Růžová výzva

Inspirujte se k tvoření růžových šperků a zapojte se do soutěže až o 500 Kč.

Růžová výzva

Pondělí, 2. Srpen 2021

Milé korálkářky, milí korálkáři,

mezi oblíbené letní barvy patří růžová. Našli bychom jistě spoustu důvodů, proč zrovna růžová, počínaje tím, že přitahuje sluníčko (a tedy teplo) méně, než tmavé barvy a konče tím, že se prostě hodí ke kornoutu s jahodovou zmrzlinou. :-) K růžovému outfitu ale neodmyslitelně patří růžové doplňky a právě ty jsou tématem srpnové výzvy!

Svoji růžovou korálkovou chvilku si můžete vychutnat jen pro sebe. Ale taky nám můžete ukázat vaše doplňky a výtvory v růžových tónech, a zapojit se tak do soutěže o bezva korálkové ceny!

Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. I tento měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Pravidla najdete zde.

Dva se můžou těšit na balíček korálků a vítěz měsíce na poukázku 500 Kč na nákup korálků dle svého výběru.

A kde hledat inspiraci?

Třeba v přírodě, vždyť samotné pojmenování barvy pochází od pojmenování květiny - růže! A nemusíme se omezovat jen na květiny. Trendy motivem posledních let je například plameňák! Jednoho růžového elegána najdete i v naší nabídce mezi komponenty OmegaCast by Korálky.cz, ale prohlédněte si i ostatní komponenty v růžových odstínech od této značky.

Pokud zůstaneme ještě na chvilku v přírodě, nemůžeme tu nezmínit dva oblíbené minerály - růženín a rodonit. Názvy obou se odvozují právě od jejich zbarvení a nejsou zdaleka jedinými růžovými minerály, které můžete najít na našem e-shopu. Některé z nich prodáváme i jako korálky s velkým průtahem, které patří k oblíbenému trendu macramé, kterému jsme také v posledních měsících podlehli. Právě růženín nebo rodonit můžete lehce nakombinovat s některou z růžových macramé přízí od značky Bobbiny.

Naše srpnová výzva jistě nadchne také všechny romantické duše, protože právě růžová je považována za barvu, které k romantice prostě patří. Byla-li nejdřív růže nebo růžová barva, to se asi nedozvíme, ale určitě doporučujeme růžové korálky kombinovat třeba s oblíbeným motivem srdce. Mrkněte se do naší Inspirační galerie na tipy na šperky s motivem lásky!

Ačkoliv růžová barva je dnes častěji považována za barvu něžnějšího pohlaví, ještě před necelými sto lety tomu tak rozhodně nebylo. Kromě mnohých dalších faktorů k tomu výrazně dopomohl postupný vývoj rozpoznávání pohlaví miminka už během těhotenství. A tak mohli nastávající rodiče zařizovat dětskou výbavičku s přihlédnutím k tomu, jestli se těšili na holčičku nebo chlapečka a růžové či modré pokojíčky postupně převládly nad neutrálními barvami. Spoustu růžových doplňků pro nejmenší můžete vytvořit i přímo vy, inspiraci najdete v naší sekci návodů.

Více o růžové barvě a o tom, jak působí na lidskou psychiku jsme sepsali specializovaný článek, který si můžete přečíst zde.

Najděte si ty správné komponenty pro váš růžový projekt:

Inspirujte se také v naší Inspirační galerii. Spoustu tipů na růžové doplňky najdete mezi svatebními šperky nebo doplňky pro miminka, ale také tam najdete mnoho dalších návodů.

Určitě ale prozkoumejte i ostatní návody. Třeba objevíte tu pravou kombinaci pro váš originální šperk v růžové barvě. Tak teď už víte všechno a můžete se pustit do tvoření a my se opravdu těšíme na Vaše výtvory! <3

Pokud se budete svými růžovými doplňky chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #vyzvaodkoralku a #inspiraceodkoralku.

 

Související články

Dárek: Luxusní přívěsek SWAROVSKI

Dárek: Luxusní přívěsek SWAROVSKI

Pouze do rozdání zásob máte možnost získat kousek z luxusního pokladu plného SWAROVSKI přívěsků, který našel pan Korálek v našem skladu!

Číst více

Pečujete správně o své jantarové šperky?

Pečujete správně o své jantarové šperky?

Ať už přímo vy sami tvoříte šperky z jantaru, nebo jste takový šperk dostali darem, jistě chcete, aby vám vydržel co nejdéle krásný. Přečtěte si proto 10 pravidel, která byste měli v péči o jantarové šperky dodržovat.

Číst více

Objevte poklad jménem jantar

Objevte poklad jménem jantar

Nedávno jsme do nabídky zařadili jantarové korálky v několika různých tvarech a barvách a musíme říct jedno – sortiment jantaru nás úplně okouzlil! Sepsali jsme pro vás proto článek, který vám blíže představí tenhle poklad (nejen) od Baltského moře.

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 492 recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Neděli, 26. Září 2021

100%

Vše v pořádku a rychle dodáno. Jsem velice spokojená.

Ověřený zákazník
Sobota, 25. Září 2021

100%

Vše v pořádku, rychlé dodání

Ověřený zákazník
Pátek, 24. Září 2021

100%

ok obchod , poštovné je děsné