PRECIOSA Candy náramek

Zkombinujete dvě velikosti korálku PRECIOSA Candy™ v jednom náramku. Návod pro mírně pokročilé nebo trpělivé začátečníky připravila Saša Lysenko. P.S: Nosí se skvěle, ozkoušeno na vlastní kůži!
PRECIOSA Candy náramek
PRECIOSA Candy náramek
PRECIOSA Candy náramek
PRECIOSA Candy náramek
PRECIOSA Candy náramek

Co je potřeba na návod

Postup výroby šperku

 1. *Některý materiál, který byl u návodu původně použit, již není k dispozici. Proto jsou v seznamu potřeb produkty jiné, které jsou pro výrobu šperku stejně vhodné."

  Ustřihněte si 2 m niti One-G, a dejte dvojtě do jehly (dále podle potřeby budete navazovat nit a uzlíky schováte uvnitř korálků nebo zakápnete lepidlem). Pak navlékneme na nit střídavě Big Candy – Mini Candy – Big Candy – Mini Candy a zauzlíkujeme.   

  Obrázek 1

  Obrázek 2

 2. Propracujte se přes nejbližší dírky v Candy korálkách až do horní dírky Mini Candy.

  Obrázek 3

  Obrázek 4

  Obrázek 5

 3. Přidejte další skupinu korálků Big Candy – Mini Candy – Big Candy (obr. 6-7). Znovu se propracujte do horní dírky Mini Candy a přišijte další skupinu korálků atd., až spotřebujete všechny korálky Candy (obr. 8).

  Obrázek 6

  Obrázek 7

  Obrázek 8

  Zobrazit celý postup

 4. Propracujte se do vnější dírky prvního Big Candi (obr. 9). Navlékněte si Toho 11 – Matubo 7/0 – Toho 11 a projděte skrz další vnější dírku Big Candi (obr. 10). Obejděte stejně obě strany náramku (obr. 11).

  Obrázek 9

  Obrázek 10

  Obrázek 11

 5. V této části můžeme přišít půlku zapínání a řetízek (řetízek používám, abyste náramek při rozepnutí neztratily). Navlékněte si 3 korálky Toho, řetízek, zapínání a další 3 Toho a přišijte je k horní dírce Mini Candi, projděte několikrát zapínání (obr. 12). Dále začínáme zdobit centrální část. Propracujte se do spodní dírky Mini Candi (obr. 13). Navlékněte Toho Silver – Toho Orange – Toho Silver – MATUBO – Toho Silver – Toho Orange – Toho Silver a prošijte protisměrem další Mini Candi korálek (obr. 14 - 15).

  Obrázek 12

  Obrázek 13

  Obrázek 14

  Obrázek 15

 6. Dále navlékneme Toho Silver – Toho Orange – Toho Silver, projdeme centrálním korálkem MATUBO, navlékneme další Toho Silver – Toho Orange – Toho Silver a projdeme přes korálek Mini Candi protisměrem (obr. 16–18).

  Obrázek 16

  Obrázek 17

  Obrázek 18

 7. Nyní projedeme skrz nejbližší dírku korálku Big Candi (obr. 19); naším cílem je propracovat se do horní dírky Mini Candy (obr. 20–21). Opakujeme kroky z obrázků 14–21, až dojdeme do konce náramku (obr. 22–23).

  Obrázek 19

  Obrázek 20

  Obrázek 21

  Obrázek 22

  Obrázek 23

 8. Nyní znovu vyjdeme z dírky Big Candy, která je blíže k centrální části náramku (obr. 24), navlékneme dva korálky Toho Orange a projdeme skrz další dírku Big Candi, projdeme náramkem s přišíváním korálku z obou stran (obr. 25–26).   

  Obrázek 24

  Obrázek 25

  Obrázek 26

 9. V této chvíli (nebo klidně i dříve) přišijeme druhou část zapínání a druhý konec řetízku: Navlékneme tři Toho Silver, řetízek, zapínání, tři Toho Silver a přišijeme několikrát do horní dírky Mini Candi (obr. 27). Teď náramek finálně dozdobíme. Propracujte se skrz Big Candi do bočního korálku MATUBO (obr. 28), navlékněte Toho Silver – Toho Orange – Toho Silver a (POZOR!!!) projděte skrz dírku Mini Candi na druhu stranu náramku (obr. 29–30).

  Obrázek 27

  Obrázek 28

  Obrázek 29

  Obrázek 30

 10. Dále navlékáme další Toho Silver – Toho Orange – Toho Silver a projdeme jakoby protisměrem skrz MATUBO korálek (obr. 31–32).

  Obrázek 31

  Obrázek 32

 11. Nyní navlékneme jeden Toho Silver a prošijeme se skrz centrální Toho Orange přidané skupiny korálků (obr. 33), dále navlékneme další korálek Toho Silver a projdeme skrz Mini Candi na druhu stranu náramku (obr. 34–35).

  Obrázek 33

  Obrázek 34

  Obrázek 35

 12. Navlékneme další jeden Toho Silver a prošijeme se skrz centrální Toho Orange na druhé straně náramku (obr. 36–37), navlékneme další korálek Toho Silver a projdeme skrz MATUBO korálek protisměrem, aby nám vznikl křížek (obr. 38–39). Dále opakujeme kroky na obrázkách 28–39 až do konce náramku.
  A je hotovo. ;) 

  Obrázek 36

  Obrázek 37

  Obrázek 38

  Obrázek 39

  Obrázek 40

Materiál pro výrobu

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 645+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Pátek, 3. Prosinec 2021

100%

velký výběr komponentů pro tvoření

+ velký výběr komponentů pro tvoření

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 2. Prosinec 2021

100%

Nakupuji zde často a vždy jsem velmi spokojená. Výběr, ceny, rychlost dodání jsou naprosto super. Zboží vždy dobře zabaleno. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 2. Prosinec 2021

100%

Rychlé dodání a kvalitní výrobky. Určitě doporučuji.

+ Rychlost