Týden jógy – Inspirace

Jóga je věda, která spojuje naši mysl, ducha a fyzické tělo. Nejvíce známá fyzická aktivita má však s korálkováním mnohem více společného, než byste čekali!
Týden jógy – Inspirace

Pondělí, 15. červen 2020

Když se řekne jóga, každý si představí něco trošku jiného. Může to být mnich v oranžovém hábitu, který sedí v lotosovém sedu nebo dívka v legínách, která si protahuje záda při pozdravu Slunci. A ačkoliv se aktivity obou dvou viditelně liší, na duchovní úrovni se dostávají do stejného zenového bodu, který má za úkol přinést člověku klid na duši, pocit uvolnění, sounáležitosti a hlavně štěstí. Jóga tedy může být i to, když si po večerech v klidu navlékáte oblíbené korálky a u toho se usmíváte. Pojďte s námi tedy oslavit tento den za pomocí “korálkové jógy”.

DSC05035

Pokud jógu praktikujete i na fyzické úrovni nebo vás zajímá její spirituální stránka, určitě vás potěší, že si můžete vytvořit jednoduché šperky, které o vás tento fakt prozradí. Stylový náramek s oblíbenými minerály na elastomeru můžete doplnit jednoduchými spirituálními symboly. Korálek ve tvaru Buddhy nebo přívěsek s lotosovým květem promluví za vás. Původ těchto a spoustu dalších symbolů spojených s duchovním světem najdete v našem článku Vyznejte se v symbolech. Kromě toho pro vás máme zbrusu nové korálky z minerálů, které nejen že krásně vypadají, ale mají opravdu silné duchovní vlastnosti. Najdete mezi nimi i velmi oblíbený safír, smaragd, rubín a jantar.

DSC02209

Speciální kategorií, která se zaměřuje na spojení šperků s naším vyšším Já jsou potom Mala náramky a náhrdelníky. Pokud jste někdy zavítali do studia jógy, určitě jste se s nimi někdy setkali. Jedná se o náramky, které se navlékají v násobcích devíti korálků nebo o náhrdelníky s 108 korálky. 108 je velmi důležité posvátné číslo jak v hinduismu, tak v buddhismu. Nejčastěji na nich najdete navléknuté korálky z dřevěných semínek Rudraksha nebo Bodhi, které nejen krásně vypadají, ale také mají velmi silné esoterické a ochranné účinky na svého majitele. Více se o nich můžete dočíst tady.

Untitled design (4)

Nejzajímavější vizuální částí je potom ozdobný střapec, díky kterému se šperk klidně hodí i pro ty, kteří mají rádi styl Boho. Boho je stále více oblíbené a to především v letních měsících. Díky tomu se tyto šperky hodí skutečně pro každého – ať už jste na cestě za sebepoznáním nebo jen rádi sledujete módní trendy.

DSC09775

Související články

Jesmonite + pryskyřice = VSL

Jesmonite + pryskyřice = VSL

Už jste si osahali tvorbu s licí hmotou Jesmonite a mramorový efekt vás přestává bavit? Máme po vás řešení! Zkuste zkombinovat Jesmonite a epoxidovou pryskyřici. Slibujeme, že z toho bude Velmi Slibné Lití!

Číst více

Tip na luxusní dárek ke Dni matek

Tip na luxusní dárek ke Dni matek

Pouze do rozdání zásob máte možnost získat luxusní přívěsek SWAROVSKI, který se již nedá koupit!

Číst více

5 tipů na tvoření v růžové barvě!

5 tipů na tvoření v růžové barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v růžové barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší květnové tvořivé výzvy!

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Úterý, 17. Květen 2022

100%

Velká nabídka produktů, dobré ceny, rychlé vyřízení objednávky.

Ověřený zákazník
Úterý, 17. Květen 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Pondělí, 16. Květen 2022

100%

Možnost objednávat přes e-shop mi vyhovuje. V klidu si vyberu, promyslím si a pak objednám. Mohu několikrát změnit.