Korálková výzva na září – vrstvené šperky

Korálková výzva na září – vrstvené šperky 01.09.2020
Vrstvené šperky jsou hitem každého léta. A ačkoliv je letošní léto skoro u konce, vrstvených doplňků si můžete užívat i nadále. Jednoduchost a rafinovanost jsou totiž vždycky v módě!

Vrstvené šperky jsou populární především díky tomu, že skvěle kombinují minimalismus s opulencí. Určitě jste již viděli nejednu svou kamarádku s několika různými vrstvami náhrdelníků, které tvoří různé délky řetízků s přívěsky. I to je vrstvení. Kdo má rád jednoduché a efektivní šperky, je pro něj tento trend jako dělaný.

Vrstvené náhrdelníky se hodí do každé příležitosti, nejen k saténové blůze, jak je známe ze spousty Instagramových obrázků. Stačí si vybrat oblíbené symboly ve tvaru přívěsků nebo spojovacích dílů, které nabízíme v různých provedeních. Například stříbrné přívěsky a spojovací díly nabízí také variantu pozlacení 24k zlatem a růžovým 18k zlatem. Co se týče řetízků, můžete si vybrat buď hotové řetízky se zapínáním nebo metrážové řetízky, u kterých si můžete nastavit libovolnou délku a dokončit je pomocí spojovacího kroužku a záponky.

DSC06151

Co se týče náramků, náramkové komponenty ze stříbra nabízí jednoduchou možnost, jak si vyrobit spoustu krásných vrstvených náramků ve vaší oblíbené barvě. Najdete je nejen v různých barvách kovů, ale také v kombinaci s barevným páskem například v růžové, bílé nebo černé. Ty potom stačí doplnit o vámi vybraný spojovací díl a náramek je na světě.

Pokud si nevyberete ze stříbrných spojovacích dílů, nezapomeňte se podívat do novinek, kde najdete komponenty OmegaCast. Sortiment jsme doplnili o spoustu krásných spojovacích dílů a přívěsků ve tvaru půlměsíce, hvězdy, oblíbených zvířátek a také originálních znamení vašeho horoskopu.

Tyto komponenty jsou mimo jiné vyrobeny z kvalitní slitiny zamak a jsou pozlacené nebo postříbřené, takže celá vaše kolekce bude hypoalergenní. Stříbrné náramky můžete případně vyměnit za známou Shamballa šňůru, kterou si buď spletete sami nebo nabízíme již hotové spletené základy, ke kterým stačí dokoupit spojovací kroužky.

DDD07638  DDD07620

Vrstvené šperky však nemusí být pouze v duchu minimalismu. Technicky vzato jsou vrstvené šperky všechny doplňky, které mají několik různých řad. Pokud máte tedy rádi i jiné styly, jako je například Boho, můžete si vytvořit spoustu zajímavých doplňků. Vytvořte si například náramek s božím okem a doplňte jej dalšími náramky s podobnou spirituální či etnickou tématikou, jako je hamsa nebo strom života. Ve vrstvení nejsou žádné omezení a platí zde pravidlo „čím více, tím lépe.“

I náhrdelníky v sobě můžou propojovat různé komponenty, barvy a vzory. Nechte se inspirovat a zkombinujte například náhrdelník s decentními Amoracast komponenty a krystalem ve tvaru kapky SWAROVSKI s náhrdelníkem, který v sobě kombinuje podobné komponenty s přidaným střapcem. Oba náhrdelníky jsou v krásně modré barvě, která je vyhlášená letošní barvou roku, a společně okrášlí nejeden váš outfit.

Pokud byste se rádi dozvěděli více o trendu vrstvených náramků, podívejte se do rozcestníku, ve kterém najdete i návodové video.

DSC03686

Co za to?

Svoji srpnovou korálkovou chvilku si můžete vychutnat jen pro sebe. Ale taky nám můžete ukázat vaše doplňky, které opěvují přírodu, a zapojit se tak do soutěže o bezva korálkové ceny!

Stačí nám na Facebooku nebo Instagramu poslat do zprávy fotku vašeho výtvoru nebo ho sdílet pod tento příspěvek. Každý měsíc vybere jeden člen našeho týmu 3 vítěze. Pravidla najdete zde.

Všichni tři se můžou těšit na balíček korálků a vítěz měsíce navíc na poukázku 500 Kč na nákup korálků dle svého výběru.

Pokud se budete svými doplňky chlubit na sociálních sítích, potěší nás, když fotku označíte #vyzvaodkoralku a #inspiraceodkoralku.

DSC09942