Sladká svatební sada

Naučte se se Sašou opakovat vzory! Pokud zvládnete ušít jeden čtvereček, máte přívěsek. Dva už dají dohromady pár náušnic. A s pěti kousky si už můžete ozdobit zápěstí. To zvládne i mírně pokročilý.
Sladká svatební sada
Sladká svatební sada
Sladká svatební sada
Sladká svatební sada

Co je potřeba na návod

Postup výroby

 1. *Některý materiál, který byl u návodu původně použit, již není k dispozici. Proto jsou v seznamu potřeb produkty jiné, které jsou pro výrobu šperku stejně vhodné."

  Ustřihněte si zhruba 1 m niti One-G. Navlékněte střídavě 4 SuperDuo a 4 Candy, posuňte na konec niti a zauzlujte. Prošijte se přes korálky tak, abyste vyšli v horní dírce jednoho SuperDua. Dále navlékněte SuperDuo a jeden korálek Toho, pak projděte skrz horní dírku Candy.

  Obrázek 1

  Obrázek 2

  Obrázek 3

  Obrázek 4

 2. Navlékněte na jehlu jeden korálek Toho a SuperDuo, projděte přes horní dírku SuperDua předchozí řady (obr. 5). Dále navlékněte další Superduo a korálek Toho, projděte horní dírkou Candy (obr. 6). Tak pokračujte na všech stranách. (obr. 7–8).


   

  Obrázek 5

  Obrázek 6

  Obrázek 7

  Obrázek 8

 3. Prošijeme se někam nahoru do horních dírek SuperDua a sešijeme si je (obr. 9). Dále navlékneme tři korálky Toho a znovu se prošijeme skrz SuperDua (obr. 10). Dále se prošijeme skrz SuperDua a Candy do dalších horních dírek SuperDua (obr. 11).

  Obrázek 9

  Obrázek 10

  Obrázek 11

  Zobrazit celý postup

 4. Navlékáme si čtyři korálky Toho a přišijeme je ke dvěma SuperDuo (obr. 12), dále projdeme skrz první dva korálky (obr. 13), navlékneme si jeden Toho korálek a projdeme skrz dva další Toho korálky, tím se vám zformuje hezká špička (obr. 14–15).

  Obrázek 12

  Obrázek 13

  Obrázek 14

  Obrázek 15

 5. Předchozí krok opakujte ze všech stran, dokud nevznikne čtverec. 

  Obrázek 16

 6. Nyní se prošijeme skrz SuperDua tak, abychom vyšli z jedné z dolních dírek Candy, navlékneme jeden korálek Toho a projdeme skrz dolní dírku dalšího Candy (obr.17).  Opakujeme ještě třikrát, takže mezi každýma dvěma Candy bude po jednom Toho korálku (obr. 18).

  Obrázek 17

  Obrázek 18

 7. Teď k těmto korálkům, co jsme přidávali v předchozím kroku, přišijeme hematitový Candy: projdeme skrz korálek Toho, dále přes jednu dírku Candy, přes korálek Toho na protistraně a přes druhou dírku Candy (obr. 19–20). Nyní přišijeme tento Candy do Toho korálků, které jsou z boku (obr. 21–23).

  Obrázek 19

  Obrázek 20

  Obrázek 21

  Obrázek 22

  Obrázek 23

 8. Nyní ještě jednou projdeme cestu, kterou jsme přišívali horní Candy ke korálkům Toho, ale teď přidáváme další páry Toho korálků vedle každého Toho z předchozích kroků.

  Obrázek 24

  Obrázek 25

  Obrázek 26

  Obrázek 27

 9. Tím pádem u každého Toho korálku předchozí řady budeme mít ještě dva korálky ze dvou stran (obr. 28). Teď je horní Candy dobře přišitý a zbývá jen vyplnit mezery mezi korálky. Obejděte dokola horní Candy korálek a přidávejte do mezer rokajl Toho (obr. 29–30).

  Obrázek 28

  Obrázek 29

  Obrázek 30

 10. Zapošijte nit. Připojte spojovacím kroužkem afroháčky. Stejně můžete pomocí kroužku spojit jednotlivé díly do náramku. Jestliže budete používat magnetické zapínání, doporučuji spojit konce náramku řetízkem, ten zabrání ztracení náramku při náhodném rozepnutí.

  Obrázek 31

  Obrázek 32

Materiál pro výrobu

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 30. Červen 2022

100%

Dobrý výběr, rychle dodání. Hlavně super korálky v tubě a ne v sáčku. Za mě dobrý.

Ověřený zákazník
Středa, 29. Červen 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Středa, 29. Červen 2022

100%

Rychlé vyřízení, vše v pořádku.