Sněhové vločky podle Saši

Mrzne až praští? Sníh leží kam oko dohlédne? To nám ale vůbec nevadí! Zalezeme si s korálky a budeme jen po očku pozorovat, jak se za oknem sypou nadýchané vločky... Právě na takové lehoučké vločky vám připravila návod Saša Lysenko! A navíc, s jarním sluncem neroztají.
Sněhové vločky podle Saši
Sněhové vločky podle Saši
Sněhové vločky podle Saši
Sněhové vločky podle Saši
Sněhové vločky podle Saši
Sněhové vločky podle Saši

Co je potřeba na návod

Postup výroby

 1. *Některý materiál, který byl u návodu původně použit, již není k dispozici. Proto jsou v seznamu potřeb produkty jiné, které jsou pro výrobu šperku stejně vhodné."

  Pro sněhovou vločku budete potřebovat cca 30 cm drátu. Rozdělte ho na půlku a uprostřed udělejte ketlovacími kleštěmi očko (pak to očko použijete na zavěšení; obr. 1). Na diagramu je začátek navlékání na drátek naznačen šipkou. (obr. 2)

  Obrázek 1

  Obrázek 2

 2. Na oba dva konce drátku navlékněte 1 rokajl a 1 tyčku (obr. 3), dále navlékněte na drátek 1 tyčku a 1 korálek, poslední vynechejte a projděte drátkem přes tyčku (obr. 4). Opakujte to samé s druhým drátkem (obr. 5).

  Obrázek 3

  Obrázek 4

  Obrázek 5

 3. Na oba drátky navlékněte tyčku (obr. 6).

  Obrázek 6

  Zobrazit celý postup

 4. Teď budete pracovat jenom s jedním drátkem: navlékněte na drát 2 tyčky a 1 korálek, který přeskočte a projděte přes jednu tyčku (vytvoří se vám větvička; obr. 7-8), dále obdobně vytvořte ještě dvě větvičky (obr. 9). Teď přejděte drátkem přes zbývající tyčku (obr. 10-11).

  Obrázek 7

  Obrázek 8

  Obrázek 9

  Obrázek 10

  Obrázek 11

 5. Obdobně udělejte ještě jednu větvičku na stejném konci drátku (obr. 12) a pak ještě dvě větvičky na druhém konci drátku (obr. 13).

  Obrázek 12

  Obrázek 13

 6. Dále na oba konce navlékněte tyčku (obr. 14). Pak na každém konci udělejte malou větvičku (obr. 15) a ukončíte to tím, že si na oba konce navléknete jednu tyčku a poslední korálek jen na jeden konec a stočíte oba konce k sobě (obr. 16-17).

  Obrázek 14

  Obrázek 15

  Obrázek 16

 7. Zbytky drátku uštípněte štípacími kleštěmi a zatočte (obr. 18). Připevněte náušnicový háček k očku, které jste si udělali na začátku (obr. 19).

  Obrázek 17

  Obrázek 18

  Obrázek 19

Materiál pro výrobu

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Vše je OK

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Vekmi rychlé vyřízení, široký sortiment, velmi ochotné prodavačky