Miniduo Hearts

Milujete korálky? Lucie vám poradí, jak si vyrobit srdíčkové korálkové náušnice! Ideální příležitost pro začátečníky se seznámit s dvoudírkovými korálky MATUBO Miniduo. A pro ty zkušenější to bude brnkačka.
Miniduo Hearts
Miniduo Hearts
Miniduo Hearts
Miniduo Hearts

Co je potřeba na návod

Postup výroby

 1. *Některý materiál, který byl u návodu původně použit, již není k dispozici. Proto jsou v seznamu potřeb produkty jiné, které jsou pro výrobu šperku stejně vhodné."

  Ustřihněte si cca 50 cm Fireline. 1. + 2. řada: Navlékněte si 3 ks Miniduo, na jedné straně si nechte přibližně 10 cm Fireline na zapošití a pokračujte druhou stranou. Korálky směrujte tak, aby první směřoval volnou dírkou nahoru, druhý dolů a třetí opět nahoru.

  Obrázek 1

  Obrázek 2

 2. 3. řada (celkem 3 Miniduo): Nyní si zprava navlékněte 1 ks Miniduo (směrujte volnou dírkou nahoru) a prošijte horní dírkou druhý rokajl z druhé řady (obr. 3). Další Miniduo všijte mezi Minidua z druhé řady (obr. 4). Nyní si práci otočte a přidejte poslední Miniduo třetí řady (obr. 5).

  Obrázek 3

  Obrázek 4

  Obrázek 5

 3. 4. řada (celkem 4 Miniduo): Zároveň se přidává první rokajl čtvrté řady – Fireline vychází spodní dírkou posledního přidaného korálku Miniduo z přechozí řady, nyní si zprava přidejte nové Miniduo (volnou dírkou nahoru) a prošijte horní dírkou poslední přidané Miniduo z předchozí řady, další dva do mezer a poslední stejně jako v předchozí řadě.

  Obrázek 6

  Zobrazit celý postup

 4. 5. řada (celkem 5 Miniduo): První rokajl přidejte stejně jako ve 4. řadě, do mezer všijte 3 ks Miniduo a následně poslední stejně jako v předchozí řadě.

  Obrázek 7

 5. 7. řada (celkem 4 Miniduo a 1 Toho round): V této řadě je oproti předchozím změna. První Miniduo se nepřidává zároveň s posledním Miniduo z předchozí řady, ale poslední Miniduo jen prošijete horní dírkou a přidáte první Miniduo až mezi korálky Miniduo z předchozí řady (obr. 8). Dále další Miniduo, Toho round a následně další dva ks Miniduo (obr. 9).

  Obrázek 8

  Obrázek 9

 6. 8. řada (celkem 2 Toho round): Korálkem Miniduo z předchozí řady jen projeďte do horní dírky, mezi oběma horními dírkami všijte 1 Toho round (obr. 10). Poté bez přidání korálků prošijete dvě horní dírky a TR předchozí řady (obr. 11) a nakonec opět jen mezi horní dírky obou korálků Miniduo všijte jeden Toho round. Nakonec už jen prošijte do horní dírky předchozí řady (obr. 12) a mezi korálky průběžně zapošijte; stejně tak i druhý konec Fireline.

  Obrázek 10

  Obrázek 11

  Obrázek 12

 7. Stejným způsobem ušijte druhou náušnici. Nyní už jen protáhněte spojovací kroužky do Toho round a navlékněte háčky (obr. 13). Pokud nemáte dostatečně tenké spojovací kroužky, můžete použít silnější a provléknout je přímo mezi korálky.

  Obrázek 13

 8. Nemusíte zůstat jen u náušnic, ze srdíček můžete klidně udělat přívěšek připevněním šlupny a provléknutím řetízku nebo jich k sobě můžete několik sešít a udělat z nich náramek.

  Obrázek 14

  Obrázek 15

Materiál pro výrobu

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 30. Červen 2022

100%

Dobrý výběr, rychle dodání. Hlavně super korálky v tubě a ne v sáčku. Za mě dobrý.

Ověřený zákazník
Středa, 29. Červen 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Středa, 29. Červen 2022

100%

Rychlé vyřízení, vše v pořádku.