MDŽ: Věnujte své drahé originální šperk

MDŽ: Věnujte své drahé originální šperk 05.03.2020
Rudým karafiátům a přáníčkům už odzvonilo. Vyznejte respekt svým nejbližším kamarádkám, mamince nebo babičce pomocí ručně vyrobeného šperku.

Mezinárodní den žen je svátek, který byl nejvíce populární především za dob socialismu. Tento den se oslavovaly ženy, děti na jejich počest trávily hodiny ručním malováním přáníček a muži zapíjeli zdraví svých žen slivovicí.

I dnes tento svátek slavíme, ačkoliv v upravené moderní podobě. Červené karafiáty nahradily moderní kaktusy v květináčcích a do obložených chlebíčků se snažíme dávat méně majonézy než za dob našich babiček. Ručně vyrobené přáníčko je určitě milý dárek s přidanou hodnotou, kterou do něj jeho tvůrce vkládá.

Chlubit se s ním ale moc obdarovaná žena nemůže. Zato krásným šperkem, který je od srdce, tím se může chlubit pořád.

Dejte nejbližším ženám ve svém okolí najevo, že je máte rády, pomocí vlastní tvorby. Místo červeného karafiátu můžete darovat ručně vyrobené červené náušnice s přívěskem TierraCast.

TierraCast náušnice přívěsek střapec červená SWAROVSKI
Krásné náušnice z TierraCast komponentů a střapců zvládnete vytvořit za pár minut.

Pokud chcete dát mamince nebo babičce najevo, jak moc ji máte ráda za všechno, co pro vás udělala, a cítíte se na něco trochu složitějšího, náušnice se SWAROVSKI srdíčky budou ideálním dárkem a krásnou ozdobou, kterou se bude moci pyšnit.

Inspiraci k vyjádření svých pocitů můžete načerpat i v článku věnovaném ženskému božství, ve kterém najdete spoustu dalších nápadů na unikátní náušnice.

DSC00262(1)
Romantické náušnice můžete doplnit přívěskem na řetízek na krk a můžete si tak vytvořit krásnou sadu.

Pokud nemáte čas pouštět se do ničeho složitého, nezoufejte. Výrobce krystalů SWAROVSKI myslí i na vás. Podívejte se na novinky Jaro/Léto 2021, kde najdete mimo jiné nejnovější trendy barvy nových korálků, ze kterých pomocí elastomeru snadno vyrobíte luxusní náramek. V sekci kulatých kamenů SWAROVSKI 1122 Rivoli a SWAROVSKI 1088 XIRIUS Chaton najdete také nové barvy a pomocí TierraCast komponentů z nich snadno uděláte přívěsek na náhrdelník nebo spojovací díl na náramek třeba na Shamballa šňůře.

Plánujete se svými kamarádkami tento den oslavit? Oslavte jej ve velkém stylu! S plastovými korálky, které imitují pravé perly, můžete vyrobit spoustu jednoduchých a elegantních šperků jak pro sebe, tak pro své „sestry“ – například tuto krásnou perlovou čelenku do vlasů.

Imitace perly čelenka
Díky tomu, že plastové imitace perel jsou extra lehké, nebude Vás bolet za krkem ani po celodenním nošení této perlové čelenky.