Hurá! Otevíráme korálkové prodejny a nezapomínáme na bezpečnost

Hurá! Otevíráme korálkové prodejny a nezapomínáme na bezpečnost 19.04.2020
Od 27. dubna otevíráme naše korálkové prodejny a máme pro vás dárek od SWAROVSKI! S otevřením se v současné situaci pojí i dodržování hygienických a bezpečnostních opatření. Budeme rádi, když si o tom přečtete na následujících řádcích.

Milé korálkářky, milí korálkáři,

Jsme rádi, že vás od 27. dubna můžeme opět přivítat v našich prodejnách.

A abychom vás u nás pořádně přivítali, připravili jsme si pro prvních 150 z vás co nakoupí v hodnotě nad 200 Kč dárek v podobě krásného přívěsku SWAROVSKI!

Přívěsků máme celou řadu druhů, velikostí a barev v průměrné hodnotě 70 Kč, tak neváhejte a přijďte, protože kdo dřív přijde... :-)


Těšíme se na vás, ale rádi bychom vás o něco poprosili. Abychom předešli šíření COVID-19 a návštěva prodejny byla co nejbezpečnější pro vás, naše paní prodavačky i celou společnost, je třeba dodržovat následující hygienická opatření:

  1. Hned na začátek je potřeba říct, že se nemusíte bát k nám přijít, naše prodavačky pravidelně dodržují hygienická opatření, včetně používání rukavic v kontaktu se zbožím a při přijímání plateb nebo při manipulaci se zásilkami. Pravidelně dezinfikujeme plochy, které jsou v častém kontaktu se zákazníky i prodavačkou, jako například kliky, prodejní pult apod.
  2. Do prodejny prosím vstupujte zásadně s rouškou nebo jinou ochranou zakrývající váš nos a ústa. 
  3. Víme, že to v některých prodejnách bude obtížnější, ale prosíme vás, abyste pokud možno udržovali bezpečný odstup cca 2 metry od ostatních zákazníků i prodavaček.
  4. V obchodě, stejně jako v každém jiném uzavřeném prostoru, byste měli trávit co nejméně času. Pokud máte dotazy nebo potřebujete radu, neváhejte se zeptat prodavačky, ráda vám poradí.
  5. Využijte dezinfekce na ruce, která je na prodejně volně k dispozici před i po nákupu. Pokud by náhodou došla, neváhejte upozornit paní prodavačku, která ji hned doplní.
  6. Pokud je to možné, upřednostněte možnost platby kartou před platbou v hotovosti.
  7. Prosíme, respektujte a dodržujte pokyny obsluby.

Děkujeme vám za dodržování těchto pravidel. Jsme v tom všichni společně a jen společně to zvládneme. :-)

CZ_koralky_COVID-19_clanek