Měníme maskota! Pana Korálka nahrazuje pan Vajíčko

01.04.2019
Pan Korálek odkládá výjezd do Indie.

Aktualizace: 2.4.2019:

 

Milé korálkářky a korálkáři, 

včera jsme si pro vás připravili takový malý aprílový šprým. Chtěli bychom vás ujistit, že se i nadále můžete těšit na pana Korálka, ve funkci našeho maskota. Jsme rádi, že s námi zůstává a svůj meditační výjezd do Indie odkládá na dobu neurčitou.            

Protože chceme být spravedliví a nechceme si z vás dělat legraci, prodlužujeme platnost slevového kódu „VAJÍČKO“. Tento slevový kód, díky kterému získáte slevu 10% ne celý sortiment můžete využít ještě dnes 2.4.2019.

V následujících dnech se také můžete těšit na spoustu korálkových novinek a soutěží na našem Facebooku a Instagramu, kde vás pravidelně informujeme o novinkách, soutěžích a přinášíme vám spoustu nových inspirací pro kreativní tvorbu. 

Děkujeme, že společně s námi vytváříte komunitu, kde každý může tvořit!


CTACZ


1.4.2019 

 

Milé korálkářky a korálkáři,

 

pana Korálka nahrazuje ve funkci pan Vajíčko, který má bohaté zkušenosti. Dnes vám náš nový maskot připravil speciální nadílku, kterou si prostě nemůžete nechat ujít!

 

Získejte od pana Vajíčka slevu 10 % na všechny naše produkty. Pospěšte si! Prvních 250 zákazníků navíc obdrží skvělý dárek, který podpoří vaši tvořivost a kreativitu! Slevu lze uplatnit u nákupu nad 200 Kč.

 

V košíku stačí zadat slevový kód: VAJÍČKO

 

Pozor! Nadílka má omezenou platnost. Nakupovat s 10 % slevou můžete pouze dnes, tak na co ještě čekáte?!

 

exscz