Swarovski korálky a perly

Změna obchodní strategie firmy SWAROVSKI 

SWAROVSKI korálky a perly jsou po desetiletí světově známé svou krásou, kvalitou a výjimečností. Na přelomu let 2020 a 2021 ale společnost SWAROVSKI zcela změnila obchodní strategii a během roku 2021 ukončila distribuci pro maloobchodní prodej. Ideálním nástupcem a tohoto sortimentu se stala česká značka Preciosa® Components. 

SWAROVSKI korálky vs. Preciosa® korálky a perle

SWAROVSKI korálky a perly jsou po desetiletí světově známé svou krásou, kvalitou a výjimečností. Nejznámější SWAROVSKI Round Bead, SWAROVSKI XILION Bead a SWAROVSKI Cube Bead jsme nahradili 4 druhy Preciosa® korálků. Jedná se o klasické kulaté korálky Preciosa® MC perle kulatá, Preciosa® MC perle Rondelle - nazývané také "sluníčka", Preciosa® MC perle rondelka a oválné Preciosa® MC perle Bellatrix. Korálky prodáváme na šňůrkách a vybrat si můžete i cenově výhodnější varianty s více korálky.

SWAROVSKI korálky nechyběly v žádné korálkové dílně, protože SWAROVSKI patří k mistrům broušeného krystalu. Stejně jako SWAROVSKI, tak i Preciosa® Components nabízí korálky v mnoha barvách, v různých velikostech i tvarech. Pokud narazíte na návod, kde byly použity korálky SWAROVSKI, pravděpodobně namísto nich můžete použit Preciosa® korálky a perle vhodného tvaru a velikosti. Inspirovat se můžete třeba v naší Inspirační galerii

Preciosa® korálky a perle

 

 

SWAROVSKI perly vs. Preciosa® perly

Oblíbené SWAROVSKI perly se skleněným krystalovým jádrem a inovativní povrchovou úpravou zajišťující vysoce lesklý a hladký povrch, se také dočkaly plnohodnotné náhrady. Kulaté perly SWAROVSKI byly nahrazeny perlami Preciosa® perly kulaté MAXIMA. Zde si můžete vybrat z velikostí 4, 6, 8 nebo 10 mm. Zcela novým tvarem je pak Preciosa® perly hruška ve velikostech 10 x 6 mm a větší 15 x 8 mm. V případě obou tvarů si můžete vybrat ze široké škály barevných provedení.  I k perlám nabízíme vhodné komponenty pro výrobu šperků. Úplně jsme však ukončili prodej polovrtaných perel.

Preciosa® perly a komponenty

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 734+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Úterý, 18. Leden 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Úterý, 18. Leden 2022

100%

Naprostá spokojenost.

+ Příjemné ceny

+Velký výběr

+Rychlé dodání

Ověřený zákazník
Sobota, 15. Leden 2022

100%

dobry