Poštovné jen za 19 Kč

Koronavirus nás nezastaví a nezastaví ani vaše tvoření. Zavřeli jsme korálkové prodejny a zrušili možnost osobního odběru, ale zlevnili jsme pro vás dopravu s Českou poštou, aby vám korálkové zásoby nedošly a dorazily vám bezpečně až domů.
Poštovné jen za 19 Kč

Čtvrtek, 22. Říjen 2020

Milé korálkářky, milí korálkáři,

ještě před rokem jsme si všichni asi těžko dokázali představit situaci, s jakou se dnes potýkáme. Doba je to složitá jak pro firmy, tak i pro jednotlivce a protože jsme v tom všichni společně, musíme si pomáhat, neztrácet naději a zachovat chladnou hlavu i dobrou náladu. A protože korálkování a obecně tvoření všeho druhu pomáhá, nemůžeme dovolit, aby vám korálkové zásoby došly.

Od 21. října do 3. listopadu u nás tedy můžete využít zvýhodněné ceny dopravy s Českou poštou při platbě předem kartou nebo převodem, kdy zaplatíte pouhých 19 Kč.

Zvýhodněná cena dopravy je již zahrnuta ve volbě dopravy na webu a není nutné zadávat kód.

200 Kč je minimální hodnota nákupu pro zvýhodněnou ceny dopravy.

Věříme, že vám tím i vynahradíme zrušený osobní odběr na prodejnách, které jsme museli z nařízení vlády dočasně uzavřít. Pokud náhodou máte nějakou svoji objednávku k vyzvednutí na prodejně, napište nám na info@koralky.cz a my s vámi vyřešíme alternativní možnosti dopravy.

Doufáme, že vás akce potěší a pomůže vám i nám překlenout toto nelehké období. Budeme rádi, když se s námi podělíte o svou tvorbu buď na našem Facebooku nebo na Instagramu. Značka #inspiraceodkoralku

CZ_doprava_za_19_clanek

Související články

Soutěž o SWAROVSKI poklad

Soutěž o SWAROVSKI poklad

Zapojte se do slosování o naprosto unikátní dárek SWAROVSKI v hodnotě 3 200 Kč! Jak se zapojit se dočtete v tomto článku.

Číst více

Adventní věnce a svícny do každé rodiny

Adventní věnce a svícny do každé rodiny

Věnec se čtyřmi svíčkami patří bez pochyby k jednomu ze základních symbolů adventu. Co neděle, to jeden zažehnutý plamínek. Ale i něco tak tradičního, jako je adventní věnec, se může dočkat kreativních inovací. Pojďte se s námi podívat inspirovat možnostmi, jak na to jít letos jinak.

Číst více

Tipy na vánoční dekorace s dřevěnými akcenty

Tipy na vánoční dekorace s dřevěnými akcenty

I letošní Vánoce se ponesou v duchu přírodních materiálů. Vliv skandinávského designu je stále velmi patrný a to i o svátcích. Připravili jsme pro vás tipy na stylově jednoduché dekorace, které si můžete vyrobit doslova za pár minut. A klidně k tvoření můžete pozvat i děti!

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 645+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 25. Listopad 2021

100%

Spokojenost, vždy.

+ Kvalita
+Rychlost
+Komunikace

Ověřený zákazník
Středa, 24. Listopad 2021

100%

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST

Ověřený zákazník
Úterý, 23. Listopad 2021

100%

Vše proběhlo jak mělo. Rychle a bez problémů.