Beadsmith

Beadsmith Beadsmith je americká firma s 35 letou tradicí, která se specializuje na bižuterní nářadí, bižuterní komponenty, návlekové materiály, pomůcky na korálkování a samotné korálky. Díky této široké nabídce si můžete s Beadsmith vytvořit desítky unikátních šperků od začátku až do konce. Zatímco se pyšní tím, že jsou jejich produkty rozšířené do 100 zemí, kde s nimi pracují stovky distributorů, soustřeďují se také neustále na výrobu nových produktů, aby uspokojili své zákazníky.

Korálkování jak pro začátečníky, tak pro pokročilé

Ať už s korálkováním začínáte a navlékáte si doma rokajlové korálky na vlasec nebo jste profesionál, který se živí šitým šperkem, značka Beadsmith vám může pomoct. Od navlékače rokajlu a jehly do navlékače, který se postará o to, abyste mohli své náramky navléknout za zlomek času, po podklady pro obšívání a bead stopper, který zabezpečí váš rozdělaný výtvor. V našem sortimentu najdete také různé podložky – od textilní podložky, na které se vám rokajlové korálky nerozkutálejí, po vzorovací podložku na bižuterii. Neradi trávíte čas navlékáním nitě do jehly, jelikož se nikdy netrefíte? I tady na vás Beadsmith mysleli – jehlu s velkým okem, které se říká „big-eye“ snadno otevřete, vložíte do ní nit a můžete ihned navlékat.

 

Základ na vánoční ozdoby

Jste zastáncem domácí výroby vánočních ozdob? Základy vánočních hvězd v několika různých velikostech, jsou velmi populární nejen díky svému univerzálnímu tvaru, ale také díky jejich jednoduchosti. Vytvoříte díky nim nejen vánoční hvězdy, ale také vánoční vločky a využít je můžete k nastolení rodinné vánoční pohody. Nechte se inspirovat v naší návodové galerii!

 

 

Nářadí nejen pro korálkování

Nově jsme doplnili sortiment této značky také o velmi praktické nářadí, jako jsou ruční plynové hořáky a ruční vrtačka s výměnnými nástavci, které využijete například při výrobě šperků z křišťálové pryskyřice, speciální bižuterní nůžky, se kterými odstřihnete materiál i velmi blízko u uzlíku, gelové univerzální lepidlo E6000, které je naprostým favoritem na poli bižuterního průmyslu a gravírovací mikro pero, se kterým můžete svůj šperk personalizovat o vaše jméno nebo oblíbený symbol. Všechno nářadí si nese stejnou pověstnou kvalitu Beadsmith, takže se můžete spolehnout, že vám poslouží na velmi dlouhou dobu při nespočetně kreativních projektů.

 

    

 

Řadit podle: Výchozí řazení / Řadit dle ceny /

1 2 3