Svatební šperky z korálků

Chystáte se tvořit svatební šperk z korálků? Ať už budete vyrábět pro sebe nebo pro svoji kamarádku, máme pro vás několik tipů na materiály, se kterými nemáte šanci šlápnout vedle!
Svatební šperky z korálků

Pátek, 28. Červen 2019

Z jakých materiálů tvořit svatební šperky?

 

Voskové perličky

Voskové perličky jsou typické české korálky. Skleněný tvar - ať už kulička nebo kapka mají povrch upraven metodou voskování. Hodí se jak pro navlečení na jednoduchou šňůrku, tak pro šitý šperk či techniku ketlování.

Díky sedmi velikostem můžete dosáhnout zajímavých efektů. Pozor, není vhodné je kombinovat s ostrými komponenty, které by mohly poškrábat jejích povrch. Voskové perličky se příliš nehodí pro svatební dekorace - vzhledem k tomu, že jsou skleněné, jsou dost těžké. Ke zdobení svatební tabule volte proto raději perličky akrylové.

 

DSC00734

Inspirujte se návody z voskových perlí

 

Broušené korálky

Skeptici říkají, že plánování svatby je pro vztah vždycky zkouška ohněm. Takovou zkoušku musely přestát i broušené korálky, neboli ohňovky. Právě závěrečná chvilka v plamenech jim propůjčila jejich charakteristický lesk. Ohňovky jsou jedněmi z nejoblíbenějších korálků. I proto si můžete vybírat z více než 200 barev ve 3 velikostech.

 

DSC00492

Máte vybroušený styl? Doplňte ho šperkem z broušených korálků.

 

Cínové perle

Cínovky se skvěle hodí pro všechny, kdo chtějí ve slavnostní chvíli přidat svému outfitu trochu třpytu. Ale jen decentního. Drobné skleněné korálky se hodí do šitého šperku, ale skvěle vypadají i jednoduše navlečené na elastomeru nebo nylonovém lanku.

 

DSC00638

Cínové perly jsou v náramku doplněny štrasovými rondelkami. 

 

Skleněné kabošony

Pokud chcete, aby byl šperk opravdu výrazný, není lepší možnost, než zvolit skleněné kabošony. Jistě, jejich použití už vyžaduje zručnost, ale výsledek je velkolepý. Hodí se jak do náhrdelníků, tak náušnic.

 

DSC00747

Chcete si vyzkoušet práci s kabošony? Inspirujte se našimi návody.

 

SWAROVSKI rivoli

Rivolky SWAROVSKI se používají v šitém šperku podobně, jako skleněné kabošony. Je potřeba jim z rokajlových korálků ušít lůžko, ve kterém budou ve šperku ukotveny. 

 

DSC00553

Jak obšít rivolku SWAROVSKI? Návodů máme dost.

 

SWAROVSKI perly

Perličky SWAROVSKI jsou luxusní alternativou k českým voskovým perlím. Jejich unikátní krystalové jádro je opatřené inovativní povrchovou úpravou zajišťující vysoce lesklý a hladký povrch. Téměř jako pravé perly. Díky této povrchové úpravě šperky odolné proti poškrábání a UV záření. 

 

DSC02688

Mezi našimi návody najdete spoustu inspirace na jednoduché šperky s perlami SWAROVSKI.

 

SWAROVSKI korálky a přívěsky

Korálky SWAROVSKI jsou známy svým leskem. Kde jinde, než na tak slavnostní příležitosti, jakou je svatba, by se měl chtít člověk blýsknout? Navlékněte korálky jen tak na lanko nebo dozdobte svůj šperk třpytivými přívěsky

 

DSC00834

Jak na to? Pomůže vám třeba návod Martiny Křížové.

 

Tak co, byl mezi našimi typy TEN PRAVÝ? Doufáme, že ano a přejeme, ať se svatební den vydaří.

Související články

Co nadělit pod stromeček tvořicům?

Co nadělit pod stromeček tvořicům?

Chcete pod stromečkem vidět rozzářené oči někoho, o kom víte, že rád tvoří, ale vy sami se v tom nevyznáte ani za mák? Připravili jsme pro vás pár tipů, se kterými nikdy netrefíte vedle!

Číst více

Soutěž o SWAROVSKI poklad

Soutěž o SWAROVSKI poklad

Zapojte se do slosování o naprosto unikátní dárek SWAROVSKI v hodnotě 3 200 Kč! Jak se zapojit se dočtete v tomto článku.

Číst více

Adventní věnce a svícny do každé rodiny

Adventní věnce a svícny do každé rodiny

Věnec se čtyřmi svíčkami patří bez pochyby k jednomu ze základních symbolů adventu. Co neděle, to jeden zažehnutý plamínek. Ale i něco tak tradičního, jako je adventní věnec, se může dočkat kreativních inovací. Pojďte se s námi podívat inspirovat možnostmi, jak na to jít letos jinak.

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 645+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Pondělí, 29. Listopad 2021

100%

Velký výběr a kvalita

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 25. Listopad 2021

100%

Spokojenost, vždy.

+ Kvalita
+Rychlost
+Komunikace

Ověřený zákazník
Středa, 24. Listopad 2021

100%

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST