Les perles par Puca® - Paris

Les perles par Puca® - Paris Les perles par Puca® - Paris je patentovaná značka malé rodinné firmy Francois Parent, která sídlí ve Francii. Po více jak 12 leté zkušenosti a spolupráci s předními korálkovými výrobci se rozhodli pro vytvoření své vlastní exkluzivní řady Puca®, kterou navrhla francouzská designérka jménem Puca.

Francouzské korálky s českou tradicí

Exkluzivní řadu tvoří korálky Super-Khéops® par Puca®, Khéops® par Puca®, Arcos® par Puca®, Minos® par Puca® a Ios ® par Puca®. Tyto kvalitní mačkané korálky jsou vyráběné v České republice a dají se mezi sebou lehko kombinovat a spojovat, protože do sebe dokonale zapadají.
Celý sortiment mačkaných korálků je inspirován francouzskou módou a elegancí, kterou zajisté oceníte při tvorbě šperků a doplňků. 

Korálky.cz se staly exkluzivním dealerem korálků Les perles par Puca® pro celou Českou a Slovenskou republiku.

Náramek z korálků Arcos® par Puca® a Minos® par Puca® Přívěšek z korálků Arcos® par Puca® a Ios® par Puca® Náramek z korálků Minos® par Puca® a Arcos® par Puca®
Mandala přívěšek z korálků Khéops® par Puca® a Minos® par Puca® Mandala přívěšek z korálků Khéops® par Puca® Přívěšek z korálků Arcos® par Puca®, Ios® par Puca® a Minos® par Puca®
Řadit podle: Výchozí řazení / Řadit dle ceny /

1 2 3 4 5 6 7 10