Růžová výzva

Inspirujte se k tvoření růžových šperků a zapojte se do soutěže až o 500 Kč.

Růžová výzva

Pondělí, 2. srpen 2021

Výherci růžové výzvy v roce 2021:

Všechny výherní příspěvky minulého roku najdete v tomto článku.

 

A kde hledat inspiraci?

Třeba v přírodě, vždyť samotné pojmenování barvy pochází od pojmenování květiny - růže! A nemusíme se omezovat jen na květiny. Trendy motivem posledních let je například plameňák! Jednoho růžového elegána najdete i v naší nabídce mezi komponenty OmegaCast by Korálky.cz, ale prohlédněte si i ostatní komponenty v růžových odstínech od této značky.

Pokud zůstaneme ještě na chvilku v přírodě, nemůžeme tu nezmínit dva oblíbené minerály - růženín a rodonit. Názvy obou se odvozují právě od jejich zbarvení a nejsou zdaleka jedinými růžovými minerály, které můžete najít na našem e-shopu. Některé z nich prodáváme i jako korálky s velkým průtahem, které patří k oblíbenému trendu macramé, kterému jsme také v posledních měsících podlehli. Právě růženín nebo rodonit můžete lehce nakombinovat s některou z růžových macramé přízí od značky Bobbiny.

Naše srpnová výzva jistě nadchne také všechny romantické duše, protože právě růžová je považována za barvu, které k romantice prostě patří. Byla-li nejdřív růže nebo růžová barva, to se asi nedozvíme, ale určitě doporučujeme růžové korálky kombinovat třeba s oblíbeným motivem srdce. Mrkněte se do naší Inspirační galerie na tipy na šperky s motivem lásky!

Ačkoliv růžová barva je dnes častěji považována za barvu něžnějšího pohlaví, ještě před necelými sto lety tomu tak rozhodně nebylo. Kromě mnohých dalších faktorů k tomu výrazně dopomohl postupný vývoj rozpoznávání pohlaví miminka už během těhotenství. A tak mohli nastávající rodiče zařizovat dětskou výbavičku s přihlédnutím k tomu, jestli se těšili na holčičku nebo chlapečka a růžové či modré pokojíčky postupně převládly nad neutrálními barvami. Spoustu růžových doplňků pro nejmenší můžete vytvořit i přímo vy, inspiraci najdete v naší sekci návodů.

Více o růžové barvě a o tom, jak působí na lidskou psychiku jsme sepsali specializovaný článek, který si můžete přečíst zde.

Najděte si ty správné komponenty pro váš růžový projekt:

Inspirujte se také v naší Inspirační galerii. Spoustu tipů na růžové doplňky najdete mezi svatebními šperky nebo doplňky pro miminka, ale také tam najdete mnoho dalších návodů.

Určitě ale prozkoumejte i ostatní návody. Třeba objevíte tu pravou kombinaci pro váš originální šperk v růžové barvě. Tak teď už víte všechno a můžete se pustit do tvoření a my se opravdu těšíme na Vaše výtvory! <3

Pokud se budete svými růžovými doplňky chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #vyzvaodkoralku a #inspiraceodkoralku.

 

Související články

Učení tvorbou

Učení tvorbou

Pusťte se do učení tvořením! Zn. bude to bavit velké i malé.

Číst více

Jesmonite + pryskyřice = VSL

Jesmonite + pryskyřice = VSL

Už jste si osahali tvorbu s licí hmotou Jesmonite a mramorový efekt vás přestává bavit? Máme po vás řešení! Zkuste zkombinovat Jesmonite a epoxidovou pryskyřici. Slibujeme, že z toho bude Velmi Slibné Lití!

Číst více

Tip na luxusní dárek ke Dni matek

Tip na luxusní dárek ke Dni matek

Pouze do rozdání zásob máte možnost získat luxusní přívěsek SWAROVSKI, který se již nedá koupit!

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 26. Květen 2022

100%

Vše OK. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
Středa, 25. Květen 2022

100%

Potěšila zpráva od pana ředitele s výzvou k napsání zprávy, pokud by něco nebylo v pořádku.

+ Rychlost dodání, vše přišlo krásně zabalené, v pořádku

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Doporučuji