Podpořte svá přání pomocí minerálů

Je tu další rok a s ním i nové zážitky, nové zkušenosti a vaše nové „já“. Říkáte, že letos byste si nejvíce přáli lásku, štěstí, posun v kariéře nebo jen klid? Pokud věříte na sílu minerálů, obraťte se na ně!
Podpořte svá přání pomocí minerálů

Pondělí, 4. leden 2021

Minulý rok byl úplně jiný než předchozí léta. Celkově jsme jej strávili většinou doma, možná i sami, a zjistili jsme, že některé věci nejsou vůbec potřeba. Uvědomili jsme si, že na čem nejvíce záleží, jsou věci, které se nedají uchopit. Láska, zdraví, štěstí a mír. Pokud i vy si od letošního roku přejete to, co není fyzické, ale rádi byste se ve svém životě posunuli dál, můžete se jako vždy obrátit na matičku přírodu. Minerálové náramky, náhrdelníky nebo tromlované kameny jsou již dlouho velmi oblíbené, také pro své ezoterické vlastnosti.

Věří se, že některé drahé kameny nám pomáhají v kariérní sféře, zatímco jiné nám mohou pomoci přivolat lásku našeho života. Pojďme se podívat na pár základních minerálů, které můžete darovat sobě nebo svým blízkým, a s čím vším vám údajně mohou pomoci.

Růženín

Jedním z nejvíce známých a žádaných minerálů je Růženín. Není se čemu divit. Jedná se o velmi silný kámen, spojený se srdeční čakrou a učí nás nejen sebelásce, ale také prý přitahuje do našeho života lásku, kterou si zasloužíme. Má krásnou snovou růžovou barvu a hodit se bude jak na jednoduché náramky, tak na složitější šperky. Chcete udělat mamince radost k Vánocům a dát jí něco, co bude symbolizovat vaši lásku a co jí může zároveň pomoci pochopit a milovat sama sebe? Co takhle náhrdelník s růženínem a Rutkovsky korálky, který bude moci nosit zavěšený právě na srdeční čakře, a tím možná bude moci lásku do svého života přičarovat o to rychleji!

Ametyst

Ametystje prý kamenem vyšších sfér. Pokud jste si letos uvědomili, že život vzniká uvnitř, a ne venku, pak je tento kámen ideálním rádcem na vaše astrální cesty! Ametyst otevírá naši korunovou čakru a spojuje nás s Vyšším Já. Kromě toho má prý velmi uklidňující účinky a nádhernou fialovou barvu. Pokud si přejete v roce 2021 prozkoumat hranice svého potenciálu, pak byste si měli vytvořit náramek z Ametystu, který vás na této cestě povede. Možností, co všechno s ním můžete vyrobit, je nespočet. Například tento jednoduchý náramek s oblíbenými TierraCast komponenty ve stříbrném provedení, , stříbrnými korálky a s broušeným ametystem se bude na vašem zápěstí vyjímat za každé situace.

Akvamarín

Akvamarín je kamenem vody. Voda je spojená s našimi emocemi, a proto se Akvamarín prý postará o to, abyste dosáhli vnitřního klidu a míru. Možná vás tento rok vystresoval, potřebujete se uklidnit, a nevíte si rady. Věří se, že Akvamarín bude tím pravým kamenem pro vás, pokud máte pocit, že nedokážete ovládnout své pocity. Kdysi se věřilo, že tiší bolest a přinese hluboký klid. Jeho krásná modrá barva se bude hodit k jakémukoli outfitu a využít můžete nejen opracované korálky, ale také přírodní zlomky tohoto minerálu a spojit je v jednoduchý a velmi efektní náramek. Kromě toho, pokud máte pocit, že vám někdo nerozumí, darujte mu Akvamarín, který ho prý naučí být více empatický.

Onyx

Onyx je velmi silný kámen, který má údajně tlumicí účinky a zároveň ochraňuje před negativní energií. Je to kámen spojený s energií Pluta a štíra, a proto má velmi specifické vlastnosti. Dokáže prý tlumit pocity hněvu, ale zároveň nám pomáhá k sebevědomí. Ví přesně, jak vybalancovat energie spodní čakry, a hodí se tak pro všechny, kteří si do příštího roku přejí být svéráznější a chtějí si vybudovat silnější charakter. Zároveň je to kámen krásně syté černé barvy, takže se hodí nejen pro ženy, ale bude i ideálním dárkem pro muže pod stromeček. Vytvořit s ním můžete nejen parádní náušnice, ale také jednoduchý náramek na elastomeru, který se hodí pro všechny.

Citrín

Postrádali jste letos pocit štěstí a energie? Do příštího roku to tak být nemusí! Citrín je kamenem slunce, které nás údajně motivuje, dává nám pocit tepla a žene nás dopředu. Říká se, že je to kámen svěžesti, zdraví a vitality. Pokud máte pocit, že když se ráno probudíte, hned se cítíte unavení, citrín má údajně moc vás povzbudit, dát vám radost do života a prohřát vaši duši. Vytvořte si například citrínové náramky pro vás a vašeho nejlepšího přítele se zlatým origami srdcem.

Tygří oko

Máte chuť získat v příštím roce více peněz? Nemusíte se hned cítit jako materialisti. Peníze jsou důležité, a pokud máte pocit, že pro ně pracujete, pak si je zasloužíte. Kromě toho, peníze jsou jen energie, za kterou se dají koupit zkušenosti a dobrodružství a dárky pro ty, které milujete. Tygří oko je kámen, který je údajně spojen s energií hojnosti. Také nás prý učí stát nohama pevně na zemi a vypracovat si strategii, která nám k tomuto cíli pomůže. Věří se, že nás učí rychle se rozhodovat a být soustředění na cíl. Pokud je tedy vaše přání spojené s kariérní sférou, tygří oko by pro vás mohlo být to pravé. Ve spojení s luxusním SWAROVSKI Rock Tube korálkem se opět bude vyjímat nejen na dámské ruce, ale také na pánské.

Zajímají vás minerály detailněji? Podívejte se na náš článek Objevte pozitivní vlastnosti minerálů a vytvořte si náramek na míru nebo na článek 9 předsevzetí.

Pokud byste rádi darovali minerály jako tromlované kameny, i tady vám uděláme radost. Dárkové balíčky pro jednotlivé hvězdné znamení obsahují pět kusů tromlovaných minerálů, TierraCast přívěsek ve starostříbrném provedení a přiloženou legendu o ezoterických účincích minerálů.

Ezoterické účinky minerálových korálků za žádnou cenu nenahrazují lékařskou či jinou odbornou pomoc. Legendy o jejich ezoterických účincích se váží dlouhodobě k naší historii, ovšem doporučujeme k nim přistupovat podle vlastního uvážení.

Související články

5 tipů na tvoření ve fialové barvě!

5 tipů na tvoření ve fialové barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření ve fialové barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší červencové tvořivé výzvy!

Číst více

Korálky.cz se mění na Manumi

Korálky.cz se mění na Manumi

Číst více

Tipy na DIY dárky pro nastávající maminky

Tipy na DIY dárky pro nastávající maminky

Nechte se inspirovat a vytvořte originální DIY dárky pro nastávající maminku!

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 30. Červen 2022

100%

Dobrý výběr, rychle dodání. Hlavně super korálky v tubě a ne v sáčku. Za mě dobrý.

Ověřený zákazník
Středa, 29. Červen 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Středa, 29. Červen 2022

100%

Rychlé vyřízení, vše v pořádku.