Máte rádi výzvy? Přijměte na rok 2020 tu od Korálků!

Máte rádi výzvy? Přijměte na rok 2020 tu od Korálků! 20.12.2019
Máme tu nový rok a s ním každého z nás čekají nové radosti i výzvy. A máte-li zrovna rádi výzvy, pak se můžete zapojit do těch našich podle korálkového Kalendáře výzev pro rok 2020.

Milé korálkářky, milí korálkáři,

Aby byl i rok 2020 plný korálků, připravili jsme si pro vás něco skutečně speciálního! Dali jsme hlavy dohromady a vymysleli 12 výzev pro rok 2020, které najdete v našem Kalendáři výzev.

Udělejte si mezi svátky radost a my ji uděláme vám! Barevně vytištěný Kalendář výzev na kvalitním papíru ve formátu A3 můžete dostat od 20. 12. do konce ledna zdarma k nákupu nad 300 Kč na některé z našich prodejen v Praze nebo v Brně! A pokud se na prodejnu nedostanete, tak nevadí. Můžete si ho zdarma stáhnout a vytisknout si ho doma.

STÁHNOUT A4 K TISKU

STÁHNOUT A3 K TISKU

Jak to funguje? Na každý měsíc jsme pro vás v kalendáři připravili jednu měsíční výzvu k tvoření, která se nějakým způsobem vztahuje ke konkrétnímu měsíci. Inspirovat k samotné tvorbě se můžete u nás na blogu nebo v naší Inspirační galerii, a můžete si tak vybrat šperk, nebo dokonce šperky, jaké se vám líbí, a obtížnost, na jakou se cítíte. A když budete mít kalendář ve svém tvořícím koutku stále na očích, nebude pro vás existovat lepší motivace k tvoření!

Samozřejmě se ale také jedná o klasický kalendář, kam si můžete poznamenat všechny své důležité události nebo připomínku, že je potřeba objednat si novou zásobu korálků. Tak neváhejte a nepropásněte šanci získat Kalendář výzev od Korálků!

I přes svátky můžete objednávat na našem e-shopu nebo mezi svátky navštívit naše prodejny v Praze a v Brně. Více informací o doručování a nákupu mezi svátky naleznete zde.

Lednová výzva

Únorová výzva

Březnová výzva

Budeme rádi, když se nám se svými šperky pak také pochlubíte buď na našem Facebooku, nebo na Instagramu. Značka #vyzvaodkoralku a #inspiraceodkoralku 

CZ_kalendar_vyzev_clanek