Nejlepší trendy posledních let - Minerály

28.01.2019
Pokud patříte mezi milovníky módy a víte co právě letí, určitě Vám neuniklo, že jedním z nějžhavějších trendů jsou šperky z minerálů, které skvěle doplní každý outfit.

Vše co jste chtěli vědět o minerálech

 

Drahé kameny a minerály fascinovaly člověka od pradávna. Už ve starém Egyptě a Mezopotámii věřili, že kameny ovlivňují fyzické i psychické pochody v tělech. Vyráběli z nich amulety, byly součástí lektvarů ochranných i posilujících. Lidé věřili, že drahé kameny mají moc zahánět zlé síly, neštěstí, neduhy, chránit před uřknutím a pomáhat překonat těžká období života.

 Šperky s minerály

Polodrahokamy na nás mají trojí vliv. Posilují oslabené, oslabují nadbytečné a odstraňují blokády, které brání průtoku energie a souhře všech procesů v těle. Pomáhají nám k pozornosti, koncentraci, trpělivosti, pokoře a lásce ke všemu kolem nás. 

Seznamte se blíže s vlastnostmi jednotlivých minerálů a vyberte si ty, které vám pomohou.
Všechny najdete v naší nabídce korálků z drahých kamenů a minerálů.

 

Šperky a náramky z minerálů


Z minerálů se dá vytvořit jak jemný náramek na všední den, tak i okázalý šperk pro speciální události. Pokud si však nevíte rady, jak začít, stačí se podívat na video či článek, jak s minerály pracovat. 

 Jak navléknout náramek z minerálů

Navlékněte náramek z minerálních korálků pro sebe a své přátele. Zvládnete to za 10 minut!

Co všechno si objednat

1)   Podle infografiky si spočítejte, kolik korálků pro náramek potřebujete. Pro jistotu počítejte s korálky na 1 cm náramku navíc.

2)   Vyberte si minerály, které se vám líbí a nebo se hodí pro vaše znamení horoskopu 

3)   Můžete podle vkusu doplnit kovovými přívěsky nebo třeba korálky Swarovski

4)   Vyberte si elastické vlákno ve vhodné barvě - elastomer nebo lycru

5)   Objednejte a čekejte napjatě na svůj balíček :)

 


Minerály podle horoskopu ? 

Věděli jste, že polodrahokamy a minerály mohou účinněji působit, pokud si vyberete ty, které náleží k vašemu znamení zvěrokruhu? Připravili jsme pro vás krátký přehled, díky kterému budete mít hned jasno, jaký kámen je ten pravý právě pro vás.

Minerály podle horoskopu

Pozitivní vlastnosti a blahodárné účinky ? 


Rádi byste si navlékli svůj vlastní minerálový talisman, ale nejste si jistí, jaké minerály se budou hezky doplňovat, a také netušíte, jaký minerál podpoří přesně to, co potřebujete? Nezoufejte! Právě pro vás jsme připravili jednoduchý výtah, ve kterém nejen že ihned poznáte pozitivní vlastnosti těchto kamenů, ale také uvidíte, jak dobře se k sobě hodí!

 Pozitivní vlastnosti minerálů