Originální dárek ke Dni matek

Originální dárek ke Dni matek 04.05.2020
“Jste-li matkou, již nikdy nejste ve svých myšlenkách sama. Matka vždy musí myslet dvakrát – jednou za sebe a jednou za své dítě.” - Sophia Loren, italská herečka

Milé korálkářky, milí korálkáři,

je jasné, že maminku bychom měli mít rádi nejenom jeden den v roce, ale minimálně jednou v roce bychom to měli vyjádřit a Den matek je pro to ideální příležitostí. Každou maminku jistě potěší vlastnoručně vyrobený šperk. 

Když si u nás na e-shopu nakoupíte za více než 300 Kč, přibalíme Vám k objednávce jednu originální kartičku s básničkou, kterou můžete přibalit ke šperku, který darujete svojí mamince. Nebo jí můžete dát kartičku jen tak pro radost! :-) 

Máme pro vás připravené dva různé druhy kartiček, které rozdělujeme k objednávkám náhodně a není možné si konkrétní kartičku vybrat.

Akce platí pouze dnes 4. a zítra 5. 5. k objednávkám na našem e-shopu. Tak neváhejte a nakupujte, ať stihnete dárek včas vyrobit.

Věříme, že Vás akce potěší a hlavně že kartička od Korálků vykouzlí úsměv na tváři všem obdarovaným maminkám. Budeme rádi, když se s námi o svou tvorbu podělíte buď na našem Facebooku nebo na Instagramu. Značka #inspiraceodkoralku ;-)

CZ_DENMATEK_clanek_720x720