Extol

Extol Extol je značka, která se soustřeďuje na domácí kutily, kteří chtějí mít kompletní a spolehlivou výbavu za dobrou cenu. Pokud si rádi doma opravujete věci sami nebo potřebujete nářadí na pomoc s vaší šperkařskou tvorbou, Extol se zaměřuje na pomůcky, které vám stoprocentně pomohou. Tato česká značka se pyšní nejen vysokou kvalitou nářadí, ale také více než 3000 dostupných produktů, které vybaví vaši dílnu za dobrý peníz.

Výbava nejen do každé domácnosti

Extol je značka zabývající se velmi širokou škálou zákazníků. Jejich cílem je přinést každému kutilovi možnost zakoupit si plnou a kvalitní výbavu za nízkou cenu. Díky tomu se specializují nejen na malé domácí opravy, ale také na profesionály a dokonce na těžké stroje, které musí procházet velmi přísnými zátěžovými testy. Tyto tři řady rozdělují pod názvy Extol Craft, Extol Premium a Extol Industrial. Díky tomu, že se tento výrobce zaměřuje i na opravdu kvalitní stroje, si může být zákazník jistý, že stejnou pečlivost vkládají také do malých domácích strojů a pomůcek.

 

Extol Craft

Extol Craft je řada určená přímo pro domácí kulity. Jedná se tedy o třídu, která se specializuje na „hobby“ pomůcky, od šroubováků po ruční aku brusky a vrtačky, které se budou hodit do každé domácí situace a také při tvorbě šperků, ať už pracujete s komponenty nebo s křišťálovou pryskyřicí, a dalších dekorací. V této řadě najdete i praktické pinzety s LED světlem, držák s lupou, kterému se říká „třetí ruka“, patřičné nástavce na brusku a vrtačku, specializované šroubováky na hodinky, tavící pistole s barevnými i transparentními tyčinkami a další nářadí, které vám zjednoduší práci. To vše za velmi příznivou cenu.

 

    

 

Extol Lady – sada nářadí pro ženy

Extol přišel na trh s nápadem vytvořit nářadí pro ženy, které si chtějí domácnost opravit samy, ale zároveň si u toho chtějí připadat žensky. Jejich tým tak navrhl specializované nářadí v růžové barvě, se kterým si žena může přijít stále žensky a zároveň se cítit nezávisle. Růžové nářadí je velmi populární nejen díky své barvě, ale také díky tomu, že specializované kufříky a penály s nářadím obsahují velmi kvalitní a obsáhlou výbavu, se kterou můžete snadno opravit nejen rozbitý šperk, ale také například utáhnout šroubky na nábytku a spoustu dalších věcí.

 

   

 

Řadit podle: Výchozí řazení / Řadit dle ceny /

1 2