Sady tromlovaných minerálů pro jednotlivá znamení

Vykročte do nového roku v plné síle s minerály! Sady tromlovaných minerálů s přívěsky TierraCast vám pomohou vybalancovat vaše astrologické konstelace a podpoří vás na cestě za lepším já.
Sady tromlovaných minerálů pro jednotlivá znamení

Čtvrtek, 28. květen 2020

V naší době se nachází stále více lidí, kteří se vrací k síle matky přírody. Horoskopy a astrologie jsou složitá věda, kterou zkoumáme stovky let, a na základě těchto dlouhodobých poznatků dokážeme určit vládce přírodních kamenů a jejich esoterické účinky. Právě tyto přírodní síly nyní můžete využít ve svůj prospěch do nového roku. Připravili jsme pro vás totiž zvýhodněné dárkové sady, obsahující pět přírodních minerálů na míru všem 12 hvězdným znamením. K minerálovým sadám dostanete i krásný přívěsek značky TierraCast v příslušném znamení a kartičku s legendou, takže se mohou stát nejen krásným dárkem pro vás, ale i pro vaše nejbližší.

Beran

Avanturín, červený jaspis, hematit, ametyst, karneol

Vládcem Berana je Mars, který se nebojí riskovat a jít si za každou cenu za svým. Karneol a červený jaspis jsou kameny oddané právě tomuto vládci, takže by vás měly ochránit před negativními vlivy a zostřit vaše soustředění. Hematit vám údajně pomůže zachovat chladnou hlavu, avanturín navodí pocity hlubokého klidu a ametyst vybalancuje vaši silnou kořenovou čakru, zatímco rozvine vaši intuici.

DSC04632

Býk

Růženín, citrín, černý pruhovaný achát, fluorit, avanturín

Býk je velmi kreativní znamení poháněné silou Venuše. Růženín a avanturín otevřou vaši srdeční čakru a napomohou tak nejen novým přátelstvím, ale udělají vás prý ještě přitažlivějšími. Černý pruhovaný achát má údajně moc balancovat pocity viny, kterou na sebe můžete podvědomě přenášet. Fluorit zvýší vaši sebedůvěru a analytické schopnosti a citrín vám dodá pocit bezpečí a čerstvé energie.

DSC04616

Blíženci

Citrín, fluorit, křišťál, tygří oko, modrý krajkový achát

Blížencům vládne rychlý Merkur, který se stará o náš nervový systém. Můžete mít tendenci prudce mluvit a teprve následně analyzovat, co jste řekli. Tygří oko vám pomůže k uzemnění této roztěkané energie, zatímco křišťál prý podporuje soustředěnost. Fluorit vám dodá řád a citrín pověstně potlačuje vnitřní nervozitu. Modrý krajkový achát je ideálním pomocníkem k načerpání nové energie.

DSC04624

Rak

Karneol, citrín, bílý howlit, avanturín, růženín

Rak je nejintuitivnějším znamením, jehož vládcem je Měsíc. Měsíc vládne našim pocitům, a proto jste tím nejláskyplnějším, ale také nejcitlivějším znamením. Růženín a avanturín vás naučí opravdové sebelásce tak, abyste lásku uměli nejen dávat, ale také přijímat. Bílý howlit vám údajně pomůže vidět věci, jaké jsou, a nebát se okolí. Karneol prý umí tlumit hněv a citrín vám dodá pocit sebedůvěry.

DSC04622

Lev

Tygří oko, onyx, vločkový obsidián, citrín, křišťál

Lev je slunečním znamením, které se rádo baví a dodává energii okolí, stejně jako Slunce dodává energii nám. Citrín a tygří oko vám dopřejí radost a pocit vytrvalosti. Občas můžete být příliš akční, takže křišťál bude ideálním pomocníkem k nastolení vnitřní harmonie. Onyx a vločkový obsidián jsou kameny, které vám pomohou získat pevnou půdu pod nohama a vyvarovat se pýchy.

DSC04615

Panna

Ametyst, lapis lazuli, tygří oko, amazonit, sodalit

Panna je zemité znamení, kterému vládne Merkur, takže vaše mysl je převážně analytická. To občas způsobuje vnitřní nervozitu a zmatek, které může údajně potlačit sodalit společně s amazonitem. Tygří oko vám prý dodá sebedůvěru a lapis lazuli vám pomůže při komunikaci vlastních pocitů a názorů. Ametyst prohloubí vaši intuici a soustředění.

DSC04621

Váhy

Růženín, vločkový obsidián, bílý howlit, červený jaspis, fluorit

Váhy jsou pod vládou Venuše, která jim dodává přirozenou přitažlivost. Růženín podpoří vaši sebelásku a otevře srdeční čakru. Červený jaspis vám dodá energii a vytrvalost. Váhy mohou být často nerozhodné, s čímž vám může pomoci vločkový obsidián, který vynáší na povrch pravdu, a bílý howlit, jenž poté napomáhá tuto pravdu přijmout. Fluorit údajně navozuje pocit soustředění.

DSC04618

Štír

Hematit, tygří oko, karneol, angelit, vločkový obsidián

Štír je bouřlivé znamení pod vládou Marsu. Je citlivý na negativní vlivy, které může přitahovat, takže ochranný kámen, jako je vločkový obsidián, vám prý pomůže tyto vlivy filtrovat. Věří se, že karneol tlumí vztek a zároveň podpoří vaši přirozenou vášeň a hematit navodí pocit vnitřní harmonie. Tygří oko dodává zemitou energii a angelit vám pomůže s pocity smíření, soucitu a míru.

DSC04635

Střelec

Avanturín, lapis lazuli, černý pruhovaný achát, angelit, sodalit

Střelec je znamení spjaté s bujarým Jupiterem, díky němuž je velmi aktivní a prahne po úspěchu a uznání. Černý pruhovaný achát je vhodným pomocníkem v kariérní sféře. Sodalit prý podporuje sebevědomí a avanturín prohlubuje prožitky radosti. Lapis lazuli zlepšuje komunikaci a angelit je silně ochranný kámen, který vám pomůže s vnitřním klidem.

DSC04620

Kozoroh

Křišťál, ametyst, onyx, lapis lazuli, vločkový obsidián

Kozorohu vládne pomalý Saturn, který se stará o náš největší růst. Díky tomu Kozorozi většinou musí procházet těžkými životními zkouškami, při kterých se vám budou hodit ochranné kameny, jako jsou vločkový obsidián a onyx. Lapis lazuli je kámen, kterému vládne Saturn a který pomáhá s komunikací. Ametyst a křišťál vám dodají intuici a pomůžou v těžkých rozhodnutích.

DSC04626

Vodnář

Křišťál, modrý krajkový achát, fluorit, amazonit, lapis lazuli

Vodnář je vzdušné znamení, kterému vládne Saturn. Díky tomuto spojení je pod neustálým vlivem nových myšlenek. Křišťál vám údajně  pomůže k soustředění a amazonit utlumí přebytečnou energii vaší mysli. Fluorit vám dodá vnitřní rovnováhu. Věří se, že modrý krajkový achát je ideální proti stresu. Lapis lazuli otevírá krční čakru a pomůže tak komunikovat vaše nápady okolí.

DSC04667

Ryby

Angelit, ametyst, fluorit, modrý krajkový achát, křišťál

Ryby pod vládou Jupitera jsou velmi intuitivní a empatičtí lidé. Jako vodní znamení jste pod náporem vlastních pocitů, které vám údajně pomůže harmonizovat modrý krajkový achát a fluorit. Křišťál se prý postará o soustředěnou mysl a duševní sílu. Ametyst a angelit jsou kameny, které otevírají nejvyšší čakru ke komunikaci s vyšším já a zároveň mají ochranné a léčivé účinky.

DSC04639


Přečtěte si i naše další články o minerálech a drahých kamenech:

Související články

5 tipů na vánoční dárky, které zvládne vyrobit opravdu každý

5 tipů na vánoční dárky, které zvládne vyrobit opravdu každý

Události posledních dvou let změnili způsob, kterým většina z nás kupuje vánoční dárky. Místo toho, abychom během celého podzimu průběžně bloumali po obchodech a hledali, čím bychom našim blízkým udělali radost, teď většinu vyřešíme na pár kliků. Ale není to škoda?

Číst více

Stříbrná a zlatá inspirace

Stříbrná a zlatá inspirace

Inspirujte se k tvoření stříbrných a zlatých šperků a zapojte se do soutěže až o 500 Kč.

Číst více

Co nadělit pod stromeček tvořicům?

Co nadělit pod stromeček tvořicům?

Chcete pod stromečkem vidět rozzářené oči někoho, o kom víte, že rád tvoří, ale vy sami se v tom nevyznáte ani za mák? Připravili jsme pro vás pár tipů, se kterými nikdy netrefíte vedle!

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 645+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Pátek, 3. Prosinec 2021

100%

velký výběr komponentů pro tvoření

+ velký výběr komponentů pro tvoření

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 2. Prosinec 2021

100%

Nakupuji zde často a vždy jsem velmi spokojená. Výběr, ceny, rychlost dodání jsou naprosto super. Zboží vždy dobře zabaleno. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 2. Prosinec 2021

100%

Rychlé dodání a kvalitní výrobky. Určitě doporučuji.

+ Rychlost