Mezinárodní den (jedinečných) žen

Mezinárodní den (jedinečných) žen 05.03.2020
Mezinárodní den žen už dávno není jen svátkem darovaných karafiátů, oslavuje sílu a jedinečnost každé jedné ženy. Darujte motivační kartičku a potěšte ženu, kterou obdivujete!

Milé korálkářky, milí korálkáři,

věděli jste, že Mezinárodní den žen je mezinárodně uznaný svátek k výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908? Korálkování, jakožto také ruční práce, nemá k tomuto řemeslu příliš daleko, a proto věříme, že každá jedna korálkářka a samozřejmě vlastně každá žena by měla být (nejen) v tento den za královnu.

Abychom i my mohli rozdat trochu té radosti, připravili jsme pro vás malý dáreček k nákupu. Ke každé objednávce nad 300 Kč přes e-shop nebo ke každému nákupu na jedné z našich prodejen na vás čeká překvapení v podobě jedné ze tří kartiček, kterou můžete věnovat k MDŽ jiné ženě spolu se šperkem či karafiátem, anebo ji můžete dát jen tak pro radost. Už dávno neplatí, že by na MDŽ měly být obdarovány ženy pouze od mužů, proč si tedy neudělat radost i vzájemně mezi ženami, no ne? :-)

Akce platí od 5. do 8. 3. na našem e-shopu a od 5. do 7. 3. na našich prodejnách.

Věříme, že Vám akce udělá radost a hlavně že kartička od Korálků vykouzlí úsměv na tváři. Budeme rádi, když se s námi o své výtvory podělíte buď na našem Facebooku nebo na Instagramu. Značka #inspiraceodkoralku ;-)

2020-02_MDZ_BLOG_720x720_1A(1)