DIY šperky pro maminku

DIY šperky pro maminku 04.11.2019
Maminka nám dala život. Tak velký dárek jí stěží můžeme nadělit. Výhodou je, že maminku potěší cokoliv, co je vyrobené s láskou. Využijte toho a vyrobte jí něco, čím se bude moci zdobit každý den.

Parťáci od narození

Jste s maminkou nejlepší parťáci? Vytvořte dva náramky – jeden pro maminku a druhý pro sebe. Díky tomu budete mít vždy hned lepší den, když se na své zápěstí podíváte. Postupovat můžete různě... Navlékněte třeba dva totožné náramky nebo v nich pozměňte pouze malý detail.

DSC07317

Náramek pro dvě z citrínu si můžete vyrobit podle našeho návodu.


Šperky s horoskopem

Co si budeme povídat, maminky mají radost, ať jim vyrobíte cokoliv. Ale abyste tomu sentimentu ještě trochu naložili, můžete pro tu svou vytvořit šperk se znamením horoskopu, ve které jste se narodili. Vyzkoušet můžete třeba i variantu se souhvězdím. Pokud chcete být trochu méně okatí, můžete své datum narození vyjádřit pomocí minerálů, které vašemu znamení náleží.

DSC07326

Přečtěte si článek o špercích podle horoskopu.


Se SWAROVSKI nešlápnete vedle

Elementy a korálky SWAROVSKI přinášejí nespočet možností, jak snadno vytvořit efektní šperk s puncem luxusu. Přívěsky jsou určeny pro to, aby se staly součástí šperku díky šlupně nebo náušnicovému háčku. Takový šperk vyrobíte opravdu během minuty. Korálky a perly můžete navlékat stejně jako klasické skleněné korálky. Třeba na elastomer nebo nylonové lanko. Specialitou pak jsou rivolky nebo tvarové kameny, které se vlepují do komponentu s lůžkem přímo pro jejich typ a velikost určeným.

DSC07297

Pro šperky ze SWAROVSKI máme mezi návody celou kategorii!


Minerály pro klid a pohodu

Věří se, že drahé kameny a minerály pozitivně ovlivňují naše bytí. A kdo by nechtěl, aby se jeho maminka cítila skvěle? V našem průvodci světem minerálů si snadno vyhledáte ty, které můžou přinést největší blaho právě vaší mamince. Doporučujeme hlavně minerály přinášející klid a relaxaci.

DSC07290

Náramek pro relaxaci s howlitem a meditačními symboly lotosu může být to pravé.


Přívěsky na stříbrném řetízku

Klasika, se kterou se nedá šlápnout vedle – jemný stříbrný řetízek s přívěskem. Naše stříbrné řetízky i přívěsky jsou ekvivalentem šperku ze zlatnictví. Jsou totiž ze stříbra v nejvyšší ryzosti Ag 925. Zlaté varianty jsou stříbro pozlacené 24k zlatem a rosegold s 18k růžovým zlatem. Můžete jen přidat spojovací kroužek a připevnit jím přívěsek k řetízku. Ale klidně popusťte uzdu své kreativitě... Přidat můžete třeba střapce nebo další korálky.

DSC08737

Na fotce vidíte řetízek se stříbrnými přívěsky a korálky SWAROVSKI.


Už víte, čím letos mamince uděláte radost? Jestli ještě váháte, můžete nahlédnout do dalších návodů v naší Inspirační galerii.

Budeme moc rádi, když se se svým šperkem pak pochlubíte na našich sociálních sítích. Najdete nás na Facebooku i Instagramu. Nezapomeňte připojit #vanocezesrdce.