DIY dárky pro muže

DIY dárky pro muže 04.11.2019
Přesvědčení, že muže mají zdobit spíš jizvy než šperky, už naštěstí dávno pominulo. I na mužných zápěstích dnes najdeme náramky. Jen je třeba k nim přistupovat trochu jinak než ke šperkům dámským. Musí být masivnější, aby na širším zápěstí byly viditelné a zároveň aby něco vydržely. Vyrobte pro své(ho) muže letos pod stromek dárek, který nečeká!

Exotické dřevo

Exotické dřevo v sobě snoubí přírodní materiál a (prý i) blahodárné účinky. Vyberte pro svého muže to správné dřevo podle našeho průvodce. Zkombinovat jej můžete například s minerály. Ačkoliv jde o šperk pro muže, nebojte se využít také jejich broušenou variantu.

DSC08049

Nedovedete si představit, jak by takový náramek měl vypadat? Máme pro vás celou sekci inspirace!


Shamballa náramek

Víte, že je obdarovaný velice praktický muž a zakládá si na efektivitě? Buďte efektivní i při výrobě dárku. Náramek ze shamballového základu máte hotový doslova za 2 minuty! Stačí vám z každé strany připojit k vybranému spojovacímu dílu kroužek. Plochými kleštěmi ho zacvaknete do shambally a je hotovo.

DSC06714

Básní i ten váš o tom, že by si pořídil nové kolo? Tohle přání můžete splnit celkem snadno.


Náramky pro sportovce

Fandu i aktivního sportovce potěší náramek s motivem jeho oblíbeného sportu. Fotbal, basketbal, volejbal, běh i fitness. To všechno můžete do svého šperku zapojit díky tematickým komponentům. S takovým dárkem rozhodně zabodujete!

DSC08051

 


Bájné motivy a zvířecí symboly

Talismany jsou založené na bájích, legendách a magických vlastnostech, které přisuzujeme předmětům nebo zvířatům. Dokonce jsme pro vás na toto téma připravili článek. Darujte mu šperk, který bude obsahovat jeho oblíbený symbol. Díky tomu, že ho vyrobíte s láskou, bude takový talisman určitě mnohem účinnější.

DSC08059

Lev a tygří oko se ve šperku nebijou. Naopak, tvoří v náramku vcelku harmonickou kombinaci.


Pro velké kluky

Rovnoprávnost nerovnoprávnost, jsou prostě motivy, které se víc líbí pánům než dámám. Podařilo se nám svou sbírku stříbrných přívěsků a spojovacích dílů rozšířit o motivy, které zaujmou nejenom střelce a motoristy. Vše z ryzího stříbra Ag 925, takže pokud si zakládá na kvalitě, nebude zklamán.

DSC08066

Co třeba takový náramek z hematitu doplněný o pořádnou nábojnici?


Minimalistické náramky

Nevyžívá se ve vzorech, barvách ani výrazných doplňcích? Vůbec nevadí. Při výrobě šperku se prostě řiďte heslem „méně je více“. Jednodruhový náramek z minerálu s jednoduchou stříbrnou ozdobou bude tím pravým. Pokud byste se chtěli odvázat, můžete mezi minerály vložit několik kuliček exotického dřeva.

DSC06688

V jednoduchosti je krása – podívejte se, jak jsme se tohle heslo pokusili naplnit v náramku s minerály a rudrakshou.


Extravagantní náramky

Zajímá se o vše okolo sebe, včetně módy? Není problém. Zapojte svoji kreativitu a vyrobte šperk, který na první pohled upoutá. Vložte do šperku například několik korálků SWAROVSKI v tmavých odstínech. Pohrát si můžete například i s kontrastem lesku a matu minerálních korálků. 

DSC08070

Že SWAROVSKI není nic pro chlapy? Omyl! Přesvědčte se sami třeba v tomto návodu.


Dárek pro muže je vždycky těžké vymyslet... Ať už je to partner, tatínek, děda, nebo bratr. To, co chtějí, si většinou sami koupí. A ten zbytek jim moc radosti nenadělá. Věříme, že s ručně vyrobeným šperkem to ale bude jinak. Užijte si společně #vanocezesrdce a dejte nám vědět, co jste vyrobili. Najdete nás na Facebooku i Instagramu