OmegaCast a SWAROVSKI jako dárek k nákupu

OmegaCast a SWAROVSKI jako dárek k nákupu 07.05.2020
Nyní máte jedinečnou příležitost k vyzkoušení spojení luxusních krystalů SWAROVSKI 1122 Rivoli Chaton a nových komponentů OmegaCast!

Milé korálkářky, milí korálkáři,

před pár týdny jsme Vám představili úžasnou novinku v našem sortimentu, kterou není nic jiného, než postříbřené a pozlacené komponenty OmegaCast se smaltovanou úpravou. O smaltové úpravě, jinak řečené jako enamelu, si můžete přečíst více v tomto článku

Některé komponenty OmegaCast je navíc možné kombinovat s luxusními krystaly SWAROVSKI. Jedná se například o tato lůžka, která se dají jednoduše zkombinovat s krásnými krystaly SWAROVSKI 1122 Rivoli Chaton. Že byste to rádi viděli na vlastní oči? Dobrá, tak tedy právě pro vás jsme si připravili jedinečnou akci.

Pro prvních 150 objednávek nad 1000 Kč máme připravené sady lůžka OmegaCast a SWAROVSKI krystalu jako dárek!

(Součástí sady je 1 kus lůžka OmegaCast a 1 kus SWAROVSKI 1122 Rivoli Chanton.)

Akce platí od 7. do 13. 5. 2020, a to pouze pro omezený počet objednávek. Proto neváhejte a nakupujte ještě dnes!

Komponenty a rivolky rozdělujeme k objednávkám náhodně a není možné vybrat si tvar a barvu. Přesto věříme, že se vám trefíme do noty :)

Věříme, že vás akce potěší a OmegaCast ve spojení se SWAROVSKI si jednoduše zamilujete. <3 Budeme rádi, když se s námi podělíte o svou tvorbu buď na našem Facebooku nebo na Instagramu. Značka #inspiraceodkoralku

CZ_Omega_swarovski_clanek_720x720