Inspirace za plotem - Podle sebe

Tentokrát vám přinášíme opravdu notnou dávku inspirace (za plotem)! Inspirativní český projekt Podle sebe v novém rozhovoru!
Inspirace za plotem - Podle sebe

Čtvrtek, 18. Únor 2021

Děláte si věci rádi podle sebe? V tom případě věříme, že se vám nový rozhovor s Lindou z Podle sebe bude líbit! Přečtěte si jak celý projekt vznikal a odkud čerpají novou inspiraci v novém rozhovoru.

Jak bys popsala a více přiblížila projekt Podle sebe?
Projekt Podle sebe vznikl, aby inspiroval lidi, aby žili život víc podle sebe. Jednak je možnost si poslechnout podcast, kde je spousta rozhovorů s lidmi, kteří víceméně žijí život podle sebe, a zároveň jsou součástí osobně-rozvojové kartičky.  

DDE04714

Co bylo na začátku vzniku projektu?
Vždycky jsem si tvořila život hodně podle sebe. V roce 2018 mi došlo, že je to pro spoustu lidí inspirativní. A tak jsem pocítila touhu sdílet své myšlenky o životě podle sebe formou podcastu. Podcasty miluju, takže tvorba vlastní "show" byl sice velký výstup z komfortní zóny, ale protože se to lidem líbilo, tak jsem v tom pokračovala. Začala jsem s tím v prosinci 2018, to nás na trhu podcastů ještě ani tolik nebylo. Postupem času, kdy jsem dostávala zpětnou vazbu, jsem si uvědomila, že podcastem se můžou lidi dost inspirovat a motivovat. Nicméně mi došlo, že asi málokdy podniknou nějakou změnu ve svém životě, která je může někam posunout. A já jsem si opravdu přála, aby mí posluchači žili kvalitnější život, a tak mě napadly karty Podle sebe, akční nástroj, skrze který můžou lidi sami sebe blíže poznat a posouvat se. Časem se karty staly dominantnější a spousta lidí už zná jen karty a ne podcast. Měla jsem teď roční podcastovací pauzu, protože se mi narodilo miminko a musela jsem hodně prioritizovat. Ale v roce 2021 se chystám k podcastování vrátit.

K čemu přesně slouží rozvojové kartičky Podle sebe?
Jak už jsem zmínila výše, původně mi šlo hlavně o to, aby lidé lépe poznali sami sebe. Časem se ukázalo, že to jsou zároveň skvělé konverzační karty, když jsi třeba v partě lidí anebo jen s partnerem, můžete si tak zpestřit vaše diskuze.

My je s mým mužem s oblibou používáme, když nám dojde řeč. Jediná karta dokáže rozproudit diskuzi i na 20 minut.

DDE04728

Vyber si jednu tvoji nejoblíbenější kartičku s otázkou a napiš nám na ni odpověď... :)
Oblíbenou kartičku nemám, ale teď jsem si pro tento rozhovor jednu vylosovala. Zní: “Jak nejraději trávíte čas sami se sebou?” A musím se moc smát, protože to je přesně moje aktuální téma. Mám téměř roční batole, do toho se věnuju práci, a tak moc potřebuju čas jen sama pro sebe. Pak když se mi ta možnost naskytne, tak často nevím, kam dřív skočit a sobě neumím dávat moc velkou prioritu. Takže je to něco, na co se chci i v letošním roce soustředit. Ráda trávím čas jógou, jízdou na kole, dobrou kávou anebo třeba kvalitní knihou.

Kdyby si někdo měl podle tebe pořídit rozvojové kartičky a proč?
Někdo, kdo rád o sobě přemýšlí, kdo se rád posouvá, kdo má rád hlubší diskuze.

DDE04726

Odkud se bere inspirace pro tvou tvorbu - podcast a rozvojové kartičky?
Mám pocit, že moje inspirace je můj život. Jak se vyvíjím já, vyvíjí se Podle sebe. Zároveň se snažím vnímat, co může komunitě podle sebe pomoct a reagovat na to. Třeba nová edice karet Podle sebe pro děti a dospělé vznikla z poptávky od zákazníků. Je to sada nových otázek, tak aby to bavilo jak děti, tak dospělé.

Zaujalo vás Podle sebe? Nezapomeňte se zapojit do soutěže o balíček karet Podle sebe na našem Facebooku nebo na Instagramu

Pravidla najdete zde.

DDE04709

Související články

Co nadělit pod stromeček tvořicům?

Co nadělit pod stromeček tvořicům?

Chcete pod stromečkem vidět rozzářené oči někoho, o kom víte, že rád tvoří, ale vy sami se v tom nevyznáte ani za mák? Připravili jsme pro vás pár tipů, se kterými nikdy netrefíte vedle!

Číst více

Soutěž o SWAROVSKI poklad

Soutěž o SWAROVSKI poklad

Zapojte se do slosování o naprosto unikátní dárek SWAROVSKI v hodnotě 3 200 Kč! Jak se zapojit se dočtete v tomto článku.

Číst více

Adventní věnce a svícny do každé rodiny

Adventní věnce a svícny do každé rodiny

Věnec se čtyřmi svíčkami patří bez pochyby k jednomu ze základních symbolů adventu. Co neděle, to jeden zažehnutý plamínek. Ale i něco tak tradičního, jako je adventní věnec, se může dočkat kreativních inovací. Pojďte se s námi podívat inspirovat možnostmi, jak na to jít letos jinak.

Číst více

Vše skladem je ihned k odeslání
Možnost vyzvednutí v Praze v den objednávky
Nejširší síť korálkových prodejen v ČR
Zvýhodněná cena pro větší balení

Ověřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 5 645+ recenzí - zobrazit vše

Ověřený zákazník
Pondělí, 29. Listopad 2021

100%

Velký výběr a kvalita

Ověřený zákazník
Čtvrtek, 25. Listopad 2021

100%

Spokojenost, vždy.

+ Kvalita
+Rychlost
+Komunikace

Ověřený zákazník
Středa, 24. Listopad 2021

100%

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST