Poštovné jen za 19 Kč

Poštovné jen za 19 Kč 21.10.2020
Koronavirus nás nezastaví a nezastaví ani vaše tvoření. Zavřeli jsme korálkové prodejny a zrušili možnost osobního odběru, ale zlevnili jsme pro vás dopravu s Českou poštou, aby vám korálkové zásoby nedošly a dorazily vám bezpečně až domů.

Milé korálkářky, milí korálkáři,

ještě před rokem jsme si všichni asi těžko dokázali představit situaci, s jakou se dnes potýkáme. Doba je to složitá jak pro firmy, tak i pro jednotlivce a protože jsme v tom všichni společně, musíme si pomáhat, neztrácet naději a zachovat chladnou hlavu i dobrou náladu. A protože korálkování a obecně tvoření všeho druhu pomáhá, nemůžeme dovolit, aby vám korálkové zásoby došly.

Od 21. října do 3. listopadu u nás tedy můžete využít zvýhodněné ceny dopravy s Českou poštou při platbě předem kartou nebo převodem, kdy zaplatíte pouhých 19 Kč.

Zvýhodněná cena dopravy je již zahrnuta ve volbě dopravy na webu a není nutné zadávat kód.

200 Kč je minimální hodnota nákupu pro zvýhodněnou ceny dopravy.

Věříme, že vám tím i vynahradíme zrušený osobní odběr na prodejnách, které jsme museli z nařízení vlády dočasně uzavřít. Pokud náhodou máte nějakou svoji objednávku k vyzvednutí na prodejně, napište nám na info@koralky.cz a my s vámi vyřešíme alternativní možnosti dopravy.

Doufáme, že vás akce potěší a pomůže vám i nám překlenout toto nelehké období. Budeme rádi, když se s námi podělíte o svou tvorbu buď na našem Facebooku nebo na Instagramu. Značka #inspiraceodkoralku

CZ_doprava_za_19_clanek