Máte rádi výzvy? Přijměte na rok 2020 tu od Korálků!

Máme tu nový rok a s ním každého z nás čekají nové radosti i výzvy. A máte-li zrovna rádi výzvy, pak se můžete zapojit do těch našich podle korálkového Kalendáře výzev pro rok 2020.
Máte rádi výzvy? Přijměte na rok 2020 tu od Korálků!

Pátek, 20. prosinec 2019

Milé korálkářky, milí korálkáři,

Aby byl i rok 2020 plný korálků, připravili jsme si pro vás něco skutečně speciálního! Dali jsme hlavy dohromady a vymysleli 12 výzev pro rok 2020, které najdete v našem Kalendáři výzev.

Udělejte si mezi svátky radost a my ji uděláme vám! Barevně vytištěný Kalendář výzev na kvalitním papíru ve formátu A3 můžete dostat od 20. 12. do konce ledna zdarma k nákupu nad 300 Kč na některé z našich prodejen v Praze nebo v Brně! A pokud se na prodejnu nedostanete, tak nevadí. Můžete si ho zdarma stáhnout a vytisknout si ho doma.

STÁHNOUT A4 K TISKU

STÁHNOUT A3 K TISKU

Jak to funguje? Na každý měsíc jsme pro vás v kalendáři připravili jednu měsíční výzvu k tvoření, která se nějakým způsobem vztahuje ke konkrétnímu měsíci. Inspirovat k samotné tvorbě se můžete u nás na blogu nebo v naší Inspirační galerii, a můžete si tak vybrat šperk, nebo dokonce šperky, jaké se vám líbí, a obtížnost, na jakou se cítíte. A když budete mít kalendář ve svém tvořícím koutku stále na očích, nebude pro vás existovat lepší motivace k tvoření!

Samozřejmě se ale také jedná o klasický kalendář, kam si můžete poznamenat všechny své důležité události nebo připomínku, že je potřeba objednat si novou zásobu korálků. Tak neváhejte a nepropásněte šanci získat Kalendář výzev od Korálků!

I přes svátky můžete objednávat na našem e-shopu nebo mezi svátky navštívit naše prodejny v Praze a v Brně. Více informací o doručování a nákupu mezi svátky naleznete zde.

Lednová výzva

Únorová výzva

Březnová výzva

Budeme rádi, když se nám se svými šperky pak také pochlubíte buď na našem Facebooku, nebo na Instagramu. Značka #vyzvaodkoralku a #inspiraceodkoralku 

CZ_kalendar_vyzev_clanek

Související články

Jesmonite + pryskyřice = VSL

Jesmonite + pryskyřice = VSL

Už jste si osahali tvorbu s licí hmotou Jesmonite a mramorový efekt vás přestává bavit? Máme po vás řešení! Zkuste zkombinovat Jesmonite a epoxidovou pryskyřici. Slibujeme, že z toho bude Velmi Slibné Lití!

Číst více

Tip na luxusní dárek ke Dni matek

Tip na luxusní dárek ke Dni matek

Pouze do rozdání zásob máte možnost získat luxusní přívěsek SWAROVSKI, který se již nedá koupit!

Číst více

5 tipů na tvoření v růžové barvě!

5 tipů na tvoření v růžové barvě!

Vyzkoušejte jeden z těchto 5 návodů na tvoření v růžové barvě nebo vytvořte něco podle sebe a zapojte se do naší květnové tvořivé výzvy!

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Úterý, 17. Květen 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Pondělí, 16. Květen 2022

100%

Možnost objednávat přes e-shop mi vyhovuje. V klidu si vyberu, promyslím si a pak objednám. Mohu několikrát změnit.

Ověřený zákazník
Pondělí, 16. Květen 2022

100%

Jako vždy, všechno na 1*. Eshop, do kterého se vždy ráda vracím.

+ skvělý výběr

+přehledný eshop

+rychlost

+milá obsluha na prodejně