Korálkový tým přeje tvořivý rok 2021

Rok 2020 byl zkouškou pro nás pro všechny. O to víc je důležité popřát si do roku 2021 jen to nejlepší, a vstoupit do něj s čistou hlavou, dobrou náladou, chutí tvořit a zkoušet nové věci. Zkrátka neztrácet naději. Ohlédněte se společně s námi za rokem 2020 a podívejme se, co se nám v tomhle nešťastném roce naopak podařilo.
Korálkový tým přeje tvořivý rok 2021

Úterý, 22. prosinec 2020

Milé korálkářky, milí korálkáři, zákazníci, sledující, fanoušci, zkrátka všichni, kdo stejně jako my milujete tvoření všeho druhu,

když jsme vám v roce 2019 přáli krásné svátky a jen to nejlepší do nového roku, nevěděli jsme, jakou těžkou zkoušku nám rok 2020 přinese. Nesmíme ale zapomínat na to, že ne všechno, co se v roce 2020 stalo, bylo špatné. Zkuste se ohlédnout zpět a zamyslet se - co nového jste se, díky tomu, že jste trávili více času doma, naučili? Vyzkoušeli jste něco, co jste plánovali vyzkoušet už dlouho, ale nebyl na to čas? Měli jste konečně více času na tvoření? Na tvoření s rodinou? Věříme, že jste svoje odpovědi našli s úsměvem na rtech. :)

My jsme museli zavřít naše korálkové prodejny na několik měsíců. Vypadly nám nebo se dokonce ztratily dodávky vašich oblíbených produktů. Museli jsme zrušit cesty na veletrhy, kde jsme pro vás chtěli vybírat spoustu produktových novinek. Ale spoustu věcí se nám v roce 2020 povedlo!

PF2021_3

A tímto bychom vám za celý náš tým Korálky.cz chtěli poděkovat za to, že se můžeme ohlédnout do roku 2020 a vidět tolik skvělých věcí, úspěchů a radosti. A zároveň vám popřát, ať do roku 2021 vstoupíte se stejnou radostí jako my. S velkými plány a sny, dobrou náladou, chutí tvořit, objevovat a zkoušet nové věci. Zkrátka ať je ten rok 2021 takový, jaký ho chcete mít a ještě lepší.

Váš tým Korálky.cz :)

A kdože to ten tým Korálky.cz je?

EXPEDICE A ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Vanda (4)

Káťa, Romča, Dita a Ivet. To jsou naše hrdinky, které kontrolují všechny vaše objednávky, aby se vám dostaly správně a v pořádku do rukou. To jsou ty milé hlasy, které vám zvedají telefony a snaží se s vámi vyřešit vše, ať už jde o špatnou velikost korálku nebo chybějící produkt v objednávce. A i když ne vždycky je to jednoduché, vždy to dělají s dobrou náladou :)

Emil, ten tomu celému šéfuje a zodpovídá za to, že se k vám objednávky dostanou. Neustále vymýšlí, jak celý proces kompletace objednávek vylepšit tak, aby se k vám dostaly 100% kompletní, za co nejkratší dobu, v co nejlepším stavu. Zkrátka abyste byli spokojeni :)

LOGISTIKA A ZÁSOBOVÁNÍ

Vanda (5)

Tomáš, to je král našeho korálkového skladu. Má pod kontrolou všechny zásoby a takhle přísně se tváří na každého, kdo by mu v nich chtěl udělat nepořádek. Svědomitě kontroluje všechny dodávky zboží a i díky němu je to, co je vyprodáno, velmi rychle opět naskladněno.

Terka má pak na starosti zásobování prodejen, abyste vy, kteří si zboží rádi prohlédnete a osaháte, měli na prodejně z čeho vybírat.

MARKETING

Vanda

Vanda je naše marketingová specialistka, která pro vás připravuje společně s grafičkou všechny naše krásné bannery a vizuály, připravuje pro vás oblíbené slevové akce a dárečky k nákupu a píše pro vás krásné a inspirační články.

Zuzka je naše kreativní královna. To ona pro vás vymýšlí inspiraci, hledá nejnovější trendy v tvoření, pomáhá s produktovou strategií a pak za vás všechno vyzkouší. Má pod palcem naše vlastní tvoření a ostatně i v naší Insprační galerii můžete najít spoustu jejích návodů.

Kristýnu určitě znáte z našich videí. Má na svědomí ale také většinu našich článků o minerálech nebo mala. Kristýna pro vás navíc připravuje popisky produktů tak, abyste se v nich lépe vyznali.

Martina vede celý marketing. Kromě toho, že pro vás neustále vymýšlí, jaké akce, dárky a články by vás potěšili, fotí pro vás také všechny fotky, které v našich článcích, na sociálních sítích a bannerech najdete.

PRODAVAČKY Z KAMENNÝCH PRODEJEN

Vanda (3)

Julie a Natalie se střídají na prodejně v Brně, Marušku najdete na Smíchově, Lenku na Letné a Iru na Vinohradech. A Zuzku, tu potkáte na všech našich pražských prodejnách. Tyhle dámy vám poradí s výběrem přímo na prodejně, vydají vám objednávky z e-shopu a vždy vás mile přivítají, i když se chcete třeba teprve jen rozkoukat.

VEDENÍ

Vanda (2)

Pavel sedí na truhle plné korálků (a peněz). Náš finanční ředitel na nás všechny dohlíží a zajišťuje to, že ve firmě všechno klape a truhlička není nikdy prázdná.

Naše Gábi má na starost všechno, co se chodu našeho korálkového království týče. Od toho, aby nikdy nedošla káva, po to, aby nikdy nedošla dobrá nálada.

A konečně Martin - náš pan ředitel, který celé království Korálky.cz založil už v roce 2006. Jako obchodní ředitel má pod palcem všechno, co na našem e-shopu najdete. Jako člověk je to někdo, kdo drží celý tým Korálky.cz pohromadě.

A nesmíme zapomenout na pana Korálka! Ten vás i nás totiž provází vším, co v Korálky.cz děláme :)

Související články

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 806+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 30. Červen 2022

100%

Dobrý výběr, rychle dodání. Hlavně super korálky v tubě a ne v sáčku. Za mě dobrý.

Ověřený zákazník
Středa, 29. Červen 2022

100%

Doporučuji

Ověřený zákazník
Středa, 29. Červen 2022

100%

Rychlé vyřízení, vše v pořádku.