Dárková sada kytička

Dárková sada kytička 20.11.2019
Vytvořte si jednoduché šperky v odstínech růžové. Zvládne to i malý šikula! Jen je nutné aby věděl(a), že korálky se nestrkají do pusy.

Co máte v balíčku?

V balíčku najdete korálky, ozdobné kovové komponenty, štrasové rondelky, přívěsky s motivem a střapec. Vše můžete navléct na přiložený elastomer.

 

Postup výroby

  1. Rozhodněte se, jestli chcete navléknout náramek nebo náhrdelník.
  2. Naměřte si elastomer v odpovídající délce a přidejte k ní dalších 15 cm pro pohodlné zavázání uzlíku. Ustřihněte nůžkami.
  3. Navlékejte korálky i komponenty podle své fantazie. Jeden konec elastomeru přidržujte v ruce, aby se korálky nerozkutálely. Můžete ho také zakončit provizorním volným uzlíkem.
  4. Navlečeno? Teď je pravý čas předat práci dospělákovi.
  5. Svažte konce třemi uzlíky. První uzlík bude úplně klasický. Druhý také, ale utáhněte ho opravdu pevně. A třetí uzlík utáhněte proti nim. Dosáhnete toho snadno - stačí jeden konec vlákna podtočit.
  6. Přebytečné konce elastomeru ustřihněte co nejblíže pevně utaženému uzlíku. Aby vydržel, zakápněte ho přiloženým gelovým vteřinovým lepidlem. Chvilku držte náramek napnutý, aby se korálky nedotýkaly lepidla.
  7. A je hotovo, můžete dělat parádu.

 

Návrhy na výrobky ze sady

Možností máte spoustu, kreativitě se meze nekladou. Ale pokud vás zrovna nic nenapadá, máme pro vás tip, jak korálky ze sady využít.

8-A

7-A

6-A

5-A

1-A

 

 

 

Přejeme pěkné tvořivé chvilky! Dejte nám vědět, jak se vám to podařilo na Facebooku nebo Instagramu.