DIY šperky pro kamarádky

DIY šperky pro kamarádky 04.11.2019
Chcete obdarovat kamarádku něčím, co si jen tak sama nekoupí? Něčím, čím se bude moci pyšně chlubit nejenom na Instagramu? Vyrobte jí šperk na míru a přidejte do balíčku informaci, že má pak k fotce připojit hashtag #vanocezesrdce.

Náramky přátelství

Prstýnky jsou znamením, že k sobě patří snoubenci. Jak se poznají kamarádky? Přeci podle párových náramků! Protože s vaší BFF jste přeci nerozlučný pár!

Jak na to? Můžete mít dva totožné náramky. Nebo třeba takové, ve kterých změníte jen barvu několika korálků. Na materiálu nezáleží... Navlékněte české broušené korálkyminerály nebo třeba korálky SWAROVSKI.

DSC07334

Na fotce jsou párové náramky z broušených korálků v kombinaci neonové růžové a zlaté.


Náramky z minerálů

Náramek z minerálů můžete pojmout různě. Vybrat kameny podle kamarádčina znamení zvěrokruhu, podle trablů, které řeší (růženín pomáhá s láskou!) nebo klidně jen podle stylu, který vyznává. Minerální korálky doplňte komponenty, přívěsky se skrytým významem nebo třeba střapci. Jak na to? 

DSC07337

Miluje jógu? Vyrobte jí náramek s motivem meditativního lotosu.


Cestování

Cestování po světě je dnes nejoblíbenějším hobby. Je i vaše kamarádka světoběžnice? Vyrobte jí náramek s cestovatelskými motivy. Díky takovému talismanu s ní budete i daleko od domova.

DSC07339

Ať každý den najde správný směr. S cestovatelským náramkem to půjde snadno.


Perličky

Perly vévodí přehlídkovým molům i blogerským outfitům. Vyrobit z nich šperk není vůbec složité. Vybrat si můžete ze skleněných voskových perliček, které se vyrábějí na Jablonecku, nebo z perel SWAROVSKI, které snad nemusíme ani představovat.

DSC07335

Je vaše kamarádka moderní hippie? Vyrobte jí perličkové náušnice v boho stylu!


MIYUKI pro minimalisty

Jemné náramky z japonského rokajlu MIYUKI jsou skvělé v tom, že se dají krásně vrstvit. Ať už spolu navzájem, nebo jako doplněk výraznějších náramků. V široké škále barev najdete spoustu metalických odstínů, které mohou doplnit jak šperky se zlatými, tak stříbrnými komponenty. Navíc se hodí i pro tvorbu náramků s morseovkou – můžete tak do šperku schovat tajnou zprávu.

DSC07355

Jak na vrstvení? Třeba jako na fotce – sady na zeleném a červeném hedvábí.


Howlit

Víte, proč je mramor dnes tak trendy? Ne? Nic si z toho nedělejte. On to neví nikdo. A tuhle informaci máme přímo od zdroje – ptali se totiž top českých blogerek. Prostě na fotkách vypadá hezky. Věnujte své kamarádce šperk, který má potenciál získat nejvíce lajků! Howlit s mramorovým vzorem máme v klasické i broušené variantě.

DSC08100

Howlit do šperku můžete použít ve 4 velikostech a 2 provedeních. Stačí si vybrat.


Hvězdičky

Hvězdička není jen symbolem Vánoc. I v průběhu roku může vaší kamarádce připomínat, že si o ní myslíte, že je největší hvězda! Anebo můžete zvolit trendy symboliku souhvězdí a vyrobit jí náramek se spojovacím dílem, který přísluší jejímu znamení horoskopu.

DSC07354

Velice snadno můžete vyrobit například krátký náhrdelník s drobnými hvězdičkami. Stačí je připojit pomocí spojovacích kroužků.


Srdíčka

Co může lépe symbolizovat spřízněné duše než motiv srdíčka? Můžete si vybrat z opravdu velkého množství korálků, přívěsků a spojovacích dílů. Záleží jen na vás, jak složitý šperk si troufnete vyrobit.

DSC07350

Na fotce jsou párové náramky s origami srdcem a šitým shamballovým zapínáním.


Tak co, přesvědčili jsme vás, že vyrobit dárek vlastníma rukama může znamenat i to, že si zahrajete na designéra trendy doplňků? Doufáme, že ano! Jestli přeci jen ještě váháte, podívejte se na hromadu dalších návodů v naší Inspirační galerii.

Budeme moc rádi, když se se svým šperkem pak pochlubíte na našich sociálních sítích. Najdete nás na Facebooku i Instagramu. Nezapomeňte připojit #vanocezesrdce.