Navlékaný náhrdelník z ohňovek

Jednoduše navlékané korálky nemusí být nudné. Stačí zkombinovat barvy, které se vám líbí a různé druhy korálků. Když je pak navléknete do dlouhé šňůry, můžete je nosit na sto způsobů. Na krku i na ruce... Zkuste začít podle návodu Saši Lysenko.
Navlékaný náhrdelník z ohňovek
Navlékaný náhrdelník z ohňovek

Co je potřeba na návod

Postup výroby

 1. *Některý materiál, který byl u návodu původně použit, již není k dispozici. Proto jsou v seznamu potřeb produkty jiné, které jsou pro výrobu šperku stejně vhodné." 

  Tohle je nejjednodušší způsob, jak udělat náhrdelník metodou navlékání. Na lanko o délce cca 2 m navlékněte mix korálků různé velikosti, mezi korálky navlékejte 10–20 rokajlových korálků 10/0. Až budete mít kolem 1,8 m návleku (anebo délku, kterou si sami vyberete), uděláme zakončení. Navlékneme na lanko dva zamačkávací korálky, kalotu a jeden korálek 10/0, dále vynecháme korálek a projdeme skrz kalotu, zamačkávací korálky a ještě několik korálků a perliček v opačném směru a zatáhneme.

  Obrázek 1

  Obrázek 2

  Obrázek 3

 2. Zamáčkněte zamačkávací korálky, uštípněte kleštěmi zbytek lanka a pak udělejte to samé z druhé strany, připevněte zapínání a máte hotovo.  Výhoda takového šperku je, že ho můžete nosit i jako náramek, anebo udělat několik otoček kolem krku a mít víceřadý náhrdelník.

  Obrázek 4

  Obrázek 5

  Obrázek 6

Materiál pro výrobu

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Vše je OK

Ověřený zákazník
Pondělí, 23. Květen 2022

100%

Vekmi rychlé vyřízení, široký sortiment, velmi ochotné prodavačky