S korálky na cesty

Prázdniny jsou v plném proudu. Čas zaslíbený... Ale když si nedáte pozor, může na vás zpoza rohu vyskočit nuda! Buďte připraveni a mějte korálkovou KPZ po ruce.
S korálky na cesty

Pondělí, 8. Červenec 2019

Výhodou (i nevýhodou) korálků je, že jsou tak malinké. Všude se vejdou a moc neváží. K tvoření potřebujete maximálně nůžky a kleště. Jako podložka skvěle poslouží ručník nebo pikniková deka.

 

Nejjednodušší korálky na cesty

Pokud chcete korálkováním strávit delší čas, ale přitom pořád tvořit v začátečnické úrovni, tak navlékejte. Na elastomer, nylonové lanko nebo paměťový drát. Vybrat si můžete například rokaj PRECIOSA, směs broušených korálků nebo minerály.

 

016

V naší Inspirační galerii najdete spoustu návodů na jednoduché náramky navlečené na elastomeru. Můžete se inspirovat třeba i návody Martiny Křížové na náramky na paměťovém drátu.

 

Šperky s tématikou cestování

Kolik zemí navštívíš, tolikrát jsi člověkem... Možná, že by se dnes dalo staré rčení takhle upravit, protože se základy angličtiny si dnes vystačíte už téměř všude. Když se k tomu přidají nízké ceny letenek, nemá smysl váhat, zda letos o prázdninách vyrazíte opět k Mácháči nebo raději budete prozkoumávat písečné duny na Kanárských ostrovech.

Ať už vás to táhne kamkoliv, můžete s sebou vzít cestovní talisman. Rozšířili jsme nabídku komponentů TierraCast, které s vámi můžou procestovat svět. Zeměkoule, kompas, nebo šipka vám pomohou neztratit směr. Doplňte je ve svém šperku například obrázkovým jaspisem, který vypadá jako kamínky z pláže.

DSC03260

Připravte si na léto náramek z novinkových broušených minerálů.

 

K poznávání nových krajin se skvěle pojí přírodní materiály. Semínka rudrakshi jsou pro své pozitivní účinky přímo předurčeny pro cestovní talismany. Působí totiž jako energetický štít, ve který odráží naše energie zpět do našeho nitra a tím nás chrání před okolními vlivy, pomáhá nám usnout v jakémkoliv prostředí a dokonce i prý správně trávit cizí jídlo.

 

DSC06301

Nechte se inspirovat návodem Zuzky Hejdryhové a vyrobte si svůj talisman z rudrakshi.

 

Šperky s tématikou moře

Víte, jaký je rozdíl mezi námořnickým a mořským stylem? Ne? Tak to vás musíme hned dovzdělat!

Mořský styl si libuje ve všech odstínech mořského pobřeží - bílá pěna, tyrkysová voda, zlatavý písek. Najdete v něm motivy všech zástupců mořské fauny - mušle, hvězdice, rybky, želvy i mořské koníky. 

V tomto směru vám máme opravdu co nabídnout! K mořskému stylu se hodí trochu oprýskanosti. To svojí patinou skvěle poskytnou komponenty TierraCast, které jsme letos značně rozšířili, právě o mořské přívěsky a korálky. Pokud si potrpíte na dražší kovy, uděláme radost i vám. Vyberte si přívěsek Ag 925 - klidně i v pozlacené úpravě. 

 

DSC03306

Vyrobte si náušnice z kreolí, broušených minerálů a přívěsků TierraCast. Je to jednoduché a návod vám napoví.

 

Námořnický styl se drží jasné červené, tmavé nebo královské modré a bílé. Jsou pro něj typické motivy kotvy, záchranného kruhu, kormidla nebo plachet a provazů. Ve vzorech pak jasně vedou proužky. Prostě klasika, kterou v letních měsících nikdy nešlápnete vedle.

Doplňte svůj šperk kotvou TierraCast a mezidílem, který vypadá jako spletené lodní lano

 

DSC09723

 

Specialitkou letošního roku je tematika mořských pan. Tento styl mají rády především mladší děvčata, protože v sobě snoubí odstíny růžové, fialové a tyrkysové. Zajímavý efekt můžou nabídnout i broušené korálky s AB povrchem, který dodá šperku tajemný lesk.

1563545746133

Zkuste si vyrobit jednoduchý náramek s technikou ketlování. Ozdobte ho přívěsky TierraCast a broušenými minerály.

Související články

Co nadělit pod stromeček tvořicům?

Co nadělit pod stromeček tvořicům?

Chcete pod stromečkem vidět rozzářené oči někoho, o kom víte, že rád tvoří, ale vy sami se v tom nevyznáte ani za mák? Připravili jsme pro vás pár tipů, se kterými nikdy netrefíte vedle!

Číst více

Soutěž o SWAROVSKI poklad

Soutěž o SWAROVSKI poklad

Zapojte se do slosování o naprosto unikátní dárek SWAROVSKI v hodnotě 3 200 Kč! Jak se zapojit se dočtete v tomto článku.

Číst více

Adventní věnce a svícny do každé rodiny

Adventní věnce a svícny do každé rodiny

Věnec se čtyřmi svíčkami patří bez pochyby k jednomu ze základních symbolů adventu. Co neděle, to jeden zažehnutý plamínek. Ale i něco tak tradičního, jako je adventní věnec, se může dočkat kreativních inovací. Pojďte se s námi podívat inspirovat možnostmi, jak na to jít letos jinak.

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 645+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Pondělí, 29. Listopad 2021

100%

Velký výběr a kvalita

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 25. Listopad 2021

100%

Spokojenost, vždy.

+ Kvalita
+Rychlost
+Komunikace

Ověřený zákazník
Středa, 24. Listopad 2021

100%

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST