Minerály podle vašeho znamení – Váhy

Oblíbené minerály jsou stále více populární, ačkoliv by se mohlo zdát, že to už není ani možné. Přírodní korálky v sobě totiž nesou kousek matičky země, která nejen léčí, ale umí i naslouchat a vést nás. Které se hodí vám?
Minerály podle vašeho znamení – Váhy

Neděli, 15. listopad 2020

Rok 2020 v sobě nese energii čtyřky, která se specializuje na budování nových struktur. Ano, je nám jasné, že teď kroutíte hlavou a říkáte si, že to snad ani není možné a vůbec to nesedí, ale opak je pravdou. Čtyřka je mocné číslo numerologie, které se říká „velký stavitel“. Velký stavitel je číslo, které se soustřeďuje na sledování starých struktur, které potom boří, aby mohlo nastolit struktury nové a lepší. Možná si tedy říkáte, že to co se kolem nás děje je jen noční můra, ale nebojte se, ke konci je vždycky všechno dobré. A aby to bylo ještě lepší, podíváme se na to, jak přímo vám mohou minerály pomoct.

Základní rysy Váhy

Váhy jsou pod vládnou krásné Venuše, a proto se často jedná o lidi, kteří jsou přitažliví. Rádi o sebe dbají a stejně tak touží i po tom, aby jejich svět okolo byl esteticky krásný. Jejich oblíbenou činností je umění v jakékoliv formě, ať už se jedná o hudbu, divadlo nebo malbu. Jsou kreativně nadaní a rádi si hledají nové koníčky.

Ve vztazích jsou Váhy velmi romantické, za což může opět síla krásné Venuše. Váhy prostě milují lásku a být zamilovaní a to také platonicky. Jako přátelé jsou oblíbení, jelikož jsou velmi féroví a všichni vědí, že Váhy nebudou nikdy stát na ničí straně, ale budou se pokoušet nastolit mír a vidět perspektivu i druhé strany. Jsou to velmi diplomatičtí lidé, kteří nemají rádi žádné konflikty, což může být jejich výhodou i nevýhodou. Nejsou vždy spolehliví, hlavně co se času týče, ale i tak nadále zůstanou oblíbení mezi přáteli, protože přesně vědí, co říct a jak si najít blízké přátele. Další jejich negativní stránkou je jejich nerozhodnost. Váhy jsou pověstné tím, že jim trvá velmi dlouho, než se k něčemu rozhodnou. Může za to jejich sklon k tomu vždy všechno vybalancovat, a proto, kde ostatní vidí černou a bílou, Váhy vidí šedou, protože se pohybují uprostřed.

Mimo to, Váhy jsou velmi pohotoví a chytří lidé, kteří se hodí do soudních síní a všude tam, kde je nutné rychle uvažovat a být spravedlivý.

Nejen do roku 2020 v plné síle

Minerály nejsou oblíbené jen díky tomu, že krásně vypadají. Všichni je dychtivě nakupujeme především díky jejich speciálním ezoterickým vlastnostem. Jelikož se jedná o živé organismy, které rostou v přírodě, nesou si s sebou i kus přírodní energie a každý kámen má zvláštní moc, která nám může pomoci v určité životní sféře. Pokud byste se rádi zaměřili na to, abyste podpořili své dobré vlastnosti a naopak potlačili ty špatné, určitě vás potěší, že jsme pro vás připravili balíček minerálů přesně na míru. Tento dárkový balíček obsahuje pět kusů tromlovaných minerálů, které se hodí přesně pro vaše hvězdné znamení, TierraCast přívěsek s motivem vašeho horoskopu ve starostříbrném provedení a to vše krásně zabaleno v organzovém sáčku s přiloženou legendou o jednotlivých minerálech. Díky tomu si můžete dárkový balíček koupit nejen pro sebe, ale i pro své nejbližší.

DSC04618

Červený jaspis je kámen, který dodává sílu. Stimuluje naši kořenovou čakru a Váhám, které jsou vzdušné znamení, které je neustále v myšlenkách, dodá zemitou a stabilní energii. Kromě toho potlačuje chuť věci dlouho analyzovat.

Bílý howlit je ideální kámen pro Váhy, jelikož stimuluje naši srdeční čakru a otevírá nás ještě větší lásce. Potlačuje však lásku vůči ostatním a vzbuzuje naopak lásku vůči sobě samému, která je leckdy mnohem důležitější. Říká se totiž, že nemůžeme milovat bližního svého, dokud neumíme skutečně milovat sami sebe. Kromě toho je Bílý howlit kamenem, který údajně zahání chmury a učí nás přijímat věci takové, jaké jsou.

Podobně i Růženín je pověstný tím, že je kamenem lásky, který nás učí nejen romantice, ale především nezištné lásce, která vychází z hloubi nitra. Růženín také stimuluje Anahata srdeční čakru a učí nás přijímat samu sebe. Váhy, ačkoliv milují krásu a byla jim dána do vínku přitažlivost, se často podceňují a neustále na sobě hledají chyby, kde jiní vidí dokonalost. Růženín je ten pravý kámen, který je naučí vnímat svou vlastní krásu.

Vločkový obsidián je zemitý kámen, který, podobně jako Červený jaspis, pomáhá získat pevnou půdu pod nohama. Ta se Váhám bude hodit, jelikož jsou neustále v oblacích a občas jim chybí jakási životní struktura nebo rytmus. Obsidián je také ideální ochranitelský kámen, který prý odráží negativní energii nebo emoční upíry, kteří se mohou kolem Vah, hýřící dobrou náladu, často vyskytovat.

Fluorit je kámen rovnováhy. Věří se, že umí nastolit pořádek mezi naší emoční, duševní a fyzickou schránkou. Pomáhá překonat silné emoce jako je zoufalství nebo vztek a učí nás poklidně vnímat své myšlenky a zpracovávat je bez silné emoční reakce. Kromě toho působí také jako silně ochranný kámen.

Pokud se vám minerály líbí nejen jako kameny, ale rádi byste nosili jejich ezoterickou moc i na sobě v podobě šperku, můžete se nechat inspirovat například náramkem pro Váhy, ve kterém najdete výše zmiňovaný bílý howlit nebo krásným decentním náramkem s růženínem.

DSC01585

Co vás čeká na konci roku 2020 a začátkem roku 2021

Letošní rok je pro Váhy ve znamení domova. A ačkoliv se dá říct, že tento rok jsme převážně všichni byli nuceně doma, pro Váhy to tak nucené nebylo. Váhy se totiž tento rok těšily na to, že mohou být doma a mohou se soustředit na budování svého domova a zázemí a utříbit si v klidu své myšlenky.

Budou si také urovnávat rodinné vztahy, zejména co se týče jejich matky a budou si mnohem více všímat rodinných hodnot. Je také dost možné, že se budou letos stěhovat do nového bytu nebo do nového města, také možná změní školu nebo se budou učit převážně online.

Rok 2020 je pro Váhy ve znamení „online světa“. Budou chtít budovat nový nápad a tentokrát ho opravdu dotáhnou do konce.

Váhy jsou vzdušné znamení, takže mají několik nápadů každých pět minut a nikdy neví, co by chtěli dělat dřív. Díky tomu tak nikdy vlastně neudělají nic, protože neumí své myšlenky a nápady přemístit do své kořenové čakry, aby je ukotvili. Letos se však konečně rozhodnou a začnou dělat vše proto, aby mohli svůj online byznys pořádně nastartovat. K čemukoliv se rozhodnou bude mít velké štěstí, které podpoří letošní umístění Jupitera. Nejvíce štěstí budou mít ve sférách jako je psaní, vystupování na veřejnosti, mluvený projev a učení, zejména co se týče dětí. Ať už se rozhodnou k čemukoliv, hlavní je se rozhodnout a začít krůček po krůčku budovat novou životní vizi.

Přejeme vám nejen do letošního roku spoustu úspěchů a krásných ručně zpracovaných doplňků!

 

Tento článek je určen k zábavě. Pokud si přejete vypracovat podrobný horoskop, obraťte se na zkušeného astrologa. Výše zmiňované ezoterické účinky minerálů nezastupují léčebnou ani jinou odbornou pomoc. 


Zajímají vás také horoskopy pro jiná znamení?

Vodnář 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Štír 24. 10. - 22. 11.

Střelec 23. 11. - 21. 12.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

Související články

5 tipů na vánoční dárky, které zvládne vyrobit opravdu každý

5 tipů na vánoční dárky, které zvládne vyrobit opravdu každý

Události posledních dvou let změnili způsob, kterým většina z nás kupuje vánoční dárky. Místo toho, abychom během celého podzimu průběžně bloumali po obchodech a hledali, čím bychom našim blízkým udělali radost, teď většinu vyřešíme na pár kliků. Ale není to škoda?

Číst více

Stříbrná a zlatá inspirace

Stříbrná a zlatá inspirace

Inspirujte se k tvoření stříbrných a zlatých šperků a zapojte se do soutěže až o 500 Kč.

Číst více

Co nadělit pod stromeček tvořicům?

Co nadělit pod stromeček tvořicům?

Chcete pod stromečkem vidět rozzářené oči někoho, o kom víte, že rád tvoří, ale vy sami se v tom nevyznáte ani za mák? Připravili jsme pro vás pár tipů, se kterými nikdy netrefíte vedle!

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 645+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Pátek, 3. Prosinec 2021

100%

velký výběr komponentů pro tvoření

+ velký výběr komponentů pro tvoření

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 2. Prosinec 2021

100%

Nakupuji zde často a vždy jsem velmi spokojená. Výběr, ceny, rychlost dodání jsou naprosto super. Zboží vždy dobře zabaleno. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 2. Prosinec 2021

100%

Rychlé dodání a kvalitní výrobky. Určitě doporučuji.

+ Rychlost