Představujeme novinku OmegaCast + dárek

Představujeme novinku OmegaCast + dárek 20.04.2020
Představujeme vám úžasnou jarní novinku OmegaCast. Barevné komponenty jsou k dostání pouze u nás a nyní exkluzivně jako dárek k objednávce. Vyzkoušejte OmegaCast i vy!

Milé korálkářky, milí korálkáři,

rádi bychom vám představili úžasnou novinku, kterou není nic jiného, než komponenty značky OmegaCast. K dostání jsou pouze u nás. A čím jsou tyto komponenty tak jedinečné? 

Předně neokoukanou smaltovanou úpravou a také tím, že jsou postříbřené 999/1000 stříbrem a pozlacené 24k zlatem. V neposlední řadě je třeba zmínit, že jde o moderní a originální komponenty v krásných barvách. Některé komponenty OmegaCast je navíc možné kombinovat s luxusními krystaly SWAROVSKI. Jedno je tedy jisté - s kvalitními komponenty OmegaCast se nudit nebudete! Více o OmegaCast si můžete přečíst zde. 

Abychom vám tuto skvělou novinku náležitě představili, připravili jsme pro vás akci!

Pro prvních 400 objednávek nad 700 Kč máme připravený dárek - krásný přívěsek OmegaCast!

POZOR: akce je časově omezená - platí pouze 20. až 26. 4. 2020.

K objednávce vám přibalíme jako dárek jeden z malých přívěsků. Přívěsky rozdělujeme k objednávkám náhodně a není možné si druh přívěsku vybrat.

Věříme, že vás dárek potěší a OmegaCast si oblíbíte jako my! Budeme rádi, když se s námi podělíte o své výtvory. Buď na našem Facebooku nebo na Instagramu. Značka #inspiraceodkoralku.

CZ_koralky_omegacast_akce_clanek