Sady tromlovaných minerálů pro jednotlivá znamení

Sady tromlovaných minerálů pro jednotlivá znamení 28.05.2020
Vykročte do nového roku v plné síle s minerály! Sady tromlovaných minerálů s přívěsky TierraCast vám pomohou vybalancovat vaše astrologické konstelace a podpoří vás na cestě za lepším já.

V naší době se nachází stále více lidí, kteří se vrací k síle matky přírody. Horoskopy a astrologie jsou složitá věda, kterou zkoumáme stovky let, a na základě těchto dlouhodobých poznatků dokážeme určit vládce přírodních kamenů a jejich esoterické účinky. Právě tyto přírodní síly nyní můžete využít ve svůj prospěch do nového roku. Připravili jsme pro vás totiž zvýhodněné dárkové sady, obsahující pět přírodních minerálů na míru všem 12 hvězdným znamením. K minerálovým sadám dostanete i krásný přívěsek značky TierraCast v příslušném znamení a kartičku s legendou, takže se mohou stát nejen krásným dárkem pro vás, ale i pro vaše nejbližší.

Beran

Avanturín, červený jaspis, hematit, ametyst, karneol

Vládcem Berana je Mars, který se nebojí riskovat a jít si za každou cenu za svým. Karneol a červený jaspis jsou kameny oddané právě tomuto vládci, takže vás ochrání před negativními vlivy a zostří vaše soustředění. Hematit vám pomůže zachovat chladnou hlavu, avanturín navodí pocity hlubokého klidu a ametyst vybalancuje vaši silnou kořenovou čakru, zatímco rozvine vaši intuici.

DSC04632

Býk

Růženín, citrín, černý pruhovaný achát, fluorit, avanturín

Býk je velmi kreativní znamení poháněné silou Venuše. Růženín a avanturín otevřou vaši srdeční čakru a napomohou tak nejen novým přátelstvím, ale udělají vás ještě přitažlivějšími. Černý pruhovaný achát balancuje pocity viny, kterou na sebe můžete podvědomě přenášet. Fluorit zvýší vaši sebedůvěru a analytické schopnosti a citrín vám dodá pocit bezpečí a čerstvé energie.

DSC04616

Blíženci

Citrín, fluorit, křišťál, tygří oko, modrý krajkový achát

Blížencům vládne rychlý Merkur, který se stará o náš nervový systém. Můžete mít tendenci prudce mluvit a teprve následně analyzovat, co jste řekli. Tygří oko vám pomůže k uzemnění této roztěkané energie, zatímco křišťál podporuje soustředěnost. Fluorit vám dodá řád a citrín potlačí vnitřní nervozitu. Modrý krajkový achát je ideálním pomocníkem k načerpání nové energie.

DSC04624

Rak

Karneol, citrín, bílý howlit, avanturín, růženín

Rak je nejintuitivnějším znamením, jehož vládcem je Měsíc. Měsíc vládne našim pocitům, a proto jste tím nejláskyplnějším, ale také nejcitlivějším znamením. Růženín a avanturín vás naučí opravdové sebelásce tak, abyste lásku uměli nejen dávat, ale také přijímat. Bílý howlit vám pomůže vidět věci, jaké jsou, a nebát se okolí. Karneol tlumí hněv a Citrín vám dodá pocit sebedůvěry.

DSC04622

Lev

Tygří oko, onyx, vločkový obsidián, citrín, křišťál

Lev je slunečním znamením, které se rádo baví a dodává energii okolí, stejně jako Slunce dodává energii nám. Citrín a tygří oko vám dopřejí radost a vytrvalost. Občas můžete být příliš akční, takže křišťál bude ideálním pomocníkem k nastolení vnitřní harmonie. Onyx a vločkový obsidián jsou kameny, které vám pomohou získat pevnou půdu pod nohama a vyvarovat se pýchy.

DSC04615

Panna

Ametyst, lapis lazuli, tygří oko, amazonit, sodalit

Panna je zemité znamení, kterému vládne Merkur, takže vaše mysl je převážně analytická. To občas způsobuje vnitřní nervozitu a zmatek, které může potlačit sodalit společně s amazonitem. Tygří oko vám dodá sebedůvěru a lapis lazuli vám pomůže při komunikaci vlastních pocitů a názorů. Ametyst prohloubí vaši intuici a soustředění.

DSC04621

Váhy

Růženín, vločkový obsidián, bílý howlit, červený jaspis, fluorit

Váhy jsou pod vládou Venuše, která jim dodává přirozenou přitažlivost. Růženín podpoří vaši sebelásku a otevře srdeční čakru. Červený jaspis vám dodá energii a vytrvalost. Váhy mohou být často nerozhodné, s čímž vám může pomoci vločkový obsidián, který vynáší na povrch pravdu, a bílý howlit, jenž poté napomáhá tuto pravdu přijmout. Fluorit navozuje pocit soustředění.

DSC04618

Štír

Hematit, tygří oko, karneol, angelit, vločkový obsidián

Štír je bouřlivé znamení pod vládou Marsu. Je citlivý na negativní vlivy, které může přitahovat, takže ochranný kámen, jako je vločkový obsidián, vám pomůže tyto vlivy filtrovat. Karneol tlumí vztek a zároveň podpoří vaši přirozenou vášeň a hematit navodí pocit vnitřní harmonie. Tygří oko dodává zemitou energii a angelit vám pomůže s pocity smíření, soucitu a míru.

DSC04635

Střelec

Avanturín, lapis lazuli, černý pruhovaný achát, angelit, sodalit

Střelec je znamení spjaté s bujarým Jupiterem, díky němuž je velmi aktivní a prahne po úspěchu a uznání. Černý pruhovaný achát je vhodným pomocníkem v kariérní sféře. Sodalit podporuje sebevědomí a avanturín prohlubuje prožitky radosti. Lapis lazuli zlepšuje komunikaci a angelit je silně ochranný kámen, který vám pomůže s vnitřním klidem.

DSC04620

Kozoroh

Křišťál, ametyst, onyx, lapis lazuli, vločkový obsidián

Kozorohu vládne pomalý Saturn, který se stará o náš největší růst. Díky tomu Kozorozi většinou musí procházet těžkými životními zkouškami, při kterých se vám budou hodit ochranné kameny, jako jsou vločkový obsidián a onyx. Lapis lazuli je kámen, kterému vládne Saturn a který pomáhá s komunikací. Ametyst a křišťál vám dodají intuici a pomůžou v těžkých rozhodnutích.

DSC04626

Vodnář

Křišťál, modrý krajkový achát, fluorit, amazonit, lapis lazuli

Vodnář je vzdušné znamení, kterému vládne Saturn. Díky tomuto spojení je pod neustálým vlivem nových myšlenek. Křišťál vám pomůže k soustředění a amazonit utlumí přebytečnou energii vaší mysli. Fluorit vám dodá vnitřní rovnováhu. Modrý krajkový achát je ideální proti stresu. Lapis lazuli otevírá krční čakru a pomůže tak komunikovat vaše nápady okolí.

DSC04667

Ryby

Angelit, ametyst, fluorit, modrý krajkový achát, křišťál

Ryby pod vládou Jupitera jsou velmi intuitivní a empatičtí lidé. Jako vodní znamení jste pod náporem vlastních pocitů, které vám pomůže harmonizovat modrý krajkový achát a fluorit. Křišťál se postará o soustředěnou mysl a duševní sílu. Ametyst a angelit jsou kameny, které otevírají nejvyšší čakru ke komunikaci s vyšším já a zároveň mají ochranné a léčivé účinky.

DSC04639


Přečtěte si i naše další články o minerálech a drahých kamenech:

Související produkty