doplňovat do poslední chvíle tak, abyste si stihli udělat případně patřičnou zásobu.

Poslední objednávku doplnění sortimentu můžeme odeslat 31. května a nadále pak budeme SWAROVSKI sortiment jen doprodávat a nebudeme schopni ho už doplnit.

Budu moci SWAROVSKI sortiment dál nakupovat někde jinde?

Ne, tato změna strategie se dotkne úplně všech obchodů, které prodávají volné komponenty SWAROVSKI, a to po celém světě.

Čím můžu SWAROVSKI nahradit?

Přestože se vám teď určitě zdá, že jsou komponenty SWAROVSKI nenahraditelné, naštěstí tomu tak není. Aktuálně jednáme s různými dodavateli alternativních, neméně krásných krystalů, korálků, komponentů a perliček, které vám SWAROVSKI bohatě vynahradí. Jakmile se ujistíme o dostatečné kvalitě a možnostech, tyhle alternativní novinky vám představíme.

Co mám teď dělat?

V první řadě - to chce klid a korálky ;) A pak se běžte pokochat k nám do výprodeje a vyberte si oblíbené unikátní druhy SWAROVSKI, které už brzy budou vzácným nedostatkovým zbožím. Zlevnili jsme tam pro vás více než 2000 produktů! No a pokud budete v příštích dnech váhat, jestli si vzít komponentů SWAROVSKI víc nebo míň (nebo jestli je vůbec vzít), tak doporučujeme je rozhodně vzít a vzít si jich víc. Protože jestli někdy platilo, že kdo dřív příjde, ten víc tvoří, tak je to teď.

CZ_vyprodej_swarovski_clanek

Související články

Růžová výzva

Růžová výzva

Inspirujte se k tvoření růžových šperků a zapojte se do soutěže až o 500 Kč.

Číst více

Vlastnoručně s Knotting Hill

Vlastnoručně s Knotting Hill

Klára propadla tvoření a macramé dekoracím a rozhodla se je prodávat. Pojďte nahlédnout pod pokličku jejího zauzlovaného obchůdku a inspirujte se k vlastní cestě!

Číst více

Macramé prakticky

Macramé prakticky

Na první pohled se může zdát tvoření technikou macramé složité. Ale pokud si osvojíte základní fígle, bude to i pro vás hračka! Přinášíme vám odpovědi na nejpalčivější otázky každého macramé začátečníka.

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 416 recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Pondělí, 2. Srpen 2021

100%

Jsem velice spokojený děkuji

Ověřený zákazník
Neděli, 1. Srpen 2021

100%

Obchod Korálky.cz je ten nejlepší, spolehlivost, rychlost dodání...

Ověřený zákazník
Neděli, 1. Srpen 2021

100%

Vše přehledné, velká spokojenost.