Listopadová výzva – pánské šperky

Listopad je tady a s ním se oslavuje mužství nejen v podobě pěstěných knírů v tradici, které se říká „Movember“. Oslavte letos mužství s vašimi nejbližšími a vytvořte svému synovi, tatínkovi, či partnerovi, originální náramek na míru!
Listopadová výzva – pánské šperky

Neděli, 1. listopad 2020

Listopad je mezi muži populární nejen díky výše zmiňovanému „Movemberu“. Muži mají rádi podzim, protože zatímco jaro a léto v sobě nese ženskou kreativní energii, podzim a zima jsou jejich mužskými protiklady, kdy příroda odpočívá a hraje jednoduchými barvami. Od hnědé po zelenou a hnědou až k černé a bílé. Rádi byste sobě nebo svým blízkým vytvořili šperk s touto maskulinní energií? Díky přírodním materiálům je to jednoduché.

JAK ZAČÍT S KORÁLKY_ (13)

Jak na to?

Přírodní materiály jako je dřevo a minerály jsou nejen oblíbené, ale také velmi univerzální. Můžete s nimi vyzdobit opravdu jakýkoliv šperk. Pro mužské šperky jsou však tou správnou volbou, jelikož v sobě nesou zemitou energii a nehýří třpytivými barvami, které můžeme najít na ženských špercích. Minerálové náramky a náramky s mala dřevěnými korálky jsou však u mužů stále více oblíbené. Díky jednoduchým barvám dokonale podpoří jakýkoliv outfit a zároveň blahodárně působí na naši duši. Pokud chcete vytvořit snadný doplněk, nezapomeňte na elastomer. Díky elastomeru se nemusíte bát, že by byl náramek malý, jelikož se dá snadno přetáhnout přes zápěstí. I tak je však potřeba změřit zápěstí a počítat s korálky navíc. Jak správně odhadnout počet korálků se dozvíte ve specializovaném článku Jak navléknout náramek z minerálů.

JAK ZAČÍT S KORÁLKY_ (14)

Pokud je váš drahý milovník sportů, můžete se inspirovat například náramkem pro basketbalové nebo fotbalové nadšence. Oblíbené dřevěné korálky můžete spojit s minerály i v elegantním náramku se spirituální tématikou. Pokud byste se raději vyhnuli komponentům ve zlatém provedení, podívejte se do sekce Nunn design komponentů s organickými tvary, které se pánům budou líbit díky svému nepravidelnému provedení. To, že se organické tvary skvěle doplňují s přírodními materiály, potvrzuje například tento krásný pánský náramek s ebenovým dřevem. Nebojte se však zabrousit i do sekce SWAROVSKI komponentů, které jsou sice pověstné pro svůj třpyt, ale ve správné kombinaci ideální i pro pánské doplňky. Inspirovat se můžete náramkem, který spojuje zemitou energii tygřího oka se SWAROVSKI Rock Tube.

Místo tygří oka však můžete použít například korálky z lávy, která je mezi muži oblíbená a místo ebenového dřeva se nebojte použít třeba santalové dřevo. Jako vždy, i tady, fantazii se meze nekladou.

JAK ZAČÍT S KORÁLKY_ (15)

Co za to?

Svoji listopadovou korálkovou chvilku si můžete vychutnat jen pro sebe. Ale taky nám můžete ukázat vaše unikátní šperky pro pány, a zapojit se tak do soutěže o bezva korálkové ceny!

Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. Každý měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Pravidla najdete zde.

Všichni tři se můžou těšit na balíček korálků a vítěz měsíce navíc na poukázku 500 Kč na nákup korálků dle svého výběru.

Pokud se budete svými doplňky chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #vyzvaodkoralku a #inspiraceodkoralku.

JAK ZAČÍT S KORÁLKY_ (6)

Související články

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Úterý, 28. Červen 2022

100%

Vždy je vše OK.

Ověřený zákazník
Středa, 22. Červen 2022

100%

Všechno OK

Ověřený zákazník
Středa, 22. Červen 2022

100%

Vždy dokonalé.