TOHO japonské rokajlové korálky

TOHO japonské rokajlové korálky Japonská firma TOHO CO., LTD., je předním výrobcem rokajlových korálků nejen v Japonsku, ale na celém světě. Přitom výroba skleněných korálků nemá v Japonsku dlouhou historii, ba naopak je ve srovnání s Českou republikou velmi krátká. První malá firma začala v oblasti Hiroshima vyrábět až začátkem 30. let minulého století a firma TOHO CO., LTD., vznikla dokonce až o dvacet let později. Společnost je díky své vysoké kvalitě špičkou v oboru a udává nejen módní trendy, ale také směr v oblasti výroby a technologie.

Dokonale přesné tvary a nejvyšší možná kvalita rokajlových korálků


Japonské korálky TOHO jsou oblíbené po celém světě a nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu. Potěší vás zejména svým dokonalým tvarem. Oproti jiným rokajlovým korálkům jsou korálky TOHO navrženy s větším otvorem, což vytváří lehčí korálky s tenčí stěnou. Širší průtah umožňuje několikanásobné provlékání, které oceníte nejen při tvorbě šitých šperků.Rokajlové korálky TOHO Demi Round - náramky

Přehled rokajlových korálků TOHO:

Tvar TOHO Round naleznete - u kulatých rokajlových korálků, které jsou vhodné na nejrůznější techniky šitých šperků. Hodí se také na obšívání kabošonů nebo Swarovski rivoli. Nejvhodnějším návlekovým materiálem pro práci s korálky TOHO jsou velmi tenké a pevné bavlněné nitě NYMO a TOHO One-G nylonové nitě.

TOHO Round 15/0 jsou nejmenší kulaté TOHO korálky a TOHO Round 11/0 jsou nejpoužívanější rokajlové korálky, z kterých si hravě zvládnete vyrobit tento krásný náramek. Mezi korálky tvaru Round patří i větší kulaté korálky TOHO Round 8/0 a největší TOHO Round 6/0.

Kulaté rokajly TOHO Hybrids 11/0 mají speciální povrchovou úpravou, díky které se korálky vynačují originálními barvami, texturami a vyšší životností. Dalšími korálky se speciální úpravou jsou profesionální TOHO Exclusive. Jsou dražší, díky metalickým povrchovým úpravám z drahých kovů. Nejčastěji se na pokovení používá zlato, stříbro, bronz a paladium. Vyzkoušejte je sami a vytvořte si náramek Arlette.

TOHO glow in the dark neboli svítící ve tmě jsou poslední novinkou. Z korálků o velikosti 2,2 mm a s 0,9 mm širokým průtahem lehko vytvoříte působivé šperky, které budou v noci svítit. A pokud nejste zrovna noční typ, pak vyzkoušejte TOHO reflexní korálky.

Nebojte se tvoření s malými i velkými korálky a zkuste si podle návodu zdarma vyrobit květinu na uvítanou z TOHO korálků.

TOHO Cubes 6/0 jsou rokajly ve tvaru kostiček se čtvercovým průtahem, který ovlivňuje pozici korálku v šitém šperku nebo ve visu. TOHO Cubes 6/0 mají velikost 4 mm a průtahem snadno provlečete nitě až o šířce 1,8 mm.
Rokajlové korálky TOHO Triangle 8/0 a TOHO Triangle 11/0 jsou trojúhelníkového tvaru a mají i trojúhelníkový průtah, který ovlivňuje pozici korálku v šitém šperku i ve visu.
Více lesku pro šperky získáte s TOHO Hexagon 8/0 a TOHO Hexagon 11/0. Rokajlové korálky jsou ve tvaru šestiúhelníku s kulatým průtahem. Díky šesti oblým hranám hraje korálek všemi barvami a dodává šperku lesk.

TOHO Treasures 12/0 jsou rokajlové korálky ve tvaru trubiček a mají kulatý průtah o průměru 0,9 mm. Rokajly TOHO Bugles jsou 3 mm dlouhé trubičky. Jejich velkou výhodou jsou hladké a rovné konce, díky kterým nedochází k poškození návlekových materiálů. Rokajlové trubičky jsou vhodné na tvoření šitých šperků.

I mezi trubičkami naleznete profesionální rokajlové korálky TOHO Exclusive, které jsou dražší, díky metalickým povrchovým úpravám z drahých kovů. Na jejich pokovení se také nejčastěji používá zlato, stříbro, bronz a paladium.

Korálky Demi Round 11/0 jsou o půlku užší, než rokajly klasického tvaru TOHO Round 11/0, a tvoří tak přesný tvar kroužku. Korálky jsou proto také o polovinu lehčí a při prodeji na váhu je jich v balení dvojnásobné množství. Tyto korálky naleznete i ve velikosti TOHO Demi Round 8/0.
  Pokud tápete a nevíte, které tvary nebo velikosti korálků by se vám nejvíce líbily, pak neváhejte využít našich korálkových směsí TOHO Mixes nebo připravených vzorníků pro váš snadnější výběr z pohodlí domova.

Rokajlové korálky TOHO - náušnice Rokajlové korálky TOHO - květina Rokajlové korálky TOHO - náramek TOHO rokajlové korálky - širý náramek

Řadit podle: Výchozí řazení / Řadit dle ceny /

1 2 3 4 5 6 7 39