DIY šperky pro náročné

DIY šperky pro náročné 04.11.2019
Razíte na Vánoce heslo „když už, tak už“? Když dárky, tak pořádné? Potom právě pro vás jsme připravili přehled těch nejexklusivnějších materiálů, ze kterých můžete vyrobit šperky pod stromeček.

Perly SWAROVSKI

Nejsou to sice opravdické perly z lastury... Ale v továrně SWAROVSKI vědí, jak vyrobit opravdu dokonalou perličku. Naprosto přesný tvar a široká škála exkluzivních odstínů dělají z tohoto korálku opravdovou špičku. Bonusem je skvělá kombinovatelnost barev napříč všemi korálky a krystaly značky SWAROVSKI.

DSC06462

Perličky SWAROVSKI máme opravdu rádi. Proto mezi návody naleznete pěknou porci inspirace.


Korálky SWAROVSKI

Krystaly SWAROVSKI se nabízejí v desítkách různých tvarů. Když to má dírku, je to korálek. K jeho využití ve šperku pak stačí návlekový materiálspojovací kroužek nebo ozdobná šlupnaKorálek SWAROVSKI může být jak hlavním materiálem celého šperku, tak jeho závěrečnou blyštivou tečkou.

DSC06434

Spojte komponenty TierraCast, střapce a SWAROVSKI Teardrop a luxusní náušnice jsou na světě.


Tvarové kameny SWAROVSKI

Krystaly ve specifických tvarech neboli fancy stones jsou určeny především k lepení do lůžek. To ale neznamená, že by to mělo omezovat vaši fantazii. Můžeme sice vzít kámen, nalepit ho do lůžka s náušnicovým háčkem a je hotovo. Když ale vyrábíme dárek, chceme pro obdarovaného vymyslet něco speciálního, co jen tak v nákupním centru nesežene. Pohrajte si s lůžky a vytvořte z nich zajímavou kombinaci.

DSC06484

Blýskněte se výraznými náušnicemi s kombinací kamenů a přívěsků. Jejich barevnost můžete snadno přizpůsobit vkusu obdarovaného.


Komponenty ze stříbra Ag 925

Chcete si zahrát na zlatníka? Naše nabídka komponentů z ryzího stříbra je OPRAVDU široká. Máme pro vás připraveny jak základní komponenty, tak řetízky i ozdobné díly a přívěsky. Ag 925 je stříbro v největší ryzosti. Zlatá varianta je pozlacena 24k zlatem a rosegold 18k růžovým zlatem. 

DSC06441

Řetízek s origami labutí a perlou SWAROVSKI se bude líbit těm, kteří preferují minimalismus.


Náramkové základy se stříbrnými komponenty

Luxus za pár minut? Stačí ploché kleště! Pomocí nich připojíte do náramkového základu vybraný spojovací díl. A náramek jak ze šperkových řetězců je na světě. Vlastní rukou a od srdce.

DSC06436


Šitý šperk

Šitý šperk je korálkovou královskou disciplínou. To ale neznamená, že se musíte narodit s talentem a jehlou v ruce! V naší Inspirační galerii najdete hromadu návodů od předních českých korálkových designérek. Postup výroby šperku je vždy vysvětlen krok za krokem. Takže od skvělého výsledku vás dělí jen pár hodin a kopa trpělivosti. Ale výsledek bude stát určitě za to!

DSC08690

Na fotce jsou náušnice z dílny Zuzky Hejdrychové. I pro jejich výrobu se můžete inspirovat podrobným návodem.


Už věříte, že i ručně vyrobený dárek může splňovat přísná kritéria kvality a designu? Doufáme, že ano! Jestli přeci jen ještě váháte, podívejte se na hromadu dalších návodů v naší Inspirační galerii.

Budeme moc rádi, když se se svým šperkem pak pochlubíte na našich sociálních sítích. Najdete nás na Facebooku i Instagramu. Nezapomeňte připojit #vanocezesrdce.