Novinka! barvy pro kreativní tvoření

26.04.2018
Představujeme vám novinku na našem eshopu! Barvy pro kreativní tvoření značky KREUL. Ozdobte si porcelán, sklo, textil a mnoho dalších materiálů pomocí barev nebo fixů značky KREUL.

Na našem eshopu naleznete novou sekci Barvy pro kreativní tvoření, kde naleznete širokou nabídku barev na různé materiály.

 

Barvy na sklo a porcelán KREUL dají vaší keramice, sklu či porcelánu matný efekt. Barvy jsou rychleschnoucí a po vytvrzení v troubě při 160°C na 90 minut jsou voděodolné a výtvarné předměty pak můžete omývat v myčce. Použít je můžete také na materiály jako je akrylové sklo nebo plasty.

 

Fixy na sklo a porcelán KREUL zaručí vašemu sklu, keramice, porcelánu či kovu zářivé odstíny vašeho vlastního designu. Výtvarné předměty také zatvrdíte v troubě při 160°C na 90 min a lze je mýt v myčce. Popisovače mají jednoduchou aplikaci a přesné dávkování náplně.
clanek1

Perlen Pen na tekuté perly jsou perlové popisovače k výrobě polovičních perel na oděv či jiné předměty s kovovým a hladkým povrchem. Aplikace je velmi snadná a doporučujeme před ní textil vyprat bez aviváže, po důkladném zaschnutí je možné prát až na 40°C. Žehlete vždy naruby.

 

Barvy na textil JAVANA dodají vašemu oděvu zářivý metalický vzhled. Pronikají hluboko do vláken textilu tak, aby se barva uchovala i po vyprání (do teploty 40°C). Před zafixováním textil 6 hodin sušte a poté vložte na 8 minut do předehřáté trouby na 150°C.

 

Barvy na světlý textil JAVANA mají lehkou tekoucí konzistenci a pronikají hluboko do vláken textilu tak, aby se barva uchovala i po vyprání (do teploty 60°C). Tyto zářivé barvy se snadno aplikují a nejvíce vyniknou na světlém textilu. Jsou vhodné na tisk i ruční malbu.

 

Fixy na textil JAVANA jsou speciální textilní popisovače na šátky, tašky a další textilní předměty. Tyto fixy na vodní bázi vám zaručí zářivou barvu, která je pratelná až do 60°C. Barva se zafixuje zažehlením nebo schnutím v pokojové teplotě.

 

Barvy na hedvábí JAVANA jsou kvalitní textilní barvy s vysokou pigmentací, která dodá vašemu hedvábí a dalším materiálům jako je papír, dřevo, len, kůže nebo bavlna zářivou barvu. Využijete je při mnoha technikách jako je akvarelová, nástřiková, kontrutovací a další.

clanek2
Akrylové barvy KREUL jsou ideální hobby barvy na vodní bázi k výtvarné činnosti vás či vašich dětí. Jsou vhodné na materiály jako je dřevo, kov, hlína, keramika, vosk, plast, polystyren, papír, len či kůže. Štětce poté snadno vyperete ve vodě.

 

Akrylové markery KREUL jsou odolné stálobarevné fixy se stabilním XXL hrotem pro malování tlustých čar na vámi vybrané předměty ze skla, papíru, polystyrenu, kovu, hlíny, dřeva, suchého betonu či keramiky a dokonce plastu. Hroty lze snadno vyjmout a vyčistit vodou.

 

Akrylové štrasové kamínky jsou ideálním komponentem k dekorování módních doplňků a dalších předmětů jako jsou zrcadla, vázy, či rámy. Kamínky lepte lepidlem na štrasové kameny.