Rozcestník pro články o drahých kamenech a minerálech

Rozcestník pro články o drahých kamenech a minerálech 22.02.2021
Články (nejen) o drahých kamenech a minerálech přehledně na jednom místě!

jak se staratCesta minerálů

Zajímá vás jak probíhá proces výroby minerálových korálků? Proč mají velikostní odchylky a proč se jim mění barvy? Odkud pochází a jak se ze své lokace dostanou až přímo k vám? Zodpovíme vám vaše nejčastější dotazy!

přečtu si článek


Jak se starat o minerálycesta mineralu

Máte doma sbírku minerálových náramků, náhrdelníků nebo jiných minerálových šperků, a nejste si jisti, jestli se o ně dobře staráte? Existuje pár základních zásad, které nejen že prodlouží životnost vašich minerálů, ale také vám mohou pomoci efektivněji využívat jejich ezoterické vlastnosti. Pojďme se na to společně podívat!

přečtu si čšlánek


jak poznat praveJak poznat pravé minerály

Láká vás vytvořit si náramek z minerálových korálků, ale nejste si jistí, jak poznáte pravé minerály od uměle vyrobených? Přinášíme vám několik ukazatelů, které vám mohou pomoci.

přečtu si čšlánek


Vše, co jste kdy chtěli vědět o minerálechvše co jste chteli veedet

Lidé se v poslední době opět začali obracet k síle drahých kamenů. Zjistěte více o tom, který kámen údajně zažene nervozitu, zlepší zdraví nebo vzbudí žádostivost.

přečtu si čšlánek


Jak navléknout náramek z minerálůjak na naramky

Navlékněte náramek z minerálních korálků pro sebe a své přátele. Připravili jsme pro vás pár jednoduchých rad a tipů, se kterými to zvládnete za 10 minut!

přečtu si čšlánek


Objevte pozitivní vlastnosti minerálůObjevte pozitivní vlastnosti minerálů

Rádi byste si navlékli svůj vlastní minerálový talisman, ale nejste si jistí, jaké minerály se budou hezky doplňovat, a také netušíte, jaký minerál podpoří přesně to, co potřebujete? Nezoufejte! Právě pro vás jsme připravili jednoduchý výtah, ve kterém nejen že ihned poznáte pozitivní vlastnosti těchto kamenů, ale také uvidíte, jak dobře se k sobě hodí!

přečtu si čšlánek


Podpořte svá přání pomocí minerálůPodpořte svá přání pomocí minerálů

Je tu další rok a s ním i nové zážitky, nové zkušenosti a vaše nové „já“. Říkáte, že letos byste si nejvíce přáli lásku, štěstí, posun v kariéře nebo jen klid? Pokud věříte na sílu minerálů, obraťte se na ně!

přečtu si čšlánek


Šperky podle znamení horoskopuperky podle znamení horoskopu

Důležité státní události se už dnes sice neřídí podle postavení planet, ale my se přeci jen o horoskopy stále čile zajímáme. Magičnost toho, že je nám cosi dáno vyšší mocí, je přitažlivá i v dnešní technologiemi nabité době. Inspirujte se s námi a vyrobte si šperky, které budou vhodné právě pro vaše znamení zvěrokruhu.

přečtu si čšlánek


Sady tromlovaných kamenůSady tromlovaných minerálů pro jednotlivá znamení

Vykročte do nového roku v plné síle s minerály! Sady tromlovaných minerálů s přívěsky TierraCast vám pomohou vybalancovat vaše astrologické konstelace a podpoří vás na cestě za lepším já.

přečtu si čšlánek


A hlavně nezapomeňte, že i kdybyste si po přečtení těchto článků stále nevěděli rady, vždycky nám můžete napsat buď na náš Facebook, Instagram nebo na email info@koralky.cz a my vám se vším rádi poradíme. <3

inspiracni galerie