Vánoční stromečky podle Lucie

Pokud preferujete přírodní Vánoce, určitě si zamilujete smrčky podle Lucie Corral Svobodové. Vypadají, jak kdyby je právě někdo přinesl z lesa... Pro ty super tvořivé dodávám, že tento návod by bylo určitě možno recyklovat celoročně. Stačí zelenou vyměnit za jakoukoliv jinou barvu a místo rokajlového kmínku použít jeden velký korálek.
Vánoční stromečky podle Lucie
Vánoční stromečky podle Lucie
Vánoční stromečky podle Lucie
Vánoční stromečky podle Lucie

Co je potřeba na návod

Postup výroby šperku

 1. *Některý materiál, který byl u návodu původně použit, již není k dispozici. Proto jsou v seznamu potřeb produkty jiné, které jsou pro výrobu šperku stejně vhodné."

  Obecné: šijte proti směru hodinových ručiček; na konci každé řady nezapomínejte na přechod do další, to znamená, že po přidání posledního TR v řadě prošijte zároveň i prvním rokajlem právě dokončené řady (obrázek 1); čísla v závorce značí počet přidaných TR v řadě. Ustřihněte si cca metr Fireline, se kterou budete pracovat, dokud vám vystačí. Poté si ustřihněte další kus a pokračujte.

  Obrázek 1

 2. 1. PATRO (pro každou náušnici ušijeme 1×) 1. řada (4) Svažte 4 ks TR dvojitým uzlem do čtverečku (druhý konec Fireline budete pouze zapošívat, nechte ho tedy co nejkratší).

  Obrázek 2

 3. 3. řada (12) Nad každou dvojici TR z předchozí řady budete všívat dvojici novou, mezi každou tuto dvojici přidáte po 1 TR (obrázek 3).

  Obrázek 3

  Zobrazit celý postup

 4. 4. řada (16) Nad každou dvojici TR z předchozí řady budete všívat dvojici novou, navíc ještě přidáte postupně TR v mezeře mezi dvojicemi a jedním TR přidaným v předchozí řadě (obrázek 4).

  Obrázek 4

 5. 5. řada (20 ) – (obrázek 5) 6. řada (20) Postupujeme stejně jako v předchozích řadách, jen mezi dvojice ve špičce přidáme po jednom TR (obrázek 6).

  Obrázek 5

  Obrázek 6

 6. 2. a 3. PATRO (jsou totožné, pro každou náušnici ušijeme 2×) 1.–4. řada jsou totožné jako v 1. PATŘE, u páté (poslední) řady přidáváme mezi dvojice ve špičce pouze po jednom TR (obrázek 7).

  Obrázek 7

  Obrázek 8

 7. 4. a 5. PATRO (jsou totožné, pro každou náušnici ušijeme 2×) 1.–3. řada jsou totožné jako v 1. patře, u čtvrté (poslední) řady přidáváme mezi dvojice ve špičce pouze po jednom TR (obrázek 9).

  Obrázek 9

  Obrázek 10

 8. 6. PATRO (pro každou náušnici ušijeme 1×) 1.–2. řada jsou totožné jako v 1. PATŘE, u třetí (poslední) řady přidáváme mezi dvojice ve špičce pouze po jednom TR (obrázek 11).

  Obrázek 11

  Obrázek 12

 9. 7. PATRO (pro každou náušnici ušijeme 1×) 1. řada je totožná jako v 1. patře. U 2. řady přidáváme mezi každý TR z první řady po jednom TR (obrázek 13).

  Obrázek 13

  Obrázek 14

 10. Kompletace: Na ketlovací nýt si navlékněte velký rokajl – cca 2 až 3 kusy, nyní začněte přidávat patra od 1. směrem nahoru, mezi každé dvě patra (kromě mezi šestým a sedmým patrem) přidejte velký rokajl (obrázek 16). Takto poskládejte až nahoru, kam přidáte jednu červenou ohňovku. Nechte si kousek nýtu na vytvoření očka, zbytek odštípněte. Nyní si stočte očko, do kterého navlékněte afroháček, a dílo je hotovo. :)

  Obrázek 15

  Obrázek 16

  Obrázek 17

Materiál pro výrobu

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Úterý, 17. Květen 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Pondělí, 16. Květen 2022

100%

Možnost objednávat přes e-shop mi vyhovuje. V klidu si vyberu, promyslím si a pak objednám. Mohu několikrát změnit.

Ověřený zákazník
Pondělí, 16. Květen 2022

100%

Jako vždy, všechno na 1*. Eshop, do kterého se vždy ráda vracím.

+ skvělý výběr

+přehledný eshop

+rychlost

+milá obsluha na prodejně