Dárkové visačky s panem Korálkem jako bonus k nákupu

Dárkové visačky s panem Korálkem jako bonus k nákupu 03.12.2019
Až do 13. 12. máte možnost dostat k nákupu malý dárek v podobě visaček na dárky od pana Korálka.

Milé korálkářky, milí korálkáři,

říká se, že největší potěšení má člověk z dárku, který daruje. Proč? Protože nedaruje jenom dárek samotný, ale i radost. Obzvlášť, pokud jste dárek sami vyrobili a krásně zabalili! A aby byly vaše dárečky doladěné k dokonalosti, připravili jsme si pro vás malé překvapení.

Ať už budete darovat šperk vyrobený podle návodu z našeho dárkového rádce nebo něco úplně jiného z naší inspirační galerie návodů, pokud si od 3. 12. do 13. 12. objednáte na našem eshopu v hodnotě více než 200 Kč nebo do 23. 12. nakoupíte na některé z našich prodejen, získáte od nás arch originálních visaček na dárky s panem Korálkem, které budou třešničkou na dortu pro váš korálkový dárek!

Nezapomeňte si před objednáním zkontrolovat naši předvánoční doporučenou dobu objednání, aby k vám korálky dorazily včas.

Věříme, že vám dárek udělá radost, a budeme rádi, když se s námi podělíte o své korálkové výtvory, ať už o ty pro sebe, nebo ty, které darujete svým blízkým. Buď na našem Facebooku, nebo na Instagramu. Značka #inspiraceodkoralku

20191203_cz_visacky_blog_750x750